Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do kdaj so danes odprte trgovine?

Do kdaj so danes odprte trgovine?

Moram še nakupit par stvari…

V Lendavi je ena privat, je odprta do 22. ure.

:))))

Avtorica: namesto da bluziš po MON-u, pogooglaj odprte trgovine v tvojem kraju.

Vaš link

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ravno sem razmišljala, če bi se malo zapeljala do Lendave. Imam le dobrih 80 km.
Ko sem pa že tam, pa še v privat štacuno skočim. Super res.

Ja kako pa naj Yo ve, da ti nisi iz Lendave?

Ne ve, ona pa kar predlaga;)…no, svetuje…)

Itak. Za Portorož tudi vem, če te zanima 🙂

Danes imajo vsi dan odprtih vrat, jutri bodo pa prehlajeni!

vi razumete človeka, ki gre na internet in na forumu sprašuje, do kdaj so odprte trgovine? imate sploh še zdravo kakšno možgansko celico, ali so vas že vse zapustile? NA JEBENEM INTERNETU SI, POGLEJ NA URADNO STRAN TRGOVINE, TI TESLO.

Nobenga problema, saj se tista nič ne pritožuje, itak je imela namen it v Lendavo;)


Danes v Landavo, jutri v Portorož. Superca. Pa se eni sprašujejo, če je(bo) dolgčas. Ma kaki. En dan na vzhod, drugi dan na zahod….lepi izleti.


Danes v Landavo, jutri v Portorož. Superca. Pa se eni sprašujejo, če je(bo) dolgčas. Ma kaki. En dan na vzhod, drugi dan na zahod….lepi izleti.[/quote]
da je drugega januarja spet praznik, bo lahko šla še na Dolenjsko npr., ker ziher ji bo kaj zmanjkalo in bo morala v šatrcuno.

Čakaj, saj je 26, tudi praznik, se lahko še pri Gorenjcih kaj ustavi 🙂


res ja, sam edin kar mora pazit je, da v Lendavi in Portorožu slučajn preveč ne nabavi vsega 🙂

Na Gorenjsko se mi pa ne da. Bom v Lendavi in Portorožu vzela še za ponedeljek.

New Report

Close