Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Madonna v carpool karaokah

Madonna v carpool karaokah

Matr je faca. Resno.
http://zabaven.net/madonna-v-carpool-karaokah

Carpool karaoke so zakon, oziroma James je super zabaven. Meni je še najbolj všeč s Chrsom Martinom, pa ga sicer ne marem precej 😉

Prvič pogledala carpool karaoke. Kar luštno.
Kar se Madonne tiče: na začetku mi ni bila všeč, potem dolgo časa ja, zadnje čase pa spet ne. Je treba vedeti, kdaj si malo prestar za navleči mrežaste nogavice in se delati, da imaš 20 let.
Naj se sprijazni že enkrat s svojimi leti.

Se strinjam

Tako je, jst takim pravim, da so izgubili kompas. Z mrežastimi nogavicami je čisto mimo, sama sesuva tisto, kar je vsa leta gradila.

Tako je, jst takim pravim, da so izgubili kompas. Z mrežastimi nogavicami je čisto mimo, sama sesuva tisto, kar je vsa leta gradila.[/quote]

A bejžta no, od kdaj pa na mrežastih nogavicah piše, da so v velikosti 20-25 let?
Madonna ima noge boljš od marsikatere 20 letnice, mislim, da si lahko privošči mrežaste nogavice, ki so btw del njenega imidža, enako kot čipkaste prosojne majčke in tona bižuterije. Če ji pri vsej njeni pojavi kaj zamerim, je plastična sprememba, razumem zategovanje kože, ni pa potrebe po popravljanju oblike obraza. Glasbeno pa… se tudi marsikatera mlada pevka lahko skrije pred Madonno.

Sedaj sem pogledala in ta mi je eden slabsih, samo z B. Spears taksnim mi je bil se bolj. Dobre so z Adele, RHCP, C. Martinom, R. Stewardom, se z Biberom je bil ok.

Najboljši carpool k. je s Stevie Wonder-jem!

Dobr zgleda

Se strinjam[/quote]

Kaaaaj? James je že bil zakon, dokler se ni vrgel v kremplje ameriškega šovbiznisa. Zdaj je pa samo še eden izmed mnogih. Škoda ga je. Vso ostrino je prodal za dolarčke.

Madonna izgleda odlično! Vsa čast kakšno kariero si je zgradila, njene turneje so spektakli v stadionih. Ko si enkrat na njenem koncertu, se ti vse drugo zdi amatersko.

Se strinjam[/quote]

Kaaaaj? James je že bil zakon, dokler se ni vrgel v kremplje ameriškega šovbiznisa. Zdaj je pa samo še eden izmed mnogih. Škoda ga je. Vso ostrino je prodal za dolarčke.[/quote]

Se strinjam, da je bil prej tud fajn. Kaj je tako grozno narobe z Late late show with James Corden? Pač je dobil šiht v ameriki, zakaj pa ne?

Kaaaaj? James je že bil zakon, dokler se ni vrgel v kremplje ameriškega šovbiznisa. Zdaj je pa samo še eden izmed mnogih. Škoda ga je. Vso ostrino je prodal za dolarčke.[/quote]

Se strinjam, da je bil prej tud fajn. Kaj je tako grozno narobe z Late late show with James Corden? Pač je dobil šiht v ameriki, zakaj pa ne?[/quote]

Nič narobe, ampak preveč regulirano je to, kar sploh sme povedati. Preveč cenzure, pazljivosti, da se koga ne užali in poliranja pa komedijantu škoduje, ker je potem samo še (bleščeča se) lutka.

Na žalost je to stalnica vsepovsod, da se vsa besedila prej pripravijo in ni nikjer več nobene spontanosti. Škoda.

Se strinjam, da je bil prej tud fajn. Kaj je tako grozno narobe z Late late show with James Corden? Pač je dobil šiht v ameriki, zakaj pa ne?[/quote]

Nič narobe, ampak preveč regulirano je to, kar sploh sme povedati. Preveč cenzure, pazljivosti, da se koga ne užali in poliranja pa komedijantu škoduje, ker je potem samo še (bleščeča se) lutka.[/quote]

Saj to je pa itak povsod.

Nič narobe, ampak preveč regulirano je to, kar sploh sme povedati. Preveč cenzure, pazljivosti, da se koga ne užali in poliranja pa komedijantu škoduje, ker je potem samo še (bleščeča se) lutka.[/quote]

Saj to je pa itak povsod.[/quote]

Če primerjaš takrat, ko je bil npr. kapetan v Never Mind the Buzzcocks in tole…. kot dan in noč.

Edino, kar je ohranil od prej, je slinjenje po tipih 😛

Saj to je pa itak povsod.[/quote]

Če primerjaš takrat, ko je bil npr. kapetan v Never Mind the Buzzcocks in tole…. kot dan in noč.

Edino, kar je ohranil od prej, je slinjenje po tipih :P[/quote]

Uf tale Never mind… sem že mal pozabla. Pa pri Big fat quiz of the year je recimo tudi bil James notr. V Doctor Who je tudi bil 🙂 Pa ja po tipih se je tudi prej slinil pa govoril kk so hudi 🙂 Ah James 🙂

Če primerjaš takrat, ko je bil npr. kapetan v Never Mind the Buzzcocks in tole…. kot dan in noč.

Edino, kar je ohranil od prej, je slinjenje po tipih :P[/quote]

Uf tale Never mind… sem že mal pozabla. Pa pri Big fat quiz of the year je recimo tudi bil James notr. V Doctor Who je tudi bil 🙂 Pa ja po tipih se je tudi prej slinil pa govoril kk so hudi 🙂 Ah James :)[/quote]

Lejjo, midve bi pa komot skupaj gledali tv, ne da bi se tepli za daljinca 🙂

Če daš zraven še 8 Out of 10 Cats, QI pa Would I Lie to You, kupim cel paket 🙂 Saj ni važno, da ni James čist povsod.

Uf tale Never mind… sem že mal pozabla. Pa pri Big fat quiz of the year je recimo tudi bil James notr. V Doctor Who je tudi bil 🙂 Pa ja po tipih se je tudi prej slinil pa govoril kk so hudi 🙂 Ah James :)[/quote]

Lejjo, midve bi pa komot skupaj gledali tv, ne da bi se tepli za daljinca 🙂

Če daš zraven še 8 Out of 10 Cats, QI pa Would I Lie to You, kupim cel paket 🙂 Saj ni važno, da ni James čist povsod.[/quote]

Ej vzamem 🙂 James je bil drugače tudi pri Michael Mcintyre (send to all). Keri smehi 🙂 Britanci majo dobre te šove.

Lejjo, midve bi pa komot skupaj gledali tv, ne da bi se tepli za daljinca 🙂

Če daš zraven še 8 Out of 10 Cats, QI pa Would I Lie to You, kupim cel paket 🙂 Saj ni važno, da ni James čist povsod.[/quote]

Ej vzamem 🙂 James je bil drugače tudi pri Michael Mcintyre (send to all). Keri smehi 🙂 Britanci majo dobre te šove.[/quote]

Jp, šele, ko so gostje na kakšnem takem šovu vidiš, kateri je res kaveljc, kateri se pa samo dela, da je.
Meni je najbolj zabavno, ko se pojavi tam kakšen Ameriški gost, ki mu ni jasno, kaj se dogaja 🙂

Ej vzamem 🙂 James je bil drugače tudi pri Michael Mcintyre (send to all). Keri smehi 🙂 Britanci majo dobre te šove.[/quote]

Jp, šele, ko so gostje na kakšnem takem šovu vidiš, kateri je res kaveljc, kateri se pa samo dela, da je.
Meni je najbolj zabavno, ko se pojavi tam kakšen Ameriški gost, ki mu ni jasno, kaj se dogaja :)[/quote]

Ja 🙂 Ameriškim gostom ponavadi ni nič jasno, ko pridejo h kakšnemu v oddaju kot je Alan Carr, jimmy Carr ali pa Graham Norton recimo. Kakšnemu ponavadi sploh ni jasno kam je to za vraga prišel 🙂

Jp, šele, ko so gostje na kakšnem takem šovu vidiš, kateri je res kaveljc, kateri se pa samo dela, da je.
Meni je najbolj zabavno, ko se pojavi tam kakšen Ameriški gost, ki mu ni jasno, kaj se dogaja :)[/quote]

Ja 🙂 Ameriškim gostom ponavadi ni nič jasno, ko pridejo h kakšnemu v oddaju kot je Alan Carr, jimmy Carr ali pa Graham Norton recimo. Kakšnemu ponavadi sploh ni jasno kam je to za vraga prišel :)[/quote]

Se strinjam.

Madonna je res ze 30 let na sceni. Obozujem njeno staro in novo muziko. Ena izmed redkih, ki je se vedno relevantna na pop sceni po toliko letih. Turneje so cedalje vecje, cedalje vec se dogaja na njenih koncertih, res ima lepo kariero. Na karaokah je pa bila super!

Proti Lay Gaga ali Red Hot Chilli Peppers so bile to vseeno bolj uboge Carpool Karaoke 🙂

Za Callo88
Ne pozabi na tole

https://www.youtube.com/watch?v=zBvdN4T_yt8&t=0s

https://www.youtube.com/watch?v=w0pfOF8C0xk

Jaz rada pogledam Dynama. Dober “čarovnik”.

New Report

Close