Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenke, ki ste poročene s kristjani

Slovenke, ki ste poročene s kristjani

Pozdravljeni. Vzgajana sem bila ateistično in tudi sama nisem verna in ne nameravam postati, zdaj se je pa en kristjan začel smukat okoli mene. O kristjanih slišim razne zgodbe, da pogosto pretepajo žene, mora biti žena vedno podrejena, manjvredna ipd., zato sem do tega tipčka zelo skeptična. Pogledala sem tudi v Sveto pismo in notri najdem res do žensk sovražne besede:

Jaz moram priznati, da se nagibam k temu, da bi se mu ognila, ker te stvari zvenijo zelo sovražno do žensk in tudi zgodbe o kristjanih niso spodbudne. Zakaj bi katera prenašala to? Zanima me pa, kakšne so vaše izkušnje s kristjani in kako shajate tiste, ki ste s kristjani. Se tudi pogovarjate veliko o veri in kaj ve menite o zgornjih besedah in kaj vaši krščanski partnerji? Ali upoštevajo zgornje besede?

NE PROVOCIRAJ, v muslimanskih državah režejo glave! http://www.zurnal24.si/poklicni-naziv-rabelj-clanek-250411

Mene zanima, kako je s kristjani in zaničevanjem žensk, ker se kristjan okoli mene vrti. Nasveti o muslimanih mi nič ne pomagajo.

Ja malo verske vzgoje ti ne bo skodilo.

Ja, sej zato sem tukaj. Povejte mi malo o zadevah. Kakšen odnos imajo krščanski moški ponavadi do žensk? Ker po do zdaj prebranem, me je fejst strah.

Slaba provokacija. S ščepcem sarkazma in poskus posmeha. Ampak vseeno…

Kolikor vem, imajo krščanski moški navodilo, naj svoje žene ljubijo kot same sebe. Kar si objavila ti, niso navodila možu, kako naj postopa do žene.

Če se ti fant dopade, ga bolje spoznaj, drugače pač ne. Vera ali nevera še ni pogoj, da je nekdo dober ali slab človek. Razen če je pripadnik izrojenih skrajnih skupin.

Pozanam super vernike in nevernike.
Poznam tudi obupne vernike in nevernike.
Kam sodi on, če res obstaja, boš morala ugotoviti sama.

Če je fant pameten, bo šel čimprej stran od tebe.

Se strinjam z zgornjim komentarjem, da ti malo verske vzgoje ne bi škodilo. Jaz bi dodal še kakšno klofuto, da se malo umiriš. Sem pa ateist.

Ta in podobne teme samo dokazujejo bebavost tistega, ki piše in seveda slavnega moderatorsko administratorskega zbora!

Kje pa si lahko preberemo ta navodila? Da si malo popravimo okus po teh do žensk sovražno nastrojenih svinjarijah iz krščanske svete knjige …

Se strinjam z zgornjim komentarjem, da ti malo verske vzgoje ne bi škodilo. Jaz bi dodal še kakšno klofuto, da se malo umiriš. Sem pa ateist.

Potem pa narod po muslicih pljuva…

Ravno toliko sem verne dedce sprobala, da sedaj izključno ateisti pridejo v upoštev za zvezo.

Krščanski moški ni nič drugačen kot ateistični moški, samo ob rojstvu so ga nesli h krstu, zato sam sebi pravi kristjan.

Ah ne, ne mislim takšnih. Jaz sem imela izkušnje s takšnim, ki ni sprejel mojega ateizma in me je hotel prevzgojiti v krščansko dušo. Takšni tički so problem.

Vecina jih je latent ih homoseksualcev. Nekateri (predvsem taki radi ustanavljajo stranke in molijo pred bajtami) imajo tudi nekam sumljivo radi otroke.

Jaz ga ne bi, ampak bi si poiskal enega metalca.

Slaba provokacija.

Ni provokacija. Zdaj pa nehajte probat temo zjebat, kiklofili!

Takšne ateiste spoštujem.


Tam ste mel unaga na P. k je iz Kanade uletu!

Takšne ateiste spoštujem.[/quote]

Ateiste, ki bi talali klofute kot tapravi kristjani?

Takšne ateiste spoštujem.[/quote]

Ateiste, ki bi talali klofute kot tapravi kristjani?[/quote]

Kadar odrasla oseba kvasi neumnosti, kot v tem primeru avtorica, si zasluži klofuto. S tem dela sramoto vsem normalnim ateistom.

Ateiste, ki bi talali klofute kot tapravi kristjani?[/quote]

Kadar odrasla oseba kvasi neumnosti, kot v tem primeru avtorica, si zasluži klofuto. S tem dela sramoto vsem normalnim ateistom.[/quote]

Citati iz svetega pisma so neumnost?

Mene so nesli h krstu, pa si pravim ateist, ker v pravljice ne verjamem več. Torej so še neke druge razlike.

Ti pejt stran, pa ga meni pust… Povej mi še njegov naslov.

Ti pejt stran, pa ga meni pust… Povej mi še njegov naslov.[/quote]

Ona ga Itak noče, se on bolj okoli nje slini.

New Report

Close