Starševski čvek

Občutek otekanja..pred M

Default avatar
Za nazaj gledam..(podrobno ne bom)

Sem že spraševala dr in določene preiskave..
Ali je imela katera pred M(menstr.) otekanje, občutek otekanja, zategovanja v grlu, jezik...grd občutek kot da te bo "zadušilo"...
Kako ste to rešile?

Razen ohranit mirno kri, ven na mrzlo,...pač počakat dokler ne mine..ker na urgenco po inj...vsak mesec...je bolj tako...

Prosim za odg samo tistih ki to poznajo ali pa so slišale, ostali obvoz. :))
Default avatar
Jst popijem par dnevnih doz c vit pa je mal boljs
Default avatar
poznam je napisal/a:
Povezava? Kako si ugotovila in kaj pravi tvoja dr?

Hvala.
Default avatar
za_nazaj je napisal/a:
Moji nisem niti omenjala. 20let nazaj ko me je tiscalo v grlu me je ena gospa (v Rusiji) vpr ce sem.pred menstr. Njena hcerka imela enake simptome. Potem sem bila pozorna in to veckrat opazila. To so hormoni, zleze (scitnica) in limfa. Limfna drezenaza je fajn proti otekanju. Tud cim manj OH par dni prej da telo zadrzuje manj vode. Proti bolecinam oz krcem mi je dala Spasmeks in je bil top,ga pa nisem vec dobila v Slo. Drzi se!lp
Default avatar
Hvala, bom pogledala :))

(če lahko vprašam, kaj točno si ti imela od simptomov in od kdaj? Kaj pa ostale bolezni - vzporedno)
(namreč meni so določene moje zaključke - ščitnica ipd - zanikali...zato vprašam)
Pri meni je to zadnje par let, prej nikoli...
Default avatar
za_nazaj je napisal/a:
Eh jaz se tehdoktorjev izogb,ker ocitno ni nic akutno in oz ne najdejo. Scitnica je ''za opazovat''. Estrogen je na najvisji sprejemljivi meji,progesteron na najnizji sprejemljivi meji (skupaj je to sicer disbalance ampak sodobna medicina gleda samo na posamicne vrednosti ce so v normalnih parametrih ne pa na ''harmonijo''med njimi). Imela se endometriozo,ki pa jo itak odkrijejo sele ob laparoskopski operaciji. Ce se izogibam OHjem je bolje. Ce sem fizicno aktivna je tudi bolje (limfa). Ce zacnem dan,dva prej jemat nalgesin s so krci in krvavitve manjsi. Pa tako..iz meseca v mesec. Pogooglaj se malo na temo: estrogenska dominanca (npr na stran Holistic.si). Lp
Default avatar
poznam je napisal/a:
Hvala.
Tudi sama sem imela/imam..ščitnico, endometrizo itd..alergije..

Limfno drenažo si morda poskusila?