Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vaše najboljše počitnice

Vaše najboljše počitnice

Moje so bile ko sem bila jaz stara 18, fant 22:D Sva šla na Kanarske otoke za 2 tedna, doživela vsega boga, hodila sva tudi na eno samotno plažo hihi:) Res je bilo super, bi šla takoj nazaj in ponovila. Potem je pa prišel študij in denarja je bilo komaj dosti, če ga je sploh bilo.. tako, da takrat sem se pač morala zadovoljit s slovensko obalo, ki mi je tudi všeč.

Kaj pa vaše najboljše počitnice?

Potep po Islandiji. Divje, mrzlo, noro lepo in pustolovsko.
Odkrili prekrasno deželo in srčne ljudi.

Ni pomembno kam greš, ampak s kom greš. S prijatelji, ki so tko kot jaz malo čez les, je vedno noro dobro tudi brez alkohola. Večja kot je družba več jih bo kej čisto banalnega ušpičilo…, da se potem še leta smejimo za nazaj. Res ni pomembno ali na morje ali v hribe ali pa doma, pomembna je družba, ljudje, njihovi karakterji, naša nepopolna popolnost.
Dan brez smeha je izgubljen dan.

Tudi jaz sem šla pri 18 s svojim fantom, ki je bil star 22. Budva – trije tedni. Nepozabno

Pri 19ih, dopust v malem šotorčku v Fijesi, s fantom, sveže zaljubljena. Deževalo je vsak dan, dvakrat nama je ponoči zalilo šotor, mokre spalne vreče in vsa prtljaga… Dve noči sva zato vedrila na terasi šiptarjeve slaščičarne. Čez dan sva sušila cunje… Pravzaprav obup od dopusta, a vendar dopust, ki sem si ga najbolj zapomnila po lepih obcutkih, čeprav so bili sicer najbrž vsi kasnejši dopusti na nek način lepši.

Ne spomnim se nobenega izrazito najlepšega. Mislim pa, da ima vsak dopust izrazito lepe in zapomnljive trenutke – in teh imam res veliko.

New Report

Close