Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Moja žena flirta z vsakim moškim, meni se meša, otroci trpijo

Default avatar

zakaj to dela

Ženske povejte zakaj moja žena to dela? Jaz ji dam vse, vse naredim zanjo, nosim jo po rokah, ona pa flirta flirta flirta. Z vsakim, ki pride mimo. Večkrat sem že znorel, sva bila tudi tik pred ločitvijo, ko se je začela tudi dobivat z enim, a je obljubila, da ne bo več. Imava dva otroka, ki zelo trpita zaradi najinih prepirov, saj ne morem biti tiho, ko sva zunaj na večerji, ona pa flirta celo z natakarjem in prideva domov in se skregava.
Default avatar

2-starost

Koliko je stara? Morda to počne namenoma pred tabo ali zudi če tebe ni blizu?
Default avatar

BonicaMellucci

zakaj to dela je napisal/a:
Ženske povejte zakaj moja žena to dela? Jaz ji dam vse, vse naredim zanjo,
Očitno ji ne daješ vsega.
Default avatar

2-starost

2-starost je napisal/a:
Ne spoštuje te...
Default avatar

zakaj to dela

general Glanzkopf je napisal/a:
Zato, ker ji daš vse. Nisi več zanimiv, si predpražnik.
Daleč od tega, da sem predpražnik. Sem moški in znam udarit po mizi.Da ji dam vse sem mislil v smislu, da je oboževana in ljubljena. Enkrat sem jo pa skoraj pretepel.
Default avatar

zakaj to dela

2-starost je napisal/a:

Stara je 41. Oblači se kot pocestnica. Počne pa to vedno, ko sem zraven in kome ni, vem iz preverjenih virov.
Default avatar

Velika Srbija

Slovenčki delate napako, ker ženskam vse k riti znosite. Razvajenost pa ni dober temelj za partnerstvo. Na jugu take afne dobijo par okoli ušes in se takoj nazaj povrne spoštovanje do dedca. S spoštovanjem pa pride tudi vse ostalo.
Default avatar

Senza

Zato, ker ji daš vse. Nisi več zanimiv, si predpražnik.
Daleč od tega, da sem predpražnik. Sem moški in znam udarit po mizi.Da ji dam vse sem mislil v smislu, da je oboževana in ljubljena. Enkrat sem jo pa skoraj pretepel.
Yeah, sure.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

bi rekla

2-starost je napisal/a:

Stara je 41. Oblači se kot pocestnica. Počne pa to vedno, ko sem zraven in kome ni, vem iz preverjenih virov.

To dela zadnjih par let ali že odkar jo poznaš?
Očitno je malo mahnjena , da se meče ven in to seksualno.Da vzbuja pozornost.Imajo to v družini, je tudi njena mama taka ali sestra?
Default avatar

general Glanzkopf

Tako je ljubljena, da si jo skoraj pretepel. Stvar je jasna, komaj te še prenaša, verjetno zaradi navade. Ko bo spoznala boljšega, ki jo bo želel trajno prenašati, boš odletel.
Default avatar

zakaj to dela

bi rekla je napisal/a:
2-starost je napisal/a:

Očitno je malo mahnjena , da se meče ven in to seksualno.Da vzbuja pozornost.Imajo to v družini, je tudi njena mama taka ali sestra?
To počne odkar sva poročena, zdaj bo 14 let, je pa vse hujše in vse bolj pocestniško se oblači. Posledično se vsevečkrat kregava, ker znorim.
Default avatar

zakaj to dela

Tako je ljubljena, da si jo skoraj pretepel. Stvar je jasna, komaj te še prenaša, verjetno zaradi navade. Ko bo spoznala boljšega, ki jo bo želel trajno prenašati, boš odletel.

Nisem je udaril sem jo pa skoraj, ko se je ves večer nastavljala vsem moškim na poroki in mi je odneslo pokrov.
Default avatar

zunaj alkohol

Alkohol ima vpliv?
Default avatar

Gunnar

tvoja posesivnost in agresivnost bi moral bit odgovor na tvoje vprašanje...
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

Vprašanje

A je slovenka? Če je, se ne čudit, da je taka kot ko opisuješ.
Default avatar

bi rekla

Nisem je udaril sem jo pa skoraj, ko se je ves večer nastavljala vsem moškim na poroki in mi je odneslo pokrov.

Se pravi, da je že ves čas taka in ima to v naravi.Težka bo.Ker se to njej zdi že normalno in nič takega...
Sta samo dve opciji :ali pretiravaš ti (in si preveč ljubosumen...)
Ali pa je ona preveč izzivalna.
Default avatar

Florida

Ja kaj si sploh z njo. Najdi si drugo, boljso (?), je dovolj samskih in postenih zensk, z drugacnimi navadami.
Zakaj to pocne? Ker si se vedno z njo. Spakiraj in pojdi.
Default avatar

dvigi

bi rekla je napisal/a:

To počne odkar sva poročena, zdaj bo 14 let, je pa vse hujše in vse bolj pocestniško se oblači. Posledično se vsevečkrat kregava, ker znorim.
muči kriza srednjih let,enako kot moške
,,spogledovanje s polovico mlajšimi predstavniki (seveda tudi predstavnicami-za moške) nasprotnega spola".
Default avatar

Senza

bi rekla je napisal/a:

Mhm, to, da v drugi temi ena javka, da ji je mož oporekal, kako se je oblekla za srečanje s prijateljico, je tudi samo naključje, a ne?
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...