Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 040 760 *** – ni miru

040 760 *** – ni miru

S te številke 040 760-*** me že več kot mesec dni nekdo buzerira!

Ne oglašam se na NN številke. Čeprav je zvonilo zjutraj, dopoldan, popoldan, zvečer. Vsak dan! 🙁

Včeraj mi je dopisdilo, se oglasim in: “A si ti Lidija?”
Jaz: “Ne! Kdo ste pa vi?”
Ženska; “Joj oprostite, sem v bolnici, na pol slepa.” …. bla bla. “Ne bom več klicala!”

Pa še vedno ves čas kliče. Mi sprazni mobi. Kako se znebit tega?

S se ti zdi ok objavljati št. kar tako javno, ker mesec dni že trpiš, operater je izginil nrznano kam, tako kot tisti na pol vid? A nis mogla usput še vprašat, če njen telefon lahko objaviš? Pa zakaj nisi za protiutež še svoje?

Ma ne bit taka, če slabo vidi, ne zameri ji. Veš da te ne kliče namenoma.
Raje ji svetuj, če te bo še klicala, da si kupi mobi ki ima večje številke.

Ne se jezit na gospo. :))

Moje sozalje, pa ne tebi, ampak gospe, ki bi rada nekoga doklicala, se verjetno trudi z njej nedomaco tehniko in ko koncno na drugi strani klicani dvigne, ugotovi,’da nima prave stevilke.

gospa je v bolnici, napol slepa, vsak dan večkrat kliče Lidijo…. ljubi bog, ženica je osamljena za umret. Pokliči ti njo, povej ji, da si boš vzela deset minut časa in da lahko malo poklepetata. Poskusi izvedet, kdo je Lidija in zakaj jo tako kliče. Morda je hči, ki ne pride na obisk. Morda nima prave številke, pa v zmedi vztrajno upa, da je samo odtipkala narobe…. Zate ne vem, jaz ravnam tako. Peljem starejše gospe iz trgovine, četudi na drugi konec meseca, poklepetam z njimi, pri zdravniku, na vlaku, v parku, kjer osamljene hranijo golobe ali kličejo veveričke… zaspala boš z nasmeškom na licu – lepa beseda lepo mesto najde. Baterija prazna? Daj no daj, če imaš tako slabo baterijo, danes stanejo nekaj deset eur, sicer pa lahko telefon polniš praktično povsod.

Vse in še več sem že naredila. Prijazno poklepetala. Ponudila pomoč.

Če ste ji pripravljeni ponuditi prijazno besedo – zadnje tri številke so:

Vse in še več sem že naredila. Prijazno poklepetala. Ponudila pomoč.

Če ste ji pripravljeni ponuditi prijazno besedo – zadnje tri številke so: :)[/quote]

Gospa je morda na pol slepa, pa na pol gluha, se bo pa verjetno spomnila, katero številko je ona skoz klicala. Če jo bo povedala, ne bo nič narobe, ko se bo tvoja tule znašla.
A vse to si včeraj naredila, ko ti je dopizdil?

A je pametno, da imamo tukaj celo številko od gospe? Da je ne bodo začeli kakšni čudni ljudje klicati.

Vse in še več sem že naredila. Prijazno poklepetala. Ponudila pomoč.

Če ste ji pripravljeni ponuditi prijazno besedo – zadnje tri številke so: :)[/quote]

Saj se mi je zdelo, da bi ti rada samo nekomu naredila sranje.
A to številko si našla v moževem telefonu? 🙂

Drugi del številke izbrisan. Naj je zgodba resnična ali ne, telefonskih številk se takole ne objavlja.

Daj zbriši iz naslova ter še iz zadnjega citiranja, kjer so zadnje 3 dodane.

Daj zbriši iz naslova ter še iz zadnjega citiranja, kjer so zadnje 3 dodane.[/quote]

Povsod je izbrisan drugi del številke. Tistih prvih 760 pa nikomur ne pomaga, ker mu manjka še precej številk. A ti kje vidiš celo številko, sem kaj spregledala?

povej,da si ljubosumna,da brskaš po njegovem mobiju,da potem preverjaš čigava št. je to,ki ga večkrat kliče, da on popravlja računalnike,da je programer in da ne moreš razumeti,da ga ene in iste stranke veškrat kličejo,ti pa iz tega narediš kaos,pustil te je že drugič. ne upaj da pride še kdaj nazaj.

Daj zbriši iz naslova ter še iz zadnjega citiranja, kjer so zadnje 3 dodane.[/quote]

Povsod je izbrisan drugi del številke. Tistih prvih 760 pa nikomur ne pomaga, ker mu manjka še precej številk. A ti kje vidiš celo številko, sem kaj spregledala?[/quote]

Sedaj je zbrisano. Oseba naj si pa malo prebere, kako je z objavo osebnih podatkov brez privolitve in kakšne posledice jo lahko čakajo. Ker je zgolj zbuzerirana, ji je dopizdilo, a je osebi celo prijazno pomagala.

Kupiš maličko naprednejši telefon, ki omogoča blokiranje določenih telefonskih številk – tako klicev kot smsjev. 🙂 Super zdravilo, vsaj meni pomaga. 😀

New Report

Close