Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nespodobna ponudba sodelavk?

Nespodobna ponudba sodelavk?

Seveda lahko na to gledate hipotetično, tudi literarno, če tako hočete. Vendar je dejstvo, da so sodelavke izrekle nespodobno povabilo za drkanje z roko ( Hand-job) s kaveljcem. Ponudba velja le, če si pustim zvezati oči, potem pa moram ugotoviti katera roka je od katere.
Nagrada, če uganem eno, je srečen konec drkanja, če pa slučajno ugotovim za vse, pa je lahko še kaj več. Tri pikice.
Po eni strani je lahko zgolj zajebancija in ne mislijo čisto resno. Po drugi: Kaj pa če pa mislijo resno?
Možgane seveda žre vprašanje na več kot enem področju. Ponoči se zbujam od vzburjenosti.
Ponudba velja seveda za prihajajoči službeni nekaj dnevni izlet.. k sreči ni sindikalen, drugače bi imel še mokre sanje ves čas.

Delam v pretežno ženskem kolektivu, kjer se dostikrat znajdeš na štiri ali več oči. Na področju seksualnosti nisem bil nikoli sramežljiv in sem lahko dokaj odkrito o teh raznovrstnih vsebinah govoril. Nekateri se teh tem seveda na daleč izogibajo. Sam v tem vidim le del človeškosti.
Kakšna nespodobna vprašanja sem verjetno že prejel, a sem jih do sedaj ali spregledal ali ne jemal resno.
Tokrat je male drugače. Zaradi ločitve pred nekaj meseci so se me verjetno »usmilile« oz. se je ponudba bolj zažrla v moj spomin. Kot rečeno mi sedaj razžira možgane, saj vedno znova sprejmem ponudbo in potem mi domišljija rapleta različne scenarije.
Hkrati je tudi strah, ker za primer, da ne uganem nobeno od njih, obstaja kazen: fotografirajo me tako razgaljenega.
Zdaj govorice za vse štiri so kar hude, tudi lastni opisi in če je le del res, potem tudi nespodobna ponudba drži. Že v mladosti so bile dokaj divje, kot so same pripovedovale. Sedaj v štiridesetih, polovica ločenih, druga polovica dokaj fleksibilnih glede zvestobe, pa se jim spet dogaja.
Lahko so seveda pretirane lastne pripovedi ali preveč obrekljivi jeziki, ko se sliši pripoved od drugih. Vendar: Kaj če je le del res?
In kaj, če je ponudba resnična?

Ne morem spat. Čisto zrajcan, možgani ne delajo. Verjetno tudi zato, ker zelo močno pogrešam seks, tudi bivšo, če sem iskren. Seksualnost v domišljiji tako ni preveč realna. V mladosti sanjaš o slavnih ženskah, orgijah in pustolovščinah. Sedaj le to, da bi se kaj že vendarle zgodilo. Ne vem, morda so zavohale ta notranji pritisk. To potrebo.
Za dve točno vem, da sta radoživi in bi to dejansko lahko izvedle brez problema, tretja je zelo tekmovalna in bi ji to podobno bil izziv. Četrte ne znam dobro oceniti, tiha voda.
Zdaj je problem, ker se izlet vedno bolj približuje. Pijača bo. Kako naj zdržim?
Je sploh smiselno zadrževati se?
Saj, če bolje pomislim: »Do sedaj sem se zadrževal. In kam me je to privedlo?«
Po drugi strani, tudi če se nič ne zgodi, je bilo zabavno fantazirati: Kaj bi bilo, če bi bilo? Pa čeprav je že kar nekaj noči bilo ne prav dobro prespanih zaradi tega.

Kot rečeno: Seveda lahko na to gledate hipotetično, tudi literarno, če tako hočete. Dilema ostaja.

Ejjj,….. pa to je genialno, perfektna igrca za užitek in, dol past od smeha, hehe. To bi lahko prijavil kot patentno igrco, tud, če si si vse izmislil, hehe, prav fajn sm se namejal. itak se na sexu v mestu nč ne dogaja.

Tole bi znal biti čisto navadni “šit test”… ali pa mogoče za stavo.
Na koncu se zna zgoditi, da boš dobil kak “nadimek” zagotovo pa sloves. Kakšen pa bo tvoj sloves pa je v tvojih rokah.

Itak si frej, kaj jamras. Postavi le nekaj osnovnih zahtev, npr brez vezanja, kjer se ne mores resit, brez prisotnosti moskih, brez grizenja, praskanja. Uporabi mehak stol, da ti rit ne otrpne, pod masko zapri oci in odplavaj z mislimi, da ne bos razmetaval z orgazmi 🙂
Nadeni si masko, ki jo dobis v s.ex shopu za par evrov, lahko si das na glavo kapo s siltom, potem pa naj delajo kar hocejo.
Ce nisi provokator bo ta female domination igrica najboljsi f.uk kar ga bos dozivel. Babnice bodo potem nakurjene, zato upam, da znas obvladovat telo, tica, ker mislim, da ti zzzzm f.uk ne uide 🙂
Ce bo stol udoben, zgolj dvignes noge na kaksno prucko, kanto, sosednji stol, malce pokrcis kolena, da jo zakajlas med trebuh, sramno kost in tica, babnica te zajaha in odjahas v prerijo (v tem polozaju mora vsaka orgazmirat v manj kot minuti).nic se jo ne dotikas, naj dela sama, ce ze hoce f.ukat. Ti si zgolj f.uk masina, bodi sebicen, sicer te bodo pozrle 🙂
Ce se skoncentriras na k.urca bos tako nakurjen, da ti sploh ne bo prislo. Ce si ne zaupas, uporabi trik polnega mehurja. Napij se vode, toliko, da te bo zacelo tiscat med obdelavo. Ker bos zadrzeval vodo, bos tezko ejakuliral… pa srecno 🙂

Kakšno nakladalo. Prav boleče je brat tako izmišljotino.

Spomnim se, ko sem dobil “prosto vstopnico” od privlačne prijateljice. Naneslo je, da sva v istem obdobju bila oba samska.
Ponoči sem se zbudil in že vrtel njeno številko in se potem premislil.
Pekel.
S šotorom. One je stal kot kakšen mongolski drog (sredi šotora).. verjetno je podobne probleme doživljal Džingiskan.. samo on je potem šel vse pofukat (vsak 400ti Evrazije naj bi imel gene njegovega klana).

Če bolje pomislim, sta bili tu še dve plesalki iz Berlina.. na obisku.. ravno, ko sem še aktivno plesal. Povabilo, da pridem k njima na “kavo”.
Ne, ni šlo za kavo.. temveč dejansko za “kavo”.

Pravijo, da v življenju ljudje na smrtni postelji, ko jih sprašujejo.. najbolj obžalujejo stvari, ki jih niso naredili.. ne tiste, ki so jih.

Že ona prijateljica je povzročila cel seksualni pekel.. in sem skoraj zažel moliti k bogu, da pošlje kakšen ščepec ekstrovertnosti.. in bi potem do konca odvrtel številke..
Da sevea onih dveh plesalk ne pozabim..

Mater.. danes tudi jaz ne bom spal!!!
🙂

De omnibus disputandum..

New Report

Close