Forum.Over.Net

Starševski čvek

Če je že v svetu slavnih veliko homoseksualcev, koliko jih je šele v ostali populaciji??

Default avatar

Dvomim, da jih je tako malo

Se samo meni zdi to čudno? Toliko homoseksualnosti prisotne v svetu slavnih, v preostali populaciji jih je verjetno še veliko več. Dvomim, da je samo 5 % ljudi na svetu istospolno usmerjenih. Veliko se jih zaradi pritiska družbe potuhne in si ustvari družino, samo da ne bi izpadli homiči. Na skrivaj pa se dol dajejo z istim spolom. Da o arabskih državah, kjer je homoseksualnost še bolj nesprejemljiva, ne govorim. Zagotovo jih ni tako malo.

Se strinjate?
Default avatar

oh ja

in kaj potem? Kakšen je točno namen tvojega pisanja?

Meni je vseeno, kako usmerjeni so ljudje, dokler normalno sodelujemo, sobivamo, živimo ...
Default avatar

kaktusss

Dvomim, da jih je tako malo je napisal/a:

Saj imaš na internetu točne statistične podatke po državah - in ja, podatki od države do
države so različni, glede na sprejemljivost in odnos do homoseksualnosti v družbah teh držav.
Gre pa v povprečju za od 2 do 10 %, če od tega vzameš povprečje pride 4 - 5 %.
Kar se tiče sveta slavnih....tudi jaz imam vtis, da je skozi zgodovino nenavadno visok procent
umetnikov istospolno usmerjenih...ampak mogoče gre za povečano dovzetnost za umetnost?
Default avatar

modrival

Vam seka pred prazniki, ko se nihče ne zmeni za vas? :-) Saj veste, da vas ni tam kjer je treba delat in imet pamet, kaj sprašujete bedarije? Tam boste šele, ko se vas bo nehalo priviligirat in v rit nasuvalo, da si pošteno zaslužite za preživetje...aja, ampak pol vas bo pa homoseksualna zblojenost kar naenkrat minila in ne boste več homoseksualci.:-)
.
.......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet...
...........................................................................................................................................................................................
Default avatar

Gost♥

Med slavnimi je tudi veliko heteroseksualnih, ki te seveda ne motijo, ampak ne veš zakaj!
In koliko jih je bili v tvoji družini, ki so radi porinili bolj na tesno??
Default avatar

Saj so se prešteli

Koliko je homoseksualcev in lezbijk v Sloveniji, je pokazal nedavni referendum proti družinskemu zakoniku. Referendumski rezultat je točno pokazal. So se lepo prešteli.
Default avatar

Saj so se prešteli

Aja, sem pozabil napisati referendumski rezultat.
36% je v Sloveniji homoseksualcev lezbijk.
Default avatar

misliš.....

kaktusss je napisal/a:

glede na sprejemljivost in odnos do homoseksualnosti v družbah teh držav

tvoja računica bi bila pravilna če bi se kdo ker je homoseksualnost zelo dobro sprejeta pretvarjal da je homoseksualen:-)

10% pravijo znanstveniki..edino merilo so možgani...lezbijke imajo enake možgane kot moški heteroseksualci, homoseksualci pa enake kot ženske heteroseksualke

homoseksualno usmerjeni ljudje me niti malo ne skrbijo..zakaj bi me...mene skrbi podatek da je 10% moških pedofilov in nekaj manj procentov žensk pedofilk
Default avatar

kaktusssss

misliš..... je napisal/a:

Imaš seveda prav, matematika mi je že v oš delala štalo :-))))
5% sem rekla, ker se jih je v največ držvah deklariralo 5 %. Jasno, pa da to ne more biti povprečje,
čim je ponekod odstotek višji.
Pedofilija je pa....problem, res. Sam poglej...fusbal, gimnastika, filmska industrija....povsod so
množični primeri...kjerkoli sta moč in denar....najdeš tudi ORGANIZIRANO pedofilijo.
Default avatar

po moje

Kakor jaz vidim, jih je itak večina med bogatimi in slavnimi. Saj veste - polna rit, ki ne ve več, kaj bi še, da bi bila bolj fensi. In pol proba še to.
Default avatar

kaktusssss

po moje je napisal/a:
Lol, kera logika...in slaven postaneš, ker imaš glih cajt?
Dobra :-))))
Default avatar

Senza

Saj so se prešteli je napisal/a:
Aha, kdor je na referendumu obkrožil ZA, je s tem spremenil tudi svojo usmerjenost (če je bil prej heteroseksualec oz. heteroseksualka)? Zanimiva logika... Ti, kaj pa neveljavne glasovnice? Te so oddajali biseksualci ali aseksualci?
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

Velpok

Seveda se skrivajo in potem nabijajo ženske v rit.Fuj. Gnusno.
Saj to ni normalno!
Homičev je vedno več in moralo bi biti tako kot v arabskem svetu. Kazen.
Default avatar

se strinjam

misliš..... je napisal/a:
Odrasli homoseks. me ne motijo,hudo mi je zanje ker morajo cez veliko hudega. Mati narava doloci,clovek se lahko upira ali sprejme..niti eno pa v sodobni (neumetniski) druzbi ni lahko.

Kar pa JE zaskrbljujoce je % pedofilov. V nasi druzbi se vse prevec prikriva dejstva,da so otroci visoko ogrozena in ranljiva skupina v tem pogledu in da se ta zelo visok % pedofilov infiltrira med: dobronamerne sorodnike,strice,dedke; hisnike,vzgojitelje,ucitelje,zupnike, trenerje, animatorje, spremljevalce..in nestete druge,ki imajo dostop do otrok. Kje so sele neznanci,ki jim bi dali bombone,knjige ali knjige,denar ipd in jih zvabili za vogal. Otroci so najbolj ogrozena bitja na tej zemlji..starsi jih prakticno ponujajo na pladnju in kategoricno zavracajo obstoj pedofilov..sploh v taksni visoki verjetnosti.
Default avatar

ne skrbi

kaktusssss je napisal/a:
Ne skrbi. Tako kot so vas legalizirali, bodo cez 20 let tudi njih.
Ker danes nenormalnost postaja normalna.
Default avatar

kaktusssss

ne skrbi je napisal/a:
Mene so legalizirali ? :-)))) smeha.... :-)))
Dobr, da tebe in takih, kot si ti niso. Ker res nisi normalen...
Default avatar

andro_1

Ne. Velika vecina gejev je ravno v industriji zabave in mode, ker je to v bistvu zenska zadeva. Pravemu decu moda dol visi, od filmov gleda pa akcije in SF. Vse ostalo zanima geje in zenske.
Default avatar

kaktusssss

andro_1 je napisal/a:
Se pravi to zanima večinsko populacijo ( preko 60%) ;-)))
Default avatar

andro_1

kaktusssss je napisal/a:
ce vzamemo, da je cca 50% zensk, potem imas prav.
Default avatar

general Glanzkopf

heteroti glupi se lahko repenčite kolk hočete, homoseksualnost je in že od antike dalje in vi s svojim razmnoževanjem nove pe.dre in lezbe delate.