Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Raziskava v EU-ju: 27 odstotkov ljudi meni, da je posilstvo lahko upravičeno

Raziskava v EU-ju: 27 odstotkov ljudi meni, da je posilstvo lahko upravičeno

Raziskava v EU-ju: 27 odstotkov ljudi meni, da je posilstvo lahko upravičeno

V raziskavi je sodelovalo 27.818 državljanov članic EU-ja različnih družbenih profilov in starosti. 27 odstotkov jih je dejalo, da menijo, da je posilstvo sprejemljivo v določenih okoliščinah.

Okoli 12 odstotkov vprašanih je tako dejalo, da je posilstvo sprejemljivo, če je bila žrtev “pijana ali zadrogirana”. 11 odstotkov jih meni, da je posilstvo sprejemljivo, če je žrtev “prostovoljno odšla k nekomu domov”, 10 odstotkov pa jih je dejal, da je sprejemljivo, če žrtve niso “jasno rekle ne ali se fizično uprle.

Kot poroča Al Džazira, so bili anketiranci, ki so dejali, da je vsaka od teh situacij opravičilo za spolni odnos brez privoljenja, najpogosteje tisti v Romuniji in na Madžarskem. Najmanj jih je takšnega mnenja na Švedskem in v Španiji.

celoten članek na rtvslo.si

http://www.rtvslo.si/svet/raziskava-v-eu-ju-27-odstotkov-ljudi-meni-da-je-posilstvo-lahko-upraviceno/409037

Katastrofa no, in to so Evropejci ali kaj – prevladujoči v Romuniji in na Madžarskem … mišljenje pa kot iz srednjega veka …

kaj porečete na te rezultate?

Že tle na MONu imaš visok odstotek moških, ki verjamejo, da je posilstvo upravičeno,
če moški že predolgo ni dobil….

In kaj naj porečem? Če se lahko krade in ubija, če se prav pišeš, se verjetno tudi posiljuje lahko.
Ej, ej, o EU državah govorim!

Kaj to so samo vernike spraševali ali kaj?
Pa ne mislim samo na muslimane. Pri teh je tako ali tako jasno, da je zanje ženska stvar.
Poznam kar nekaj katolikov, čistih Slovencev, ki so tudi mnenja, da to ni posilstvo, če ona reče ne, ona pa vseeno poseksa njo. Da ni posilstvo, če se ona sprehaja okrog v minici in tako naprej.

prednjačijo vzhodnjaki. V tej anketi – a jih je med nami tudi – brez dvoma – kar nekaj.

toliko o tem, kako zelo smo Evropejci naprednejši od prišlekov – pa ravno na vzhodu se jih najbolj branijo …

Vidite kako izperjeni so Evropejci. To se nikoli ne dogaja v islamu, ki je prelepa vera, ki jo vsi sovražite.

https://www.youtube.com/watch?v=rnCBUKEYotQ

prednjačijo vzhodnjaki. V tej anketi – a jih je med nami tudi – brez dvoma – kar nekaj.

toliko o tem, kako zelo smo Evropejci naprednejši od prišlekov – pa ravno na vzhodu se jih najbolj branijo …[/quote]

Jaz upam, da so mlajše generacije moških bolj normalne.
Muslimani itak smatrajo žensko za stvar.
Ti čistokrvni Slovenci, katoliki, ki imajo žensko za stvar, so pa bolj stari že. Tako, da upam, da mlajši drugače razmišljajo.
Mi je pa zanimivo, da veliko lepši odnos od žensk oz. že kar vzoren, imajo pa protestanti.

prednjačijo vzhodnjaki. V tej anketi – a jih je med nami tudi – brez dvoma – kar nekaj.

toliko o tem, kako zelo smo Evropejci naprednejši od prišlekov – pa ravno na vzhodu se jih najbolj branijo …[/quote]

Jaz upam, da so mlajše generacije moških bolj normalne.

Muslimani itak smatrajo žensko za stvar.
Ti čistokrvni Slovenci, katoliki, ki imajo žensko za stvar, so pa bolj stari že. Tako, da upam, da mlajši drugače razmišljajo.
Mi je pa zanimivo, da veliko lepši odnos od žensk oz. že kar vzoren, imajo pa protestanti.[/quote]
NIso. Zadnjič smo imeli debato, in jih je nekaj sveto prepričanih, da ni posilstvo, če”ženska vmes 3 krat nazaj porine” Mulci stari med 22 in 28. Mi smo bili vzgojeni precej drugače. Za posilstva ni opravičila.



Jaz upam, da so mlajše generacije moških bolj normalne.

Muslimani itak smatrajo žensko za stvar.
Ti čistokrvni Slovenci, katoliki, ki imajo žensko za stvar, so pa bolj stari že. Tako, da upam, da mlajši drugače razmišljajo.
Mi je pa zanimivo, da veliko lepši odnos od žensk oz. že kar vzoren, imajo pa protestanti.[/quote]
NIso. Zadnjič smo imeli debato, in jih je nekaj sveto prepričanih, da ni posilstvo, če”ženska vmes 3 krat nazaj porine” Mulci stari med 22 in 28. Mi smo bili vzgojeni precej drugače. Za posilstva ni opravičila.[/quote]

…da ne bi o tem, ko se zgodi, da celo ženska pokomentira, da izzivalno oblečene izzivajo …
kar odprtih ust ostaneš …



Jaz upam, da so mlajše generacije moških bolj normalne.

Muslimani itak smatrajo žensko za stvar.
Ti čistokrvni Slovenci, katoliki, ki imajo žensko za stvar, so pa bolj stari že. Tako, da upam, da mlajši drugače razmišljajo.
Mi je pa zanimivo, da veliko lepši odnos od žensk oz. že kar vzoren, imajo pa protestanti.[/quote]
NIso. Zadnjič smo imeli debato, in jih je nekaj sveto prepričanih, da ni posilstvo, če”ženska vmes 3 krat nazaj porine” Mulci stari med 22 in 28. Mi smo bili vzgojeni precej drugače. Za posilstva ni opravičila.[/quote]

Ojej, sem mislila, da je mlajša generacija kaj boljša.
Starejše generacije so ene obupne, kar se tiče žensk: ženska je enim zato, da čisti, kuha, skrbi za otroke in da poteši možakarja. Če je ona za ali pa ne.

Ja pri nas se sprehajajo oblečene tudi precej pomanjkljivo za tale čas, vsaj sodeč po moji revmi:-)) Ampak da ti mulc izjavi- oooo lej mesek….

Samo nekaj je, starejši moški so s takim razmišljanjem vseeno dobili žene.
Tile mladci pa nimajo šans. Vsaj večina žensk je toliko pametnih, da ne bi si na glavo navlekle take svojati, ki opravičuje posilstvo.
Pri starejših ženskah pa pogosto slišim, da se jim to zdi normalno, da to sploh ne smatrajo za posilstvo. Tako pač je, če mož zahteva, da da noge narazen, morajo to storiti.


NIso. Zadnjič smo imeli debato, in jih je nekaj sveto prepričanih, da ni posilstvo, če”ženska vmes 3 krat nazaj porine” Mulci stari med 22 in 28. Mi smo bili vzgojeni precej drugače. Za posilstva ni opravičila.[/quote]

Ojej, sem mislila, da je mlajša generacija kaj boljša.
Starejše generacije so ene obupne, kar se tiče žensk: ženska je enim zato, da čisti, kuha, skrbi za otroke in da poteši možakarja. Če je ona za ali pa ne.[/quote]

Za kaj pa je potem? To je dejstvo ze tisocletja!!

No, valjda se je za zgroziti, vsaj normalni se, med njih seveda ne štejemo teh skoraj tretjino. Kaj lahko normalen clovek rece? Bore malo. Zivimo v pokvarjenem, grotesknem, norem, nevemkaksnem se svetu, ki mu vlada pohlep, kapital, denar torej, sprevrzenost, ki se kaze v spolnih izprijenostih, kot je posilstvo, pedofilija zoofilija…, ljudje, ki jim je mar le lastna rit in potem taki volijo trampe, tolerirajo rasizem,domace izdajalce, trgovce z mamili in orozjem,… pa kaj bi nasteval.


Bi človek mislil. So kar lepo poparčkani.

To se kar dobro prekriva s procentom katolikov in muslimanov v EU, ki resno jemljejo vero in hodijo redno k maši.

KVA PA TEB NI JASNO?

99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muslimanov trdi, da je ženska kriva za posilstvo, če ni PRIMERNO OBLEČENA,…

No, teh 27 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je zagotovo MUSLIMANOV. Sedaj vsaj veste koliko jih je.

Pred kratkim je krožil posnetek iz Egipta ali druge bližnje vzhodne države, kjer so vsi rekli, da je za posilstvo kriva ženska…. Oni dobesedno mislijo, da če ni popolnoma zakrita, da prosi za posilstvo oziroam da je kur*ba. To ni naša mentaliteta, to ni naša civilizacija. Tu ni primerjave. Se ne da primerjati. Tam je ženska ničvredna in zato se jih tudi posili lahko… Dejansko islam tako celo uči,… mož jo lahko tepe in posili (če pač ona noče intimnosti)….

V Romuniji in na Madžarskem? Tam so muslimani?

Ojej, sem mislila, da je mlajša generacija kaj boljša.
Starejše generacije so ene obupne, kar se tiče žensk: ženska je enim zato, da čisti, kuha, skrbi za otroke in da poteši možakarja. Če je ona za ali pa ne.[/quote]

Za kaj pa je potem? To je dejstvo ze tisocletja!![/quote]
Tudi psi imajo drugo funkcijo že tisočletja, a jih zadnja leta uporabljajo kot nadomestek za partnerja tisti, ki jih nasprotni spol ne povoha.

Za Romunijo in Madžarsko bi bila pripravljena dati roko v ogenj, da bosta na prvem mestu in za Švedsko, da bo na zadnjem. Španija me prijetno preseneča. Še koga?

Prispevek je šolski primer, kako se izvaja pranje možgan/mainstram ljudstvu.
Ter, kaj in kako je način politike, da se zaželjeno, ki je skrbno načrtovano, tudi izvaja in izvede.
Politikom jajca rezat, merklco pa v zapor!



Pravzaprav nimaš razloga za te svoje besede v primeru članka, ki ga imamo v tej temi v debati. Ker v članku je link na originalno poročilo o raziskavi, pa si lahko vsak sam ustvari svoje mnenje na podlagi izvornih podatkov. Jaz sem to poročilo pogledala. Malo bolj sem bila pozorna na rezultate iz Slovenije, kjer mi je padlo v oči, da je pri nas bolj kot v drugih državah sprejemljivo, da se ženske verbalno nadleguje na ulici. Odstotek je sicer zelo nizek, ampak za kakšen procent višji kot v vseh ostalih državah. Je pa ta navada nekaterih, da žvižgajo ali kaj kličejo ženskam ali za ženskami, dejansko zelo gnusna.



Pravzaprav nimaš razloga za te svoje besede v primeru članka, ki ga imamo v tej temi v debati. Ker v članku je link na originalno poročilo o raziskavi, pa si lahko vsak sam ustvari svoje mnenje na podlagi izvornih podatkov. Jaz sem to poročilo pogledala. Malo bolj sem bila pozorna na rezultate iz Slovenije, kjer mi je padlo v oči, da je pri nas bolj kot v drugih državah sprejemljivo, da se ženske verbalno nadleguje na ulici. Odstotek je sicer zelo nizek, ampak za kakšen procent višji kot v vseh ostalih državah. Je pa ta navada nekaterih, da žvižgajo ali kaj kličejo ženskam ali za ženskami, dejansko zelo gnusna.[/quote]

No, počasi se boš še popravila.
O mediaspinih pa kdaj drugič.
Si še prezelena.

V razmislek: Kakšna je analiza ankete oz. raziskave?
Kako je interpretirana?
Ker to šteje, mar ne?



Pravzaprav nimaš razloga za te svoje besede v primeru članka, ki ga imamo v tej temi v debati. Ker v članku je link na originalno poročilo o raziskavi, pa si lahko vsak sam ustvari svoje mnenje na podlagi izvornih podatkov. Jaz sem to poročilo pogledala. Malo bolj sem bila pozorna na rezultate iz Slovenije, kjer mi je padlo v oči, da je pri nas bolj kot v drugih državah sprejemljivo, da se ženske verbalno nadleguje na ulici. Odstotek je sicer zelo nizek, ampak za kakšen procent višji kot v vseh ostalih državah. Je pa ta navada nekaterih, da žvižgajo ali kaj kličejo ženskam ali za ženskami, dejansko zelo gnusna.[/quote]

No, počasi se boš še popravila.
O mediaspinih pa kdaj drugič.
Si še prezelena.

V razmislek: Kakšna je analiza ankete oz. raziskave?
Kako je interpretirana?
Ker to šteje, mar ne?[/quote]

Drkec, poglej poročilo sam.

Morda je to samo priprava na multikulti…za lažjo integracijo.

New Report

Close