Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ČRNA POSTELJNINA

ČRNA POSTELJNINA

Ahoj!
Mogoce je tole malce neumsno uprasanje ampak zanima me ce kdo ve kje se lahko kupi popolnoma crna postelnjnina.Ce jo ima katera oz. Kateri ze doma,kje jo je kupila in po kaksni ceni?
Hvala za odgovor ze za v naprej,
Lp

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=10152233&utm_source=forum&utm_medium=sorodnevsebine&utm_campaign=SorodneVsebine

Hvala☺

Na črni rjuhi se ti bodo zelo poznali fleki.

Grdo.

Meni je pa hudo dobro, kot da bi šla v trugo spat in spokojno spala do jutra. 😉

https://www.google.si/search?q=black+bedding&client=firefox-a&rls=org.mozilla:sl:official&channel=nts&biw=2100&bih=1121&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi8i_2Q5L7RAhWqC8AKHRA1DZgQ_AUIBigB#imgrc=f1835nkgLjgeoM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

Temno modra barva sprošča, rdeča je spodbujevalna.

Temno modro, če hočete ponoči spati. In rdečo, če nočete spati.

Ne priporočam. Kolega jo je imel… pral jo je na par dni ker so se po njej hitro začele poznat drobne pikice. Baje je bila to posledica prhljaja, suhe kože… saj verjetno se tam znajde pri vsaki posteljnini ampak tu prav obupno izgleda.

Temno modro, če hočete ponoči spati. In rdečo, če nočete spati.[/quote]
Itak, v temi še posebej dobro vidiš barve in jih lahko gledaš celo noč 🙂

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Temno modro, če hočete ponoči spati. In rdečo, če nočete spati.[/quote]
Itak, v temi še posebej dobro vidiš barve in jih lahko gledaš celo noč :-)[/quote]

“beli fleki” so vedno in povsod vidni. Tudi v najbolj črni noči na najtemnejši posteljini. In znajo zmotiti spanec

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Rdeča in modra barva spadata med hladne , tako kot zelena…take barve pomirjajo…pašejo v sončne prostore,,
Spodbujevalne (tople barve) so samo rumena in oranžna…take barve gredo v vzhodne in severne prostore, kjer ni dovolj sonca…

Kje mate osnove??

Ahoj!
Mogoce je tole malce neumsno uprasanje ampak zanima me ce kdo ve kje se lahko kupi popolnoma crna postelnjnina.Ce jo ima katera oz. Kateri ze doma,kje jo je kupila in po kaksni ceni?
/quote]

Jysk.

Jaz sem jo pred 2 meseci kupila v lidlu, zelo lepo, na eni strani črna, na drugi siva, pa zelo prijetna za kožo. Malo spremljaj njihovo reklamo.

Rdeča in modra barva spadata med hladne , tako kot zelena…take barve pomirjajo…pašejo v sončne prostore,,
Spodbujevalne (tople barve) so samo rumena in oranžna…take barve gredo v vzhodne in severne prostore, kjer ni dovolj sonca…

Kje mate osnove??[/quote]
No, rdeča pa res ni hladna barva.
Je najbolj agresivna barva in niti malo ne pomirja, kot pomirjajo hladne(modra tipično).
Jaz se rdeče izogibam, če se le da, ker mi je premočna barva.

Malo rabljena, samo enkrat seksana, ker jutro na črnem po strastni noči ni za drugo, kot da daš vse skup v stroj.

Hvala vsem za odgovore/predloge.
Poljubcki
Lp

New Report

Close