Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam prijavim – Barca ali ..?

Kam prijavim – Barca ali ..?

Delam na nižjem DM od moje izobrazbe. Na DM ustrezno moji izobrazbi je šef pravkar zaposlil, za DČ, nekoga, ki sploh pogojev ne izpolnjuje – kam lahko to prijavim??
Hvala

Zakaj bi rada prijavila svojo nesposobnost?


Hvala za popolnoma neumestno pripombo. To z mojo sposobnostjo nima veze, nima kaj jemati na DM nekoga, ki ni usposobljen.
BTW, če že nočeš pomagati vsaj STFU, prav? hvala.

nova
Uredništvo priporoča

To kar si napisala je odgovor na to, zakaj je šef vzel drugo osebo.

Zakaj ne bi smel? Kdo ali kaj mu to prepoveduje? On odgovarja, da bo delo opravljeno, kajne?


Hvala za popolnoma neumestno pripombo. To z mojo sposobnostjo nima veze, nima kaj jemati na DM nekoga, ki ni usposobljen.
BTW, če že nočeš pomagati vsaj STFU, prav? hvala.[/quote]

Pri takšnem odnosu si lahko sploh še vesela, da te šef še tolerira v službi.

To kar si napisala je odgovor na to, zakaj je šef vzel drugo osebo.[/quote]

Ja, samo enim to dejansko ne potegne…

Hvala za forumsko psihoanalizo, je ne rabim.
Torej če za kirurga zahtevajo opravljeno MF in še marsikaj zraven, bi bilo vam vseeno, če vzamejo študenta 2. letnika MF, da namesto nekoga usposobljenega s formalno dokazljivo izobrazbo zašije vašo rano po operaciji (vstavi poljubno).
Ok, vse jasno.

Sem pogledala v kavno usedlino : obeta se vam obisk zavoda za zaposlovanje.

To kar si napisala je odgovor na to, zakaj je šef vzel drugo osebo.[/quote]

Si odorgazmiral/a zdaj? Se bolje počutiš po detaljni analizi nekoga izza računalniškega zaslona?
Bi mi še kaj neumestnega in povsem neuporabnega v dani situaciji napisal/a – ne, se ne trudi. take ‘pomoči’ ne rabim,

To kar si napisala je odgovor na to, zakaj je šef vzel drugo osebo.[/quote]

Si odorgazmiral/a zdaj? Se bolje počutiš po detaljni analizi nekoga izza računalniškega zaslona?
Bi mi še kaj neumestnega in povsem neuporabnega v dani situaciji napisal/a – ne, se ne trudi. take ‘pomoči’ ne rabim,[/quote]

Namesto da bi izluščila iz mojih besed razloge ter dejstva, raje brez razloga napadaš? Še enkrat ti svetujem, da začneš delati na sebi, kar se bo kasneje poznalo tudi na tvoji karieri.

Ampak tvoje delovno mesto ni operacijska dvorana in nisi kirurg. Posledično primerjava ni na mestu.


Od kdaj izobrazba pogojuje sposobnost?


Luščim, in kaj?
Ostaja dejstvo, da na DM z zahtevano stopnjo izobrazbe ne sme zaposliti nekoga, ki tega formalno nima, jaz pa imam – torej?
Ti ološči svojo žolčno zlobo in pomagaj tam, kjer bo kaj od tega, ok?

Ampak tvoje delovno mesto ni operacijska dvorana in nisi kirurg. Posledično primerjava ni na mestu.[/quote]

Princip je pomemben in ta je enak.

Res sem si želela postati prava blagajničarka in ne samo postrežnica na avtomatski blagajni pri najboljšem sosedu in se mi vsekakor ne zdi fer, da so me na tak način spregledali.

Za začetek – si se na prosto delovno mesto sploh prijavil-a?

Zakaj ne sme?

Ampak tvoje delovno mesto ni operacijska dvorana in nisi kirurg. Posledično primerjava ni na mestu.[/quote]

Princip je pomemben in ta je enak.

Res sem si želela postati prava blagajničarka in ne samo postrežnica na avtomatski blagajni pri najboljšem sosedu in se mi vsekakor ne zdi fer, da so me na tak način spregledali.[/quote]

Ojej…

Verjetno je razlika ali gre za JU ali gospodarstvo? Moj šef (d.d.) lahko na katerokoli delovno mesto postavi kogarkoli – če misli da bo to koristilo podjetju. V JU pa mislim da neki standardi obstajajo in so se jih pri zaposlovanju dolžni držati.
In avtorici teme – v svojem podjetju pač ne uživaš tvoji izobrazbi primernega zaupanja. Dvomim da lahko koga prisiliš k temu. Običajno se ljudje iskazujejo skozi opravljeno delo (ocene pa so seveda navadno subjektivno obarvane). Tako da boš verjetno lažje dobila svoji izobrazbi primerno delo v drugem okolju.


Luščim, in kaj?
Ostaja dejstvo, da na DM z zahtevano stopnjo izobrazbe ne sme zaposliti nekoga, ki tega formalno nima, jaz pa imam – torej?
Ti ološči svojo žolčno zlobo in pomagaj tam, kjer bo kaj od tega, ok?[/quote]

Za delovna mesta v trgovini formalna izobrazba sploh ni več predpisana …


Razpis je bil le v poslovnih prostorih, kaj ima to zveze z dejstvom, da zaposleni nima zahtevane izobrazbe za DM?


Tega o blagajničarkah nisem napisala jaz, ne gre za službo v trgovini.


Hvala za popolnoma neumestno pripombo. To z mojo sposobnostjo nima veze, nima kaj jemati na DM nekoga, ki ni usposobljen.
BTW, če že nočeš pomagati vsaj STFU, prav? hvala.[/quote]

Gobcat znaš tukaj, tam si pa tih k rit usrana. Kdo te bo pa sploh gledal, tako butaro blesavo??

Kako se naj “ološčim” ?! med temi tumme kraticami, ki jih uporabljaš. Nisi diht, sama si to ne priznaš, šef te je prebral in skensal.


Razpis je bil le v poslovnih prostorih, kaj ima to zveze z dejstvom, da zaposleni nima zahtevane izobrazbe za DM?[/quote]

Še vedno nisi napisal-a, za kako DM gre, kdo je delodajalec in seveda, ali si se prijavil-a.
Če je bil razpis samo v poslovnih prostorih, torej ne gre za JS in lahko zaposlijo tudi nekoga, ki ima dovolj izkušenj, ne pa tudi formalno prave izobrazbe.

New Report

Close