Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Skoraj brez trepalnic

Skoraj brez trepalnic

Uporabljam različne maskare. Ko si dam gor čistilo in se umijem, skoraj nimam trepalnic. Brez maskare ne bi imela nič. Kakšen nasvet? Službo imam pomembno in moram biti urejena v nulo. Res pa nisem imela nikoli problemov z dlakami. Lase imam tudi lepe na srečo.

Kupi serum za rast trepalnic, vendar pozor – ne deluje vsak, mora imeti notri eno sestavino (medicinsko). Sama sem uporabljala neulash (zdej ne več, ker mi je predrago) in deluje.

Posezi po umetnih, dolepijo ti jih v salonih. Ali pa se naučiš sama. Imaš mir za kar nekaj časa. Jaz sem se naučila 2 trika, ker skoraj nimam obrvi, nočem pa narisah, ki se vidijo iz aviona. Danes to res ni več noben problem, kef dobiš izdelke čisto naravnega videza. Nič od krem in kremic ne pomaga, razen da izpraznijo žep.

Če bi bila ti brez trepalnic oziroma skoraj brez, ti nobena maskara ne bi pomagala.

Tudi sama sem imela zelo slabe lomljive trepalnice in sEm enostavno za nekaj casa prenehala uporabljati masko ter uporabljala samo črno barvico za spodaj. Meni je všeč in trepalnice so se okrepile…

LP IN SREČNO

Njalepša hvala vsem za nasvete.

Priporočam uporabo seruma za rast trepalnic. Z redno uporabo, se bo hitro opazila razlika, trepalnice bodo bolj goste, daljše in manj bodo izpadale… Na voljo jih je več različnih, jaz uporabljam Lux-Factor serum in sem zelo zadovoljna, trepalnice so se zelo okrepile, odkar ga uporabljam in včasih sploh ne uporabim maskare, to je super sploh za poleti..

Poskusi si zvečer mazat trepalnice z ricinusovim oljem. Jih zelo okrepi, ampak moraš bit potrpežljiva in res mazat vsaj 2 meseca 🙂 Dobiš ga v vsaki lekarni, cena pa par eurov.

Mam tako dolge trepalnice, da jih lahko izvažam … Moja mi dostikrat reče, da bi punce ubijale za take trepalnice. 😀

Obstaja več načinov, kako spraviti trepalnice v red.. Od naravnih do umetnih, odvisno kaj ti bolj ustreza.. Sama sem imela zelo svetle in redke trepalnice in sem bila tudi že sita vsakodnevnega nanašanja maskare, da je vsaj nekako izgledalo vse skupaj… Potem sem nekje prebrala, da mandljevo olje zelo koristi trepalnicam in obrvem, zato sem si pričela vsak večer mazati. Trepalnice so se res bolj okrepile in bile močnejše, ampak sem želela, da bi bile še daljše in temnejše. Prijateljica mi je nato priporočila serum in po nekaj mesecih uporabe nisem mogla verjeti kakšna razlika je.. končno sem imela lepe, temnejše treplalnice in take imam še danes, čeprav seruma ne uporabljam več vsak dan 🙂

New Report

Close