Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trump o Merklovi

Trump o Merklovi

Jasno in jedrnato povedano

http://www.rtvslo.si/svet/trump-merklova-je-s-sprejemom-prebeznikov-naredila-katastrofalno-napako/412548

Mene samo zanima, kaj bo Trump naredil za končanje vojne in ameriškega imperializma. Dokler nič, je samo psihopatski blebetač, kot vsi ostali politiki.

Pa ta človek je čudo božje! Vse ve vse zna, ona ima vse prav: ko žali, ko laže, ko prinaša okrog državo! Take potrebujemo, svete, nenadkriljive posvečene trumpe in njihove zabite privržence, neizobražene, sebične, prestrašene cvileče tepce … … da ta svet res dokončno gre v maloro!

P…, a se vam je vsem strgalo od tega nadrekanega sociopata?

nova
Uredništvo priporoča

a ni rekel da se bo s putinom povezal pa končal kavbojstvo tam v Siriji? To j eizjavil nekje pred volitvami in upam da bo to uspel uresničiti

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

mi je všeč, da je zmagal, ampak je vprašanje kako dolgo bo sploh predsednik, bo kaj kmalu izkusil impeachment; z lažmi o pomoči Rusov pri njegov izvolitvi gre vse v to smer

a ni rekel da se bo s putinom povezal pa končal kavbojstvo tam v Siriji? To j eizjavil nekje pred volitvami in upam da bo to uspel uresničiti[/quote]
Kaj so politiki že vse rekli….:)

a ni rekel da se bo s putinom povezal pa končal kavbojstvo tam v Siriji? To j eizjavil nekje pred volitvami in upam da bo to uspel uresničiti[/quote]
on naj poizkusi opravit s svojim kavboji doma, Rusi itak že bolj spominjajo na Indijance v rezervatu, gled na zadnje dogajanje na Poljskem in Baltiku; me zanima ali bodo naši imeli jajca in poslali kak bataljon na mejo z Rusijo?

a ni rekel da se bo s putinom povezal pa končal kavbojstvo tam v Siriji? To j eizjavil nekje pred volitvami in upam da bo to uspel uresničiti[/quote]
Kaj so politiki že vse rekli….:)[/quote]

glej jaz mu verjamem ker v prvi vrsti ni politik, ampak poslovnež. Torej ima že drugačen prostop do težav, oz vidi kaj vojna pomeni in kaj pomeni stanje miru (iz vidika $ pa €).

KOnc kocnev saj se j eže dokazal ko je Carrier ja prepričak d ani šel v celoti v mehiko, isto pri Fordu, pa s Toyoto se nekja pogaja. Bomo vidli, jaz mu zaenkrat verjamem in upam da bo res končal kabvojstvo tam na vzhodu

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Tip je resničen in nepotvorjen “bully”, kot rečejo ameri.
Večinoma grozi, zmerja in v nič daje. Ni zmožen normalnega pogovora, cvetke iz njegovih
govorov postajajo legendarne.
Je pa to zelo nazoren znak, kdo vodi svet….politika se je umaknila denarju….sicer že zdavnaj,
ampak zdaj prvič tudi javno. Da se državo vodi kot korporacijo….da predsednik USA grozi
tovarni BMW, da ji bo nabil dajatve, če ne neha graditi tovarne v Mehiki in jo preseli v USA…
kam smo prišli in nihče se ne čudi, to je kar normalno.
On bo Merkelco učil politike, ja.


Kaj so politiki že vse rekli….:)[/quote]

glej jaz mu verjamem ker v prvi vrsti ni politik, ampak poslovnež. Torej ima že drugačen prostop do težav, oz vidi kaj vojna pomeni in kaj pomeni stanje miru (iz vidika $ pa €).

KOnc kocnev saj se j eže dokazal ko je Carrier ja prepričak d ani šel v celoti v mehiko, isto pri Fordu, pa s Toyoto se nekja pogaja. Bomo vidli, jaz mu zaenkrat verjamem in upam da bo res končal kabvojstvo tam na vzhodu[/quote]
Od kdaj pa je poslovnost merilo za iskrenost ?
Samo našega poslovneža – politika – manipulanta Z.J. poglej, pa ti bo vse jasno. 🙂

glej jaz mu verjamem ker v prvi vrsti ni politik, ampak poslovnež. Torej ima že drugačen prostop do težav, oz vidi kaj vojna pomeni in kaj pomeni stanje miru (iz vidika $ pa €).

KOnc kocnev saj se j eže dokazal ko je Carrier ja prepričak d ani šel v celoti v mehiko, isto pri Fordu, pa s Toyoto se nekja pogaja. Bomo vidli, jaz mu zaenkrat verjamem in upam da bo res končal kabvojstvo tam na vzhodu[/quote]
Od kdaj pa je poslovnost merilo za iskrenost ?
Samo našega poslovneža – politika – manipulanta Z.J. poglej, pa ti bo vse jasno. :)[/quote]

zj ustvarja iz drugih- šenkanih finančnih virov, medtem ko trupa ustvarja finačne vire, da lahko potem ustvarja naprej. če pogledamo zj niti m ni znal uspešno voditi, medtem ko trump mora vseen onekaj ustvariti da ima tako premoženje

saj pravim, dajmo času čas in bomo vidli kje s(m)o

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Angela Merkel

https://www.youtube.com/watch?v=JVFW0Qqc-5I
https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw&t=58s


Od kdaj pa je poslovnost merilo za iskrenost ?
Samo našega poslovneža – politika – manipulanta Z.J. poglej, pa ti bo vse jasno. :)[/quote]

zj ustvarja iz drugih- šenkanih finančnih virov, medtem ko trupa ustvarja finačne vire, da lahko potem ustvarja naprej. če pogledamo zj niti m ni znal uspešno voditi, medtem ko trump mora vseen onekaj ustvariti da ima tako premoženje

saj pravim, dajmo času čas in bomo vidli kje s(m)o[/quote]

No ja, kaj pa vem…

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/donald-trump-od-kud-mu-bogatstvo—456064.html

Pa nisem fenica od Trumpa, ampak ja, meni je pa to bolj normalno, kot pa selitev vse mogoče in nemogoče proizvodnje v države tretjega sveta. Za voljo lastnikov velikih korporacij se je skoraj vsa proizvodnja preselila tja, kjer je poceni delovna sila. In ti lastniki imajo od tega ogromen dobiček. Kaj imajo pa države? Brigade brezposelnih, ki jim morajo izplačevati takšne in drugačne socialne pomoči. Kako je potem selitev proizvodnje v korist države? Nikakor. Države to podpirajo samo zato, ker so tisti, ki odločajo, podkupljeni s strani lastnikov teh korporacij.

Pa nisem fenica od Trumpa, ampak ja, meni je pa to bolj normalno, kot pa selitev vse mogoče in nemogoče proizvodnje v države tretjega sveta. Za voljo lastnikov velikih korporacij se je skoraj vsa proizvodnja preselila tja, kjer je poceni delovna sila. In ti lastniki imajo od tega ogromen dobiček. Kaj imajo pa države? Brigade brezposelnih, ki jim morajo izplačevati takšne in drugačne socialne pomoči. Kako je potem selitev proizvodnje v korist države? Nikakor. Države to podpirajo samo zato, ker so tisti, ki odločajo, podkupljeni s strani lastnikov teh korporacij.[/quote]

https://damijan.org/2017/01/05/trump-ne-more-zaustaviti-odliva-ameriskih-delovnih-mest-v-mehiko/

Pa nisem fenica od Trumpa, ampak ja, meni je pa to bolj normalno, kot pa selitev vse mogoče in nemogoče proizvodnje v države tretjega sveta. Za voljo lastnikov velikih korporacij se je skoraj vsa proizvodnja preselila tja, kjer je poceni delovna sila. In ti lastniki imajo od tega ogromen dobiček. Kaj imajo pa države? Brigade brezposelnih, ki jim morajo izplačevati takšne in drugačne socialne pomoči. Kako je potem selitev proizvodnje v korist države? Nikakor. Države to podpirajo samo zato, ker so tisti, ki odločajo, podkupljeni s strani lastnikov teh korporacij.[/quote]

Jaz to že razumem, ampak zelo močno dvomim, da je Trump v govoru mislil na uboge
brezposelne delavce v Nemčiji, ko je izsiljeval BMW, da namesto v Mehiki, delajo tovarno v USA.
Ali mogoče ti tako misliš?

Bi ti raje, da bi bila Clintonova predsednica? Samo to dvoje je bilo na izbiro. Trump lahko pozitivno preseneti, za Clintonovo se je pa že vedelo, kako bo.

Pa nisem fenica od Trumpa, ampak ja, meni je pa to bolj normalno, kot pa selitev vse mogoče in nemogoče proizvodnje v države tretjega sveta. Za voljo lastnikov velikih korporacij se je skoraj vsa proizvodnja preselila tja, kjer je poceni delovna sila. In ti lastniki imajo od tega ogromen dobiček. Kaj imajo pa države? Brigade brezposelnih, ki jim morajo izplačevati takšne in drugačne socialne pomoči. Kako je potem selitev proizvodnje v korist države? Nikakor. Države to podpirajo samo zato, ker so tisti, ki odločajo, podkupljeni s strani lastnikov teh korporacij.[/quote]

Jaz to že razumem, ampak zelo močno dvomim, da je Trump v govoru mislil na uboge
brezposelne delavce v Nemčiji, ko je izsiljeval BMW, da namesto v Mehiki, delajo tovarno v USA.
Ali mogoče ti tako misliš?[/quote]

On tako in tako ne misli na nič drugega kot na svojo priljubljenost. On govori, kar ljudje hočejo slišati. In povprečen ameriški delavec hoče to slišati. Pa pustimo ob strani Nemčijo, Nemčija povprečnega delavca ne zanima. Ga pa zanima to, da v njegovem mestu zapirajo tovarno, odpirajo jo pa v Mehiki. On bo izgubil službo, država pa dobila nove socialne primere. Cela mesta so opustošena, propadla zaradi tega. Zasežene hiše, cele ulice prazne, samo potepuški psi živijo v njih. Tudi to je Amerika. In tokrat je ta Amerika izglasovala predsednika. Mnogi se zavedajo, da Trump ne bo naredil nič od obljubljenega, ampak že samo to, da opozarja na to težavo in jim ne prodajaš njujorških in losangeleških for, jim je dovolj.


Kaj so politiki že vse rekli….:)[/quote]

glej jaz mu verjamem ker v prvi vrsti ni politik, ampak poslovnež. Torej ima že drugačen prostop do težav, oz vidi kaj vojna pomeni in kaj pomeni stanje miru (iz vidika $ pa €).

KOnc kocnev saj se j eže dokazal ko je Carrier ja prepričak d ani šel v celoti v mehiko, isto pri Fordu, pa s Toyoto se nekja pogaja. Bomo vidli, jaz mu zaenkrat verjamem in upam da bo res končal kabvojstvo tam na vzhodu[/quote]
Tipu ni kaj verjeti, ker opravlja le, kar mu je naročeno, enako naši, evropski, ostali, kot bi tudi Clintonova.
Ta ali drugi, ni pomembno, vsi so le marionete na vrvici.
Demokracija je farsa, kar smo v 25 letih že spoznali.

On ni politik, praviš. Sploh pomembno ni, kaj ni, pomembno je, po čigavem ukazu bo deloval in v čigavo korist. Zgodovina lepo pokaže delovanje teh marionet.
Kot je dejal, javno, Bush, da, če bi ljudje v resnici vedeli, kaj oni počnejo, bi jih polovili kot zajce in linčali.
Ljudje vemo. Linčali pa nismo še nikogar.
Mogoče smo pa modrejši, kot si oni sploh predstavljajo?!
Sicer se pa že leto dni govori, da Trump ne bo dolgo.

glej jaz mu verjamem ker v prvi vrsti ni politik, ampak poslovnež. Torej ima že drugačen prostop do težav, oz vidi kaj vojna pomeni in kaj pomeni stanje miru (iz vidika $ pa €).

KOnc kocnev saj se j eže dokazal ko je Carrier ja prepričak d ani šel v celoti v mehiko, isto pri Fordu, pa s Toyoto se nekja pogaja. Bomo vidli, jaz mu zaenkrat verjamem in upam da bo res končal kabvojstvo tam na vzhodu[/quote][/quote]
Tipu ni kaj verjeti, ker opravlja le, kar mu je naročeno, enako naši, evropski, ostali, kot bi tudi Clintonova.
Ta ali drugi, ni pomembno, vsi so le marionete na vrvici.
Demokracija je farsa, kar smo v 25 letih že spoznali.

On ni politik, praviš. Sploh pomembno ni, kaj ni, pomembno je, po čigavem ukazu bo deloval in v čigavo korist. Zgodovina lepo pokaže delovanje teh marionet.
Kot je dejal, javno, Bush, da, če bi ljudje v resnici vedeli, kaj oni počnejo, bi jih polovili kot zajce in linčali.
Ljudje vemo. Linčali pa nismo še nikogar.
Mogoče smo pa modrejši, kot si oni sploh predstavljajo?!
Sicer se pa že leto dni govori, da Trump ne bo dolgo.

Isto se je govorilo tudi za Petrleta, Drnovška in mojo taščo.

[/quote]
Tipu ni kaj verjeti, ker opravlja le, kar mu je naročeno, enako naši, evropski, ostali, kot bi tudi Clintonova.
Ta ali drugi, ni pomembno, vsi so le marionete na vrvici.
Demokracija je farsa, kar smo v 25 letih že spoznali.

On ni politik, praviš. Sploh pomembno ni, kaj ni, pomembno je, po čigavem ukazu bo deloval in v čigavo korist. Zgodovina lepo pokaže delovanje teh marionet.
Kot je dejal, javno, Bush, da, če bi ljudje v resnici vedeli, kaj oni počnejo, bi jih polovili kot zajce in linčali.
Ljudje vemo. Linčali pa nismo še nikogar.
Mogoče smo pa modrejši, kot si oni sploh predstavljajo?!
Sicer se pa že leto dni govori, da Trump ne bo dolgo.

Isto se je govorilo tudi za Petrleta, Drnovška in mojo taščo.[/quote]
Tašče ne vmešavaj, je javna oseba, iz elite?
Drnovšek in Peterle pa sta opravila svojo zadano nalogo pri potapljanju Slovenije, no, stari prdec bradati jo še vedno.
Poglej, Drnovšek pri svpjem načinu življenja pač no zmogel, bradati prdec pa sploh bolan ni bil nikoli, vsaj za rakom ne.
V tej sferi je laž vsakodnevna rutina, že oni sami so laž.
Žal, resnična.

Kar se tiče Merkle, je povedal čisto prav, vse tisto, na kar smo nekateri opozarjali že na začetku migrantsko- teroristične pustolovščine.

Bi ti raje, da bi bila Clintonova predsednica? Samo to dvoje je bilo na izbiro. Trump lahko pozitivno preseneti, za Clintonovo se je pa že vedelo, kako bo.[/quote]
Izbirati (manjše) zlo, zame in nobena izbira.

New Report

Close