Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CBD kapljice in shizofrenija

CBD kapljice in shizofrenija

živjo!
jaz bom v kratkem začela jemati CBD kapljice in me zanima v primeru , če bi mi pomagale ali naj opustim zdravila ali ne? zanima me tudi ali je kombinacija kapljic in zdravil nevarna?

Na vsak način se o tem pogovori s svojim zdravnikom (psihiatrom). Sem skoraj prepričana, da ti jemanja ob dosedanji terapiji ne bo odsvetoval, je pa diagnoza,ki jo omenjaš tako resna zadeva, da bi bilo škoda s prekinitvijo terapije podreti to, kar si doslej dosegla.

Imam oceta, ki ima poleg ostalih bolezni se alzhalmerjevo demenco in jemlje za vse bolezni redno terapijo in poleg pa se kapljice CBD in je vse ok. Razen za spanje mu ne dajemo tistih, ki jih je psihiater napisal, ker mu bolj pomagajo kapljice CBD.

nova
Uredništvo priporoča

ok hvala vsem 🙂

Priporočam smolo, ker so kapljice olje v katerem je raztopljena smola in zato manj koncentrirano. če želite resnično, da učinkuje, jemljite samo smolo. Zdravila se lahko ustrezno zmanjšajo, s posvetom z zdravnikom – nekateri zdravniki sedaj že tudi poznajo zadevo. Problem je, ker jih na faksu o tem niso podučili.

hvala vsem 🙂

New Report

Close