Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moji otroci se bodo pač igrali pa če sosedje spodaj crknejo

Moji otroci se bodo pač igrali pa če sosedje spodaj crknejo

Spodnje sosede moti, da se naši otroci igrajo saj kakor nimajo miru.
Naj jaz privežem svoje otroke zato, da bodo tečnobe imele mir???
Otroci so pač živahni in razposajeni, če pa komu kaj ne paše se pa naj odseli.!
Pa lep Božič vsem!

Nad nami ni majhnih otrok, sploh ni otrok, pa je kot da živim pod kobilarno, kopitljanje z rahlimi presledki, ko jedo ali pa počnejo kaj sede, sicer pa hodijo v šiklah. Pa razumi če moreš!

Samo to ne vem, kaj ima Božič s tvojim izbruhom?

Še danes na predbožični dan nam težijo in zvonijo!
Sem jih že prijavila upravniku zaradi nadlegovanja pa ni nič zaleglo.
Kam se lahko še obrnem, da nas bodo nehali nadlegovat?

Malo se skuliraj. Pejte se eno družabno igro in bodo zadovoljni otroci, ti in sosedje.

Ko boš čez leta starejša bomo brali enako zgodbo, le ti boš pisala kako nimaš miru, greš stavit?

Za začetek postavi nekaj pravil otrokom, pa bo vsem lažje. med divjanjem in igro je velika razlika. Če se rabijo otroci zdivjat, je pa tvoja naloga, da jih pelješ ven, ne pa da skačejo sosedom po glavi.


Počakaj, da začnejo oni prijavljati.
Živite v večstanovanjski skupnosti, preberi si hišni red.

Samo to ne vem, kaj ima Božič s tvojim izbruhom?[/quote]
Božič se piše z malo začetnico…….božič.


Počakaj, da začnejo oni prijavljati.
Živite v večstanovanjski skupnosti, preberi si hišni red.[/quote]

V hišnem redu piše, da mora biti mir od 10 zvečer do 6 zjutraj.
In takrat moji otroci spijo.
Podnevi pa lahko jaz v svojem stanovanju počnem kar hočem. Bo šlo?

Samo to ne vem, kaj ima Božič s tvojim izbruhom?[/quote]
Božič se piše z malo začetnico…….božič.[/quote]

ok, hvala. Sem napisala tako, kot avtorica, ki je vsem besno želela nekaj 🙂


Počakaj, da začnejo oni prijavljati.
Živite v večstanovanjski skupnosti, preberi si hišni red.[/quote]

V hišnem redu piše, da mora biti mir od 10 zvečer do 6 zjutraj.
In takrat moji otroci spijo.
Podnevi pa lahko jaz v svojem stanovanju počnem kar hočem. Bo šlo?[/quote]

Ko se kmetavzi preselijo v večstanovanjsko zgradbo, nastane taka situacija!

Ne vem, kaj imaš od tega, da drugim delaš pekel? Samo zavedaj se, da največji pekel je v tebi.


Počakaj, da začnejo oni prijavljati.
Živite v večstanovanjski skupnosti, preberi si hišni red.[/quote]

V hišnem redu piše, da mora biti mir od 10 zvečer do 6 zjutraj.
In takrat moji otroci spijo.
Podnevi pa lahko jaz v svojem stanovanju počnem kar hočem. Bo šlo?[/quote]

Mislim, da si sobivanje predstavljaš precej napačno. Ne moreš počet, kar hočeš. Lahko pa počneš kar je v skladu s predpisi in od odraslega bi človek pričakoval, da tudi ve vsaj osnove bontona.

Kdo komu dela pekel??? A pekel je igranje otrok? Halo???
Oni nam delajo pekel, ko pridejo zvonit na predbožični dan in težit češ da otroci skačejo. IGRAJO SE!!!

Avtorica, tečna si samo ti in tvoji sončki! … a more cel blok poslušat razgrajanje tvojih otrok? Nekaj je igra, nekaj pa podivjanost.. pelji jih malo ven, ker zgleda, da jih imaš konstanto zaprte, da divjajo po fletu…

Meni se sicer zdijo tvoji sosedi precej razumnejši od tebe, egoističnega sončka, ki ima sončke in pozna samo pravice.

Jaz ti želim, da ti sosedje izpolnijo željo, se odselijo, stanovanje pa prodajo kakšnim cigančkom.

Ne, ni jih treba privezati, lahko pa jih poskusiš vzgojiti.
Aja, ne, ne bo šlo, ker niti ti nimaš pojma, da je na svetu še kdo, razen središča vesolja tvojih staršev in tvojih malih središčec vesolja.

Ma to je dežurna trola … Prepoznate jo po pogostem odzivu in nesramnih odgovorih: Bo šlo? Zato pssst …

A res nimaš lajfa, da ti je edino veselje kakat po forumih?

Samo to ne vem, kaj ima Božič s tvojim izbruhom?[/quote]
Nima veze! Njeni sončki lahko!! Bog obvaruj, da kaj ne bi bilo po njeno!

So ljudje (sloni), ki jih slišiš že na stopnišču kdaj pridejo ali odhajajo.
Eni res hodijo tako, da zabijajo pete ob tla in se v bistvu trese cel blok. Večine pa ne slišiš, ker se znajo prilagodit in ne motit drugih. Eni ne poznajo niti kljuke in loputajo z vrati.

Otrokom ni težko dopovedat, da naj doma ne skačejo, tekajo, ripsajo s stoli. Za to ni treba, da so prikljenjeni za radiator.
Lahko jim kupiš mehkejše copate, daš v sobi na tla debelejšo preprogo. Igra doma naj bo umirjena:
– sestavljanje kock, punčke, medvedki, knjige, igrice, risanje, ustvarjanje…..

Ne pa kakšni poganjalci, kolebnica, avti na daljinca, športanje ipd.

V tebi ‘levinja’ imajo slab vzgled. Nauči jih, da obstaja kultura bivanja, en hišni red. Da se je treba za vsem prijazno bivanje malo prilagodit, čeprav ni vse prepovedano in sankcionirano.

Spodnje sosede motite in verjemi, da je to res za znoret moteče in niso sitni. Postavi se v njihovo kožo!
Sosedom zaželi miren božič in obljubi, da se boste trudili, da ne bo hrupa. Mogoče postanete celo prijatelji…. :-). In bodo tvoji sončki bolj priljubljeni. Kar pogumno in brezkompromisno začni vzgajat. Nekoč boš hvaležna sosedom!

Se spomnim, da smo imeli en tak tečen par v bloku, ej zvonila nonstop, da so deca preglasni, da je neznosen hrup…., nakar enkrat privozita na vrata, češ spet ta hrup, ampak pazi zdaj, moja sta bila že cel teden na morju z dedkom in babico, midva pa pravkar iz službe. Ji zasekam nemogoče, pa se dere, da naj že umirim deco in ju primerjala z živalskimi vrstami…..
Kaj menite kdo je bil problem?

Otroci imajo pravico do igre.
Sostanovalci pa pravico do obzirnega sobivanja.
Normalna igra ali divjanje po stanovanju – to veš ti.
Na tvojem mestu bi zavoljo zdravja otrok mulčke čim večkrat odpeljala na sprehod – naj energijo pokurijo tam, se naužijejo svežega zraka in se sprostijo.
Razumem, da braniš otroke, ti pa povem, da življenje v slabo zvočno izoliranih blokih ni prijetno, če so sosedje brezobzirni in živijo z idejo, da lahko počnejo, kar želijo…

Moj pes pa bo sral okrog tvojega bloka, pa če tvoji sončki milijonkrat stopijo noter :-)))))))

Tole je provokacija, ampak je pa dejstvo, da date več na požrtijo kot pa na mir in ljubezen, ki naj bi ju danes širili…

New Report

Close