Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Unicil kip Marije

Unicil kip Marije

Migrant (NIHČE NE POROČA, DA JE STORILEC MIGRANT) v cerkvi unicil vec kot 500 let star kip Marije…mediji 24ur pa zakrivajo obraz storilca ter indentiteto…le zakaj??? Ce bi bil storilec domacin bi se vedelo kdo in kaj je…tako pa scitijo migrante, ki priznavajo le svojo vero in so zanjo pripravljeni brez moralnih zadrzkov tudi ubijati v imenu le-te.

Spoštjivi moramo biti do tujih kultur. Mi smo vendar Evropejci, smo na nivoju. Ne bodi nacistična, rasistična, homofobna, islamofobna, ksenofobna, itd. Prosim, no. Sicer se mi zdi, da so tvoje izjave zrele za prijavo na Spletno Oko ali pa vsaj na inšpekcijo za politično korektnost.


Izredno spostovanje izkazano z dejanji. Spostujes tudi posiljevalce?

Kdorkoli je to storil ni vreden da ga pes poscije. Takole unicit kulturno dediscino to je za zjokat.
Fejst kaznovat in placa naj za restavriranje kipa. Banda hudiceva majmunska brez obcutka za umetnost in kulturo.

Od kod veš, da je migrant? Posnetek nadzorne kamere je objavljen, več pa verjetno še ne vedo. Imaš kaj več informacij?

Baje je škode za 100 000 €! En kipec.
Življenje vaše pa je ocenjeno na največ 34 000 €!

Nikjer ni napisano, da je uničevalec migrant, njegovega obraza pa mediji niso zakrili. Na TV Koper Capodistria sem lepo videla njegov obraz. Katere narodnosti in vere je, si iz posnetka ne upam soditi. Vsekakor ogabno dejanje in upam, da ga dobijo in kazensko preganjajo.

Obsojanja vredno dejanje. Me jezi in žalosti. Le kdo je sposoben narediti kaj takega? Nekdo,ki je poln sovraštva do krščanske vere, ali pa kakšen psihični bolnik, ki v tistem trenutku ni bil sposoben presoje. Samo ti dve možnosti sta.

Ne vidim, da bi zakrivali storilca

http://siol.net/novice/crna-kronika/s-kladivom-nad-marijin-kip-v-koprski-stolnici-430224

https://www.facebook.com/tvkoper/?fref=ts#

Ne vidim, da bi zakrivali storilca

http://siol.net/novice/crna-kronika/s-kladivom-nad-marijin-kip-v-koprski-stolnici-430224

https://www.facebook.com/tvkoper/?fref=ts#%5B/quote%5D
jaz sem videla to na popu in so zakrili storilcu obraz… ne vem zakaj tudi jaz ne… se pa tudi strinjam,da je vsega obsojanja vredno dejanje tako znašanje in bi bilo prav, da popolača vso škodo za restavriranje kipov… pa da gre lepo za en konkreten čas sedet…

Kaj pa mu je kip kriv? Verjento ni pri čisti pameti.

kaka panika zaradi enga kipa 🙂


Se ne bi strinjala. Ne glede na moj odnos do religije, takle kip predstavlja pomemben del naše zgodovine, kulture in identitete in to so stvari, ki jih je dobro spoštovati.


Se ne bi strinjala. Ne glede na moj odnos do religije, takle kip predstavlja pomemben del naše zgodovine, kulture in identitete in to so stvari, ki jih je dobro spoštovati.[/quote]

kolko otrok je pa cerkev uničila, pa nikome ništa, jel? se je koga kaznovalo? ne, pometlo pod preprogo


Se ne bi strinjala. Ne glede na moj odnos do religije, takle kip predstavlja pomemben del naše zgodovine, kulture in identitete in to so stvari, ki jih je dobro spoštovati.[/quote]

A res? ???


Se ne bi strinjala. Ne glede na moj odnos do religije, takle kip predstavlja pomemben del naše zgodovine, kulture in identitete in to so stvari, ki jih je dobro spoštovati.[/quote]

kolko otrok je pa cerkev uničila, pa nikome ništa, jel? se je koga kaznovalo? ne, pometlo pod preprogo[/quote]
Kaj ti je en kip tega kriv?

A se ti ne zdi, da s tem odgovorom spominjaš na katolibane, ki na vsak argument odgovorijo s fojbami in Hudo Jamo, tudi ko te nimajo eno z absolutno nobene zveze s temo?

Ob tovrstnem incidentu so takšne debate možne samo v Sloveniji!
Zgleda so vam komunisti dobro oprali možgane. Toliko, da ne znate več razmišljat z lastno glavo niti ko gre za takšen vandalizem vreden vsega obsojanja, pa če si levi ali desni, veren ali neveren.


A lahko lepo prosim nehaš s komunisti?

tolko kot je krščanstvo pralo glave svojim ovčkam, jih vsi komunisti sveta ne morejo

Mogoče so ga kot otroka silili v cerkev ali ga je kak duhovnik spolno zlorabil. Ni prav, se pa sovraštvo pogosto vrača s sovraštvom. In tako se v krogu vrti.

Pazi, ker ta kip je tudi tvoja last. Je slovenska kulturna dediščina. To je bogastvo, lastnina naše države. Tudi turističen spomenik, ki ga turisti pridejo pogledat.
Če je nekaterim tukaj vseeno, meni ni.
Predstavljajte si, da si vsaki dan en tak bedak izmisli uničit naš kulturni spomenik in smo v enem letu brez npr. Blejskega otroka, Ljubljanskega gradu,brez slik po muzejih…

Samo tist nos in božje obličje bo en majster popravil. Par kil gipsa. Pa ni to 100 000 € škode.

Za ta keš popravi en plastik kirurg 100 ‘Marij’ v še živečem stanju! 🙂

Samo tist nos in božje obličje bo en majster popravil. Par kil gipsa. Pa ni to 100 000 € škode.

Za ta keš popravi en plastik kirurg 100 ‘Marij’ v še živečem stanju! :)[/quote]

ja, vidim, da se precej razumeš na to.
Če nam jutri naprimer nekdo sestreli Ljubljanski grad, lahko tudi za zelo poceni tja gor, postavimo le kuliso, oziroma ulijemo novega z betona. Bravo. Turisti bodo kar drli. Res bomo imeli kaj pokazat.

Ni problema – če bo še kdo kaj uničeval, mu sam odsekam glavo!

Samo tist nos in božje obličje bo en majster popravil. Par kil gipsa. Pa ni to 100 000 € škode.

Za ta keš popravi en plastik kirurg 100 ‘Marij’ v še živečem stanju! :)[/quote]

Če pogledamo z drugega zornega kota, predlagam da taka drhal pride k tebi domov in ti razsuje tvoje pohištvo. Kaj, saj ga za ful poceni že v Ikeji kupiš…

Si sedaj razumela?

New Report

Close