Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sosed pogosto pije pivo, on pa suh kot prekla. Kje je pivski trebuh??

Sosed pogosto pije pivo, on pa suh kot prekla. Kje je pivski trebuh??

Vsem dobro znani t. i. pivski trebuh naj bi dobili, če pogosto pijemo pivo. No, jaz pa imam za soseda pijančka, ki vsak dan popije najmanj eno pivo. On je pa suh kot prekla. Kako je to mogoče? Zaradi presnove?

Pa smo spet tam.
Kdo je pijanc in kdo ni pijanc. Kdo je od enga do dva pira na dan pijanc in kdo ni pijanc.


Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
A ti to resno?

nova
Uredništvo priporoča

špeh na lampu se dela zaradi žretja!

Če se dosti giba in bolj malo prehranjuje, potem je to možno.

Joj, to, da popije najmanj eno pivo na dan, se samo tako reče. Seveda je velikokrat pijan ko kanta. Pije pa samo pivo, zato se mi zdi to zanimivo, da je tak suhec.

Kot piše nekdo zgoraj, trebuh zraste ob hrani IN alkoholu.

Tapravi pijanci so pa vsi suhi, ker skorajda nič ne jejo – ne morejo, nimajo apetita in tudi črevesje jim ne deluje več tako, kot bi jim moralo, vsaka hrana jih požene, zato se hrani tudi izogibajo.

Ta pravi pijanci niso več debeli, jim požre možgane in meso na kosteh.
Kar dobro poglej.
Pa tudi jesti ne morejo, žlico, dve in šlus.
Res je pa tudi, da kondicije nimajo več, še do bližnje trgovine in bifeja komaj prilezejo. Tudi spijejo ne več veliko. Pač redno dozo, ni treba več veliko. Ja, pijejo pivo, tisto najslabše.

Ni panike, moj bivši sodelavec jih spije minimalno tri na dan, če ne več, pa ostaja suh.

če ti rabiš enega do dva pira na dan, si pijanc, sorry. Prikriti pijanc. Ker ga redno, dnevno rabiš, tankaš. Pa četudi “samo” dva pira….

če je kadilec, noben problem, je lahko suh ko trska.

New Report

Close