Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali vam tudi non stop nekaj piska v ušesih? Noro!!

Ali vam tudi non stop nekaj piska v ušesih? Noro!!

Hčerka je potožila, kar se meni že en čas dogaja… rahlo piskanje v ušesih…
Najbolj opazim, ko je tišina, sicer ne razmisljam o tem… a ko se spomnim, vedno je tu…
Sem vceraj izklopila wifi, ker sem ze mislila, da s hcero slisiva sevanje, pa ni nic bolje..

Tega prej ni bilo ali nisem opazila. Ker slisi tudi hcerka, ni samo v moji glavi. Moteče je! Kaj je to??

Še komu takole piska?

Se nekaj nas je takih. Imas tinitus. Ne da se ga ozdraviti, se bo treba nauciti, kako zvok odmisliti. Vzroki za nastanek so razlicni, je pa povezano z notranjim usesom, s poskodbami, vodo v usesu itd. Meni pomaga, ce jem cim manj soli. . Na stara leta bos na piskajoce uho lahko gluha.

piska, piska. Že nekaj let. Meni je začelo zaradi poslabšanja sluha. Je hudo, a se navdiš. Nekaterim
piska, drugim cvili, šumi, razbija tudi na oba ušesa. Jaz sem šla k zdravniku, tudi za sluh, zdravnica
pa mi je dala Helex, ki me je pomiril, ker je res hudo. Vendar meni ne piska vsak dan, včasih tudi po nekaj
dni ne in se spočijem. To je tinitus, velika nadloga, veliko najdeš na netu. Mogoče je pri tebi samo
prehodno in bo prenehalo. Bi pa šla k zdravniku.

Možgani na bobnič vplivajo s povratno zanko. Na ta način se odpravljajo šumi poleg tega pa se kvalitetni signali ojačujejo. Če je človek dolgo časa izpostavljen hrupu se tega “navadi” oz. možgani začnejo ta šum odstranjevati. V primeru, da je človek, ki je celo življenje delal v hrupu izpostavljen tišini pa možgani proizvajajo zvok, ki se ga sliši kot piskanje.

To da sta izklopili WiFi je vredno vsaj malce smeha. Wifija nikoli ne slišiš, saj gre za elektromagnetno valovanje frekvence okrog 2.2GHz. Če je v stanovanju kakšno piskanje potem izklopita vse električne naprave. Veliko električnih naprav vsebuje “switcherje” ali “trafoje” in te naprave povzročajo piskanje oz. brnenje.



Ze 15 let!

Obema piska.Kdaj piska? Koliko časa piska?
Pri nas je bil krivec hladilnik.Dolgo smo rabili,da smo ugotovili.

Obema piska.Kdaj piska? Koliko časa piska?
Pri nas je bil krivec hladilnik.Dolgo smo rabili,da smo ugotovili.[/quote]

Tako mi je vcasih piskalo po koncertu. Zdaj pa kak teden morda vec opazam v tisini enako. Zdaj ko mi rece še hčerka, me čudi , ker ne more biti šum od zunaj, meni zgleda kot da je v moji glavi…. čudna reč vam povem

Meni je tudi dolgo let šumelo in bobnelo v levem ušesu, ko pa sem šla na fizioterapijo za vratno hrbtenico, je pa končno prenehalo.

New Report

Close