Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se reče, da je nekdo, ki je debel, močnejše postave?

Zakaj se reče, da je nekdo, ki je debel, močnejše postave?

Smešno se mi zdi, da so ljudje, ki so debeli, močnejše postave. Odvečni kilogrami niso mišice, mar ne? Zakaj torej izraz: močnejša postava?


Ker se izogibamo izrazu “debel”, ki lahko dotičnega prizadene?

A veš, to je nekako tako kot nekdo tebi ne bo rekel, da si zabita kot hlod ampak ti bo rekel, da nimaš širine. Saj gre za isto stvar, ampak mogoče boš malo manj prizadeta, ko boš slišala resnico, čeprav boš vedela, da to drži.

Saj tudi močnejša juha ni juha z mišicami. In tudi debilom ne rečemo debili, pač pa osebe z zmanjšanimi umskimi sposobnostmi.

ker pač hinavimo ☺


Ne. Obzirni smo do drugih ljudi.


Se vsaj lepše sliši, če že vidi ne. 🙂


Ne. Obzirni smo do drugih ljudi.[/quote]
☺☺☺ – tudi to je hinavljenje ☺

Zalaj eni postavljate vprasanja na katera ze poznate odgovore

Elegantno izpopolnjen 🙂

A veš, to je nekako tako kot nekdo tebi ne bo rekel, da si zabita kot hlod ampak ti bo rekel, da nimaš širine. Saj gre za isto stvar, ampak mogoče boš malo manj prizadeta, ko boš slišala resnico, čeprav boš vedela, da to drži.[/quote]

Eni verjamejo, da se vidi samo višek kil in ne pomanjkanje širine. Tudi prizadeti ne morejo biti, saj njihovo “ne hinavljenje” nima limitov. Saj niso tarča direktnosti sami, temveč drugi.

Da smo si na jasnem: tudi mali otroci se raje pestujejo v tistem naročju, ki je mehkejše. 🙂


Se vsaj lepše sliši, če že vidi ne. :)[/quote]

Saj ti si tudi simpatičen, a ne. Nihče ti ne bo rekel, da si grd! 😉


Se vsaj lepše sliši, če že vidi ne. :)[/quote]

Saj ti si tudi simpatičen, a ne. Nihče ti ne bo rekel, da si grd! ;)[/quote]
Raje imam, da mi pove po resnici.
Ne maram hinavcev.


Ker se izogibamo izrazu “debel”, ki lahko dotičnega prizadene?[/quote]

Jah, saj zato se pa debeluhi še kar naprej nažirajo, ker jih nihče ne “prizadene”…maršššš, po svetu pa dobesedno umirajo od lakote…
Pa ko bi blo z debeluhi vsaj kaj aktivnega…popolnoma nič ni z njimi…neokretni, počasni, leni, takoj zadihani itd…in samo jamranje in jamranje…

Sploh ne vem, zakaj bi bilo treba izbirat besede glede na to, da poslušamo in beremo, da so to srečni ljudje.
Sicer so pa lahko zaradi mene tudi baročno izpopolnjeni.

Beseda debel sploh ni slabševalna beseda. Debela denarnica, debela snežna odeja itd itd.
Če ste DEBELI, ste pač debeli. Slabševalno bi bilo zavaljeni, pujsi, bajsi… tega se iz obzirnosti res ne govori. Z besedo debel pa nič ni narobe. Tako, kot ne z besedo SUH.


Naj ti dam eno primerjavo: če bi jaz rekla, da ti je prijateljica crknila, to ne bi bilo sllabšalno, saj rečemo tudi, da avto crkne, pes crkne, žarnica crkne …

Razumeš, da s tvojim sklepanjem nekaj ne štima?


Ker se izogibamo izrazu “debel”, ki lahko dotičnega prizadene?[/quote]

Jah, saj zato se pa debeluhi še kar naprej nažirajo, ker jih nihče ne “prizadene”…maršššš, po svetu pa dobesedno umirajo od lakote…
Pa ko bi blo z debeluhi vsaj kaj aktivnega…popolnoma nič ni z njimi…neokretni, počasni, leni, takoj zadihani itd…in samo jamranje in jamranje…[/quote]
Lih ene tako kot muzkontarji. En kup ropotanja.

Saj ti si tudi simpatičen, a ne. Nihče ti ne bo rekel, da si grd! ;)[/quote]
Raje imam, da mi pove po resnici.
Ne maram hinavcev.[/quote]

In kaj je resnica? Je sploh lahko kak človek grd?

Ker tudi možgani niso debelì, ko bi kdo rad kratko in jedrato zvedel kaj, brez stoka in joka.
5 dek mišic pa v grobem tudi človeka ne podarja avtomatsko močnosti.

Da oblaži obliko z besedo.


Raje imam, da mi pove po resnici.
Ne maram hinavcev.[/quote]

In kaj je resnica? Je sploh lahko kak človek grd?[/quote]
Resnica je odsev našega subjektivnega doživljanja. Zato se nam tudi kdo lahko zdi grd.
Ali se nam ne sme, ker si to nek hinavski multinick tako predstavlja in hoče drugim vsiliti svojo resnico ?

A veš, to je nekako tako kot nekdo tebi ne bo rekel, da si zabita kot hlod ampak ti bo rekel, da nimaš širine. Saj gre za isto stvar, ampak mogoče boš malo manj prizadeta, ko boš slišala resnico, čeprav boš vedela, da to drži.[/quote]

Eni verjamejo, da se vidi samo višek kil in ne pomanjkanje širine. Tudi prizadeti ne morejo biti, saj njihovo “ne hinavljenje” nima limitov. Saj niso tarča direktnosti sami, temveč drugi.

Da smo si na jasnem: tudi mali otroci se raje pestujejo v tistem naročju, ki je mehkejše. :)[/quote]

Čaki, kako se že reče? Da ti manjka širine?


Ker se izogibamo izrazu “debel”, ki lahko dotičnega prizadene?[/quote]

Jah, saj zato se pa debeluhi še kar naprej nažirajo, ker jih nihče ne “prizadene”…maršššš, po svetu pa dobesedno umirajo od lakote…
Pa ko bi blo z debeluhi vsaj kaj aktivnega…popolnoma nič ni z njimi…neokretni, počasni, leni, takoj zadihani itd…in samo jamranje in jamranje…[/quote]

Ti pa tak čudovit lepotec, postaven, z mišicami, ženske pa bežijo od tebe. Le zakaj?
Mogoče raje probaj tako, da nikoli ne odpreš ust.

In kaj je resnica? Je sploh lahko kak človek grd?[/quote]
Resnica je odsev našega subjektivnega doživljanja. Zato se nam tudi kdo lahko zdi grd.
Ali se nam ne sme, ker si to nek hinavski multinick tako predstavlja in hoče drugim vsiliti svojo resnico ?[/quote]

Ha, ha, 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sem bila, da bo v tej temi ROBi.
Najde se v vsaki temi o samskih ženskah pa v vsaki temi o debelih.
Kako, da tega tipa tako premamijo teme o samskih ženskah pa o debelih ljudeh?

New Report

Close