Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek plačljivi tv programi tudi te, ki so navadni programi ?

plačljivi tv programi tudi te, ki so navadni programi ?

a res ne bo več drugo leto možno več gledati antenske televizije kot je sedaj, kjer imaš TVslo 1,2,3, pop tv, kanal a, planet tv, tv3, golica, vaš kanal.
da tega ne bo več možno spremljat, da bo treba imeti kabelsko vse, v nasprotnem primeru pa bo na ekranu nič.
kako je s tem kaj bo zdaj res plačljivo in ne bo več tv ja kmalu več zastonj no razen tistega rtv prispevka, bo sedaj še dodatno od tega, če boš hotel kaj gledati.
hvala.

Na anteno ne bo več POPa in A kanala. Ostali zaenkrat ostanejo. Mi bomo kar ostali na anteni,
ker ne mislim plačevat vsaj 20 eur mesečno za kabelsko. Pač POPa in A kanal ne bomo gledali – jim bo še bolj padla gledanost.

Kdaj pa ni bilo plačljivo gledanje programov? Razen strošek nabave satelitskega krožnika?

aja bo potem kanal a in pop tv plačljiv po novem.
ja res bravo, očitno hočejo da jim še bolj pade gledanost.
Itak bodo pa tudi plačevali.
za sama ponavljanja pa neke bedne oddaje z brezzveznimi talenti pa šovi pa non stop ponavljanje filmov pa ne mislim plačevat.
hvala lepa

Na sobno ali strešno anteno (gleda cca 12 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev) ni plačljivo. Plača se samo RTV prispevek.


ja sedaj je itak plačljivo rtv prispevek je še zmerom.
govori pa se da bo kanal a in pop tv še dodatno za plačat.

Na sobno ali strešno anteno (gleda cca 12 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev) ni plačljivo. Plača se samo RTV prispevek.[/quote]

Aja..nisem vedel da tolk velik slovenčkov živi v kameni dobi….

Zgleda, da nisi ravno razgledan.
Plačujemo RTV prispevek, to je za RTV Slovenija. Ne za komercialne programe. Saj to menda razumeš?
Lahko pa seveda plačuješ tudi kabelsko ali kaj takega. Ampak veliko gospodinjstev tega ne počne, plačuje le RTV in gleda preko strešne antene.
Kaj tebi vse mama plačuje ali kako, da ne veš nič o plačevanju računov?

Zgleda, da nisi ravno razgledan.
Plačujemo RTV prispevek, to je za RTV Slovenija. Ne za komercialne programe. Saj to menda razumeš? Seveda razumem
Lahko pa seveda plačuješ tudi kabelsko ali kaj takega. glih KAJ TAKEGA je tisto NORMALNO…
…še kabelska je predpotopna

Ampak veliko gospodinjstev tega ne počne, plačuje le RTV in gleda preko strešne antene. Pa saj ti pravim, kar šokiran sem da še vedno tolk ljudi živi v kameni dobi

Kaj tebi vse mama plačuje ali kako, da ne veš nič o plačevanju računov?[/quote]

Zgleda, da nisi ravno razgledan.
Plačujemo RTV prispevek, to je za RTV Slovenija. Ne za komercialne programe. Saj to menda razumeš? Seveda razumem
Lahko pa seveda plačuješ tudi kabelsko ali kaj takega. glih KAJ TAKEGA je tisto NORMALNO…
…še kabelska je predpotopna

Ampak veliko gospodinjstev tega ne počne, plačuje le RTV in gleda preko strešne antene. Pa saj ti pravim, kar šokiran sem da še vedno tolk ljudi živi v kameni dobi

Kaj tebi vse mama plačuje ali kako, da ne veš nič o plačevanju računov?[/quote][/quote]

Zanimivo razmišljanje: nekdo, ki ni plačuje za gledanje POP TV in Kanala A je v kameni dobi.
Resnično zanimivo razmišljanje.
Nisem vedela, da sta ta dva programa tako kvalitetna in tako pomembna in vse to, da ju je potrebno plačevati in gledati, da nisi v kameni dobi.
Kaj je tudi predpisano koliko ur na dan moraš gledati ta dva programa?
To ti potem vse tiste limonade pa resničnostne šove gledaš?
Ja, potem mi je jasno od kje tvoja razgledanost.

[/quote]

Zanimivo razmišljanje: nekdo, ki ni plačuje za gledanje POP TV in Kanala A je v kameni dobi.
Resnično zanimivo razmišljanje.
Nisem vedela, da sta ta dva programa tako kvalitetna in tako pomembna in vse to, da ju je potrebno plačevati in gledati, da nisi v kameni dobi.
Kaj je tudi predpisano koliko ur na dan moraš gledati ta dva programa?
To ti potem vse tiste limonade pa resničnostne šove gledaš?
Ja, potem mi je jasno od kje tvoja razgledanost.[/quote]

Se strinjam. Pop in A kanal imata tako zanič program.

[/quote]

Zanimivo razmišljanje: nekdo, ki ni plačuje za gledanje POP TV in Kanala A je v kameni dobi.
Resnično zanimivo razmišljanje.
Nisem vedela, da sta ta dva programa tako kvalitetna in tako pomembna in vse to, da ju je potrebno plačevati in gledati, da nisi v kameni dobi.
Kaj je tudi predpisano koliko ur na dan moraš gledati ta dva programa?
To ti potem vse tiste limonade pa resničnostne šove gledaš?
Ja, potem mi je jasno od kje tvoja razgledanost.[/quote]

Govorim o povezavi med hišno anteno in kameno dobo…nimam pojma o čem pa bluziš ti…

Pred štirimi leti so šli v izgradnjo modernega digitalnega omrežja – ki ima tudi precejšnjo pokritost in kvaliteten signal. Škoda da se TV-ji umikajo iz tega omrežja.
POP TV in Kanal A se umikata zaradi stroškov oddajanja in zato ker s tem ko nista prisotna prek antene lahko dodatno zaračunavata kabelskim operaterjem.

Dokler smo vas poneumljali zastonj ste nas gledali.
Sedaj ko hočemo plačilo bi radi bili pa pametni.
Boste že plačali. Ker brez nas in naših šovov in reklam vam ni živeti.

Zanimivo razmišljanje: nekdo, ki ni plačuje za gledanje POP TV in Kanala A je v kameni dobi.
Resnično zanimivo razmišljanje.
Nisem vedela, da sta ta dva programa tako kvalitetna in tako pomembna in vse to, da ju je potrebno plačevati in gledati, da nisi v kameni dobi.
Kaj je tudi predpisano koliko ur na dan moraš gledati ta dva programa?
To ti potem vse tiste limonade pa resničnostne šove gledaš?
Ja, potem mi je jasno od kje tvoja razgledanost.[/quote]

Govorim o povezavi med hišno anteno in kameno dobo…nimam pojma o čem pa bluziš ti…[/quote]

Se pravi, če nočeš plačevat 300 brezveznih programov, si po tvoje v kameni dobil? Pa ti si res debil.

Ja, to je res. Vendar je vprašanje koliko jim bo to finančno zneslo. Ne verjamem, da bo toliko gledalcev iz sobne antene šlo k kabelskim operaterjem. Zaradi nižje gledanosti bodo za reklamiranje manj zanimivi in verjetno bodo v minusu pri vsem skupaj. Živijo namreč od reklam, ne od
dohodkov, ki jih dobijo od kabelskih operaterjev.

Zanimivo razmišljanje: nekdo, ki ni plačuje za gledanje POP TV in Kanala A je v kameni dobi.
Resnično zanimivo razmišljanje.
Nisem vedela, da sta ta dva programa tako kvalitetna in tako pomembna in vse to, da ju je potrebno plačevati in gledati, da nisi v kameni dobi.
Kaj je tudi predpisano koliko ur na dan moraš gledati ta dva programa?
To ti potem vse tiste limonade pa resničnostne šove gledaš?
Ja, potem mi je jasno od kje tvoja razgledanost.[/quote]

Govorim o povezavi med hišno anteno in kameno dobo…nimam pojma o čem pa bluziš ti…[/quote]

Preberi uvodni post te teme in predvsem naslov te teme in razmišljaj, razmišljaj, mogoče kdaj dojameš.

[/quote]

Zanimivo razmišljanje: nekdo, ki ni plačuje za gledanje POP TV in Kanala A je v kameni dobi. Jp…zastonj je edino TV na anteno..to je kamena doba
Resnično zanimivo razmišljanje.
Nisem vedela, da sta ta dva programa tako kvalitetna in tako pomembna in vse to, da ju je potrebno plačevati in gledati, da nisi v kameni dobi.
Kaj je tudi predpisano koliko ur na dan moraš gledati ta dva programa?
To ti potem vse tiste limonade pa resničnostne šove gledaš?
Ja, potem mi je jasno od kje tvoja razgledanost.[/quote]

Zanimivo razmišljanje: nekdo, ki ni plačuje za gledanje POP TV in Kanala A je v kameni dobi. Jp…zastonj je edino TV na anteno..to je kamena doba
Resnično zanimivo razmišljanje.
Nisem vedela, da sta ta dva programa tako kvalitetna in tako pomembna in vse to, da ju je potrebno plačevati in gledati, da nisi v kameni dobi.
Kaj je tudi predpisano koliko ur na dan moraš gledati ta dva programa?
To ti potem vse tiste limonade pa resničnostne šove gledaš?
Ja, potem mi je jasno od kje tvoja razgledanost.[/quote][/quote]

Ej, Thorr, pa ti si izjemen biser, ti se imaš za pametnega, ker plačuješ POP TV in podobne programe polne limonad in resničnostnih šovovo.
Koliko pa plačaš, da lahko vse to gledaš?
Kdaj se počutiš manj v kameni dobi, ko gledaš Talente ali ko gledaš šp. limonade ali ko gledaš akcije na Kanalu A? Kdaj se tvoje investicije v te oddaje bolj odražajo v tvoji pameti?
Zdaj vsaj vemo od kje ti taka pamet kot jo kažeš tu gor. Samo nisem vedela, da si ponosen na to, da to celo plačuješ.

Ti si živ dokaz, kako škodljiva je TV. Nerazgledanost in abotnost na višku.

Tudi, če mi dajo vse brezplačno, tv-ja nimam, je brezveze. Kaj šele, da bi plačevala nekaj, kar in kdar mi drugi določajo, da bom gledala? Yeah, right.

Ja, to je res. Vendar je vprašanje koliko jim bo to finančno zneslo. Ne verjamem, da bo toliko gledalcev iz sobne antene šlo k kabelskim operaterjem. Zaradi nižje gledanosti bodo za reklamiranje manj zanimivi in verjetno bodo v minusu pri vsem skupaj. Živijo namreč od reklam, ne od
dohodkov, ki jih dobijo od kabelskih operaterjev.[/quote]

Dvomim, da bi ljudje zaradi Pop TV in Kanala A plačevali neke visoke zneske vsak mesec. Dvomim, da je kaka naročnina cenejša kot 15€. Toliko več za ta dva programa? S tem, da je Kanal A čisto na podnu. Pop TV pa ni kaj prida boljši.
Jaz ne bom plačevala.

Govorim o povezavi med hišno anteno in kameno dobo…nimam pojma o čem pa bluziš ti…[/quote]

Preberi uvodni post te teme in predvsem naslov te teme in razmišljaj, razmišljaj, mogoče kdaj dojameš.[/quote]
Men je vse jasno…eni bi radi še vedno gledali ZASTONJ programe preko antene in to pač ne bo možno…še moja stara mat, stara 86 let, nima antene ampak komunikator, tako kot vsi ki jih poznam…v kerih brlogih pa vi živite, mi pa ni jasno…

[/quote]

Ej, Thorr, pa ti si izjemen biser, ti se imaš za pametnega, ker plačuješ POP TV in podobne programe polne limonad in resničnostnih šovovo.
Koliko pa plačaš, da lahko vse to gledaš?
Kdaj se počutiš manj v kameni dobi, ko gledaš Talente ali ko gledaš šp. limonade ali ko gledaš akcije na Kanalu A? Kdaj se tvoje investicije v te oddaje bolj odražajo v tvoji pameti?
Zdaj vsaj vemo od kje ti taka pamet kot jo kažeš tu gor. Samo nisem vedela, da si ponosen na to, da to celo plačuješ.[/quote]

Haha, ampak pazi to. ne samo, da plačuje drago internet in TV, idi*ot se potem pohvali s tem, da itak vse na torrentih gleda, :))) Ampak glavno, da ni v kameni dobi. :))) Čeprav bi ga vsak jamski človek šišal po pameti. Na TV-ju torej 200 programov, on pa gleda na računalniku tisto, česar ni. 🙂 Verjetno TV ati in mami gledata. :))) Po možnosti programe, ki so na anteni.

Preberi uvodni post te teme in predvsem naslov te teme in razmišljaj, razmišljaj, mogoče kdaj dojameš.[/quote]
Men je vse jasno…eni bi radi še vedno gledali ZASTONJ programe preko antene in to pač ne bo možno…še moja stara mat, stara 86 let, nima antene ampak komunikator, tako kot vsi ki jih poznam…v kerih brlogih pa vi živite, mi pa ni jasno…[/quote]

O marija sveta, kakšen kreten si ti. :))) Sploh veš, kaj komunikator in čemu služi? A misliš, da je to tisto, kar čudežno lovi signal? :))))

New Report

Close