Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cevti moz rece da si svinja svinjska

Cevti moz rece da si svinja svinjska

Danes se mu ni dalo v trgovino in morda tretjic v 7 letih mi je ponudil eurocard da naj grem sama ..ker nisem sla takoj in wem rekla da bom sla mogoce kasneje mi je kartico iz denarnice vzel.
Cez nekaj casa je moral po cigarete in sla sem z njim da mi je ustavil v trgovini..rekla sem mu ce mi zdaj da kartico(slo jebza nakup v vrednosti 4eure)in rekel mi je DA NE IN DA SE JE MOJ cajt iztekel..ker se mi je to zdelo cisto norcevanje sem mubrekla da naj gre na bankomat dvignit 50 eurov,ki sem jih v zacetku meseca zalozila zanj,vendar mi jih do danes se ni dal..ko sem prisla v avto pa kup zmerjanja;ti bos mene jebala prekleta SVINJA SVINJSKA :/ Za bencin sem dal 120 eurov ti si mi dala samo 30 in ker sva bila zmenjena,da gremo s sebenim parom v eno koco je rekel,da ne greva nikamor vec in da jest njega ne bom jebala…

Jaz sem kot ze mnogokrat ostala brez besed in sem custveno cisto potlacena..nobenemu tega ne morem povedati..

On si sedaj lepo žvižga in poje jaz pa … :////

Kaj ti mora bit da partnerja ozmerjaš s tako nizkotnimi zrazi??Njemu se ne sme nić rečt ali oporekat,ker te nazaj popolnoma razvrednoti… vedno vse potlačim..

Ampak zelo trpim…


…….kot že MNOGOKRAT????????? Ali sta poročena, imata otroke?

On si žvižga, ker je zanj vse OK, ozmerjal te je na najbolj primitiven način, ti pa ga nisi ustavila, mu to preprečila ali prepovedala.
Glede na ton vajinega pogovora se vprašam, ali sta odrasla, ali sta sploh duševno prištevna in zakaj pravzaprav si s človekom, ki te je označil za svinjo svinjsko.
Prašiči so vendar inteligentna bitja, ti – ker molče prenašaš primitivca – žal ne.

nova
Uredništvo priporoča

Pravilno ti je povedal, se strinjam z njim.

Grdo od njega, to ni nacin obnasanja.

A po drugi strani med vrsticami berem, da on tebe bolj financira, kot ti njega?

Saj kljub vsemu te ima rad, kajne?


Aja, pol pa že.

hahahahahaha dobro ti je povedal


Aja, pol pa že.[/quote]

Ja, pol pa že. Sponzoriraš in garbaš.
Garbat, ne da bi sponzoriral se pa ne sme.

Preberi si se enkrat kaj si napisala in si misli, da to pise ena druga. Kaj bi ji svetovala? Jaz bi jo vprasala kako dobra je v sprintu.

Tudi meni bi pisker odneslo, da vglavnem jaz plačujem, potem mi pa enkrat po sedmih letih pod nos vrže kak mi je posodila. In to celih 50€.

Loči se od nekulturneža, pa sama folgaj če ti ne paše. V zakonu je pač treba sprejemati kompromise.

Avtorica, ti si tukaj ne tako dolgo nazaj že spraševala za nasvete v zvezi s tem tvojim tipom, je tako?

Tvoj partner se ne obnaša normalno.Tudi rad te nima prav nič.Še celo žleht je in to ZELO.
Zato prosim, čimprej pojdi stran od njega.Imaš prijateljice, imaš starše, da ti pomagajo?

Kako kaj mu je? Saj si napisala, da je to bilo že mnogokrat. Njemu ni nič, kaj je tebi?

Če take izjave poslušaš že vseh 7 let si na monu preberi o mejni osebnostni motnji…

To zame ni noben kompromis, če te partner obmetava z grdimi izrazi!
Avtorica, pripravi kufre,če si pri njem, čimprej spokaj ob navzočnosti prijateljic ali staršev, da ti ne bo še takrat težil.
Če je on pri tebi, naj gre.Čimprej.Jutri.S takim nimaš prihodnosti.
Je še dosti dosti normalnih.In boljših.

Slucajno on mene ne financira..niti slucajno..vse vsak pol..za hranonin drobnarije jaz vec…

Zakaj si potem 7 let z njim? A si neumna , ali tudi ti nisi ravno biser?

Vsakodnevno me obmetava z žaljivkami največkrat butelj,budala ipd ampak SVINJA SVINJSKA ://

In potem si se pojebin zvizgabin zahteva da jaz njega ne ogovarjam! Za kazen pa ne greva na dopust..

Tudi ce…jazbtega ne morem pozabit kaj mi je rekel…sem v situaciji,ko sem cisto potlacena psihicno …in potem ker jazbtega ne premeljem hitro in sem slabe volje sem pa zafrustrirana ipd. ://

Porocena

quote=”mongokrat”]
…….kot že MNOGOKRAT????????? Ali sta poročena, imata otroke?[/quote]

Zakaj ste taki sploh skupaj? A ni bolje vsak svojo pot. Pa da se za vsak evro nategujeta. Svasta

Koliko pik imaš, če sploh kaj?

Tisti trenutek, ko bi mi rekel, da sem svinja, bi mu mirno rekla, ce lahko ustavi avto in bi potem tudi izstopila. Ze prvic, ne bi dovolila, da me redno takole zmerja.
Aja, pa na silvestrovanje bi sla, pa ceprav brez njega.

Kolikor razberem, otrok nimata, prav tako pa imas svojo placo, tako da lahko zivis tudi sama in ti bo bolje.

Avtorica, si to ti pisala?
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11035571

Na zalost sem :/

New Report

Close