Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek silvestrovanje samskih – kje

silvestrovanje samskih – kje

Pozdravljene samske in samski,

Kje boste preživele/preživeli najdaljšo noč v letu? Boste doma? Greste nekam na prosto? Z družbo?

Sem samska, 39 let, zelo družabna,… pa razmišljam kam naj se podam. Sej znam tudi sama s sabo uživat doma, vseeno pa me vleče v družbo. Imam velik krog znancev in prijateljev, ampak večinoma so poparčkani ali z družino.

Kaj pa ostali? Kam greste?

Najdaljša noč bo 21.12. ☺
grem na jug balkana — v vukoje.bino za 5 dni


Jaz grem k Kmetavzarju v zidanico.

Grem na potovanje, dokler še lahko 🙂

Jaz bom doma, ker nisem žurerka.
Drugače pa hodim sama na potovanja pa take zadeve. Samo takole za novo leto pa kar sama doma ostanem.

Tudi jaz doma. Bi pasala ena ženska družba. Šampanjec že nabavljen.

Začeli bomo že dopoldne nalivat…kavica+pelinkovc…nato sledi pirčkanje ob pršutu v dveh lokalih do onemoglosti…

Jaz bom tudi doma.
Ne prebavljam vseh teh pijančevanj.
Tisti, ki niso pijandure, so poparčkani in bodo praznovali po svoje. Kar poznam samskih so pa same pijandure.

Novoletna 17,

lahko bi šla skupaj na kako prijetno večerjo, če bi bilo kej simpatije med nama….

piši mi na mail [email protected]

Jaz bom očitno kar doma.
Družbe za kam it nimam, ker imajo vsi družine in so z njimi doma (majhni otroci). Drugače rada potujem tudi sama, ampak za NL pa mi nekako ni.

Jaz isto. Drugače grem komot sama za dva, tri tedne na potovanje. (Še več bi šla, če bi imela dopust).
Takole za novo leto pa mi ni, da bi kam potovala. Bom raje doma.

Maša je ukazala kavč, miza, postelja!

Lani sem sama zelo bolna in sem bila sama doma, pred tem tri leta je bil otrok bolan in sem bila doma, letos bo otrok pri očetu….jaz pa zopet sama doma.

Jaz bi šel tudi kam za par dni kakšen izlet morda en teden ,samo sam se mi ne da it…v družbi je lepše.
Je kdo ki bi šel kam?
Sej če ne bom pa doma…sej ne bo konec sveta.


Poparčkani so pa pusiji ki morajo vprašat babo za dovoljenje če lahko vzame še en pir iz hladilnika…

Na šiht. Datum se menja tudi tam.

Če bi bila jaz samska, nikakor ne bi čepela doma.

Tiste, ki ste samske – pojdite na novoletno predstavo v Opero, ob 19.uri je Netopir, nekaj vstopnic (zelo malo) je še prostih. Lepo se oblecite, uredite in pojdite uživat med kulturne ljudi (na Silvestrovo ne boste srečali bebcev v kavbojkah), mogoče celo spoznate kakšnega samskega in urejenega moškega 🙂

Ooo tole me je pa nasmejalo. Očitno sem samska in nekulturna. Bom kar doma, ampak ne bom čepela. Za opero mi ni, za ljudi v kavbojkah si ne mislim, da so bebci, spoznavat samske moške 31.12. pa tudi ne načrtujem.
Bo veselo že kar nekaj dni prej, kot tudi na Silvestrovo, obiski, prijatelji, prijateljice, dobra jedača in pijača in predvsem dobra družba.

Če bi bla samska, bi se zleknila na kavč in si naredila maraton filmov na toplem. Drugače grem pa že 25. na uživancijo, na starega leta dan pa na žur v Rovinj na Tonija Cetinskega, čeprav mislim, da ni ravno za novoletni žur. Eh, bomo pa kaj po svoje ušpičili. Pijančujem pa ne.

Ooo tole me je pa nasmejalo. Očitno sem samska in nekulturna. Bom kar doma, ampak ne bom čepela. Za opero mi ni, za ljudi v kavbojkah si ne mislim, da so bebci, spoznavat samske moške 31.12. pa tudi ne načrtujem.
Bo veselo že kar nekaj dni prej, kot tudi na Silvestrovo, obiski, prijatelji, prijateljice, dobra jedača in pijača in predvsem dobra družba.[/quote]

Ljudje, ki v kavbojkah hodijo v opero, so bebci. Oziroma primitivci.

Ooo tole me je pa nasmejalo. Očitno sem samska in nekulturna. Bom kar doma, ampak ne bom čepela. Za opero mi ni, za ljudi v kavbojkah si ne mislim, da so bebci, spoznavat samske moške 31.12. pa tudi ne načrtujem.
Bo veselo že kar nekaj dni prej, kot tudi na Silvestrovo, obiski, prijatelji, prijateljice, dobra jedača in pijača in predvsem dobra družba.[/quote]

Ljudje, ki v kavbojkah hodijo v opero, so bebci. Oziroma primitivci.[/quote]
Okejjj…se pravi da lepo oblečen človek v operi je avtomatsko inteligenten, razgledan in nasploh čudovit človek.
Kaj pa, če je nekomu, ki je slabo situiran, strašno všeč opera? Sam si je ne more privoščiti, pa recimo dobi za darilo. In se veseli, nadane nase najboljša oblačila, kar jih ima, in gre ves vesel v opero? Bebec?

Ljudje, ki v kavbojkah hodijo v opero, so bebci. Oziroma primitivci.[/quote]
Okejjj…se pravi da lepo oblečen človek v operi je avtomatsko inteligenten, razgledan in nasploh čudovit človek.
Kaj pa, če je nekomu, ki je slabo situiran, strašno všeč opera? Sam si je ne more privoščiti, pa recimo dobi za darilo. In se veseli, nadane nase najboljša oblačila, kar jih ima, in gre ves vesel v opero? Bebec?[/quote]

Tega ta pred tabo ne more dojeti. Je preveč kulturna in omikana.

Ljudje, ki v kavbojkah hodijo v opero, so bebci. Oziroma primitivci.[/quote]
Okejjj…se pravi da lepo oblečen človek v operi je avtomatsko inteligenten, razgledan in nasploh čudovit človek.
Kaj pa, če je nekomu, ki je slabo situiran, strašno všeč opera? Sam si je ne more privoščiti, pa recimo dobi za darilo. In se veseli, nadane nase najboljša oblačila, kar jih ima, in gre ves vesel v opero? Bebec?[/quote]

Okejjj…. ne, narobe razumeš.

Ti razložim: inteligentni, razgledani (vsaj v mejah normale) ljudje v opero ne hodijo oblečeni v športnih oblačilih, ampak za razliko od tebe, spoštujejo delo tistih, ki izvajajo kulturen program v tej hiši. Torej delajo koncerte, balete, opere.
In še nekaj – kulturno oblačenje nima nobene zveze s situiranostjo…. V opero ne hodijo samo bogataši.

Tebi, primitivka, pa še navodilo obiskovalcem, ki ga ima Opera objavljenega ravno zaradi takšnih bebcev, kot si ti!

Oblačila

Z oblačili izkazujemo spoštovanje – do nastopajočih, do drugih obiskovalcev in do sebe. Včasih je veljalo, da so za obisk gledališča, koncerta, opere ali baleta obvezne večerne toalete in temne obleke. V današnjih časih družbena pravila niso več tako stroga, vseeno pa vam odsvetujemo obisk prireditve v športnih oblačilih.

Čeprav najbrž ti najbrž niti veš ne, kje stoji opera, zato nesmiselno debato s teboj zaključujem. Za take kot si ti, pridejo v poštev le pijanske veselice…..

opera mi ne sede, tak da bom kar na kavču čepela in gledala tv


Okejjj…se pravi da lepo oblečen človek v operi je avtomatsko inteligenten, razgledan in nasploh čudovit človek.
Kaj pa, če je nekomu, ki je slabo situiran, strašno všeč opera? Sam si je ne more privoščiti, pa recimo dobi za darilo. In se veseli, nadane nase najboljša oblačila, kar jih ima, in gre ves vesel v opero? Bebec?[/quote]

Okejjj…. ne, narobe razumeš.

Ti razložim: inteligentni, razgledani (vsaj v mejah normale) ljudje v opero ne hodijo oblečeni v športnih oblačilih, ampak za razliko od tebe, spoštujejo delo tistih, ki izvajajo kulturen program v tej hiši. Torej delajo koncerte, balete, opere.
In še nekaj – kulturno oblačenje nima nobene zveze s situiranostjo…. V opero ne hodijo samo bogataši.

Tebi, primitivka, pa še navodilo obiskovalcem, ki ga ima Opera objavljenega ravno zaradi takšnih bebcev, kot si ti!

Oblačila

Z oblačili izkazujemo spoštovanje – do nastopajočih, do drugih obiskovalcev in do sebe. Včasih je veljalo, da so za obisk gledališča, koncerta, opere ali baleta obvezne večerne toalete in temne obleke. V današnjih časih družbena pravila niso več tako stroga, vseeno pa vam odsvetujemo obisk prireditve v športnih oblačilih.

Čeprav najbrž ti najbrž niti veš ne, kje stoji opera, zato nesmiselno debato s teboj zaključujem. Za take kot si ti, pridejo v poštev le pijanske veselice…..[/quote]

:)))))))))))))

Hvala za smeh, si mi podaljšala življenje :)))))))))

Samo še eno vprašanjce ene uboge primitivke: a si ti že kdaj videla človeka v operi v športnih oblačilih? Jaz ne. Mi ni za opero, ampak sem že bila tam, po nekem trapastem naključju ne samo enkrat, tako da približno vem, kje stoji in kako izgleda, se opravičujem :))))))
Danes sem pa veliko izvedela o sebi: bebka, primitivka, nerazgledana. Prav, bom premislila o tem.

Tebi bi pa kaj svetovala, pa se mi zdi škoda tipk.

New Report

Close