Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Lene babe za katerih zarod skrbi država

Odgovori Nova tema
Default avatar Kaj vse plačujemo 21 Nov 2016 20:59

Pogovor ob prodajnem pultu - malo zapuščena ženska v zgodnjih 40-tih in znanka prodajalka.
"O, kako si, kje zdaj živiš?"
"So mi dal stanovanje v hiši v .... Ful mam placa. Lohka prideš kdaj na žur"
"Super. A so otroc zdaj pr teb"?
"Kako naj bi bli? Tamali ma astmo, jaz pa kadim, kako naj skrbim za njega. Pa s šolo se je treba ukvarjat, meni se ne da. V domu so pa za počitnce pridejo."

Namesto da bi tole žensko naučili in spodbudili biti mama in od nje zahtevali da skrbi za tiste, ki jih je spravila na svet, jo država nagradi s stanovanjem, denarjem za cigarete in prevzemom skrbi za otroke. Včasih mi gre social res na živce.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar ubogi otrok 21 Nov 2016 21:25

Imaš prav.
najbokj nastradajo otroci, nič krivi, a bido zrasli v podobne primerke..m

A oceta pa ti otroci nimajo?

Default avatar general Glanzkopf 21 Nov 2016 21:31

To je ta isti luzerski folk, ki tu piše, kako revna in škrta je država, od katerih dobijo vse, vključno s skrbjo za njihovo frocovje.

Default avatar rocker 21 Nov 2016 21:38

Današnje mladenke, med 20-30 letom, so res nekaj čudovitega. Pravi materinsko družinski nagon, velika želja po preživetju tako lastnem, kot njenega otroka. Družina je vedno na prvem mestu.Lepo je v naši domovini biti mlad.Same intelektualke brez finančnih problemov, sposobne pomagati drugim,socialna , otroški dodatki, tiste redke zaposlene 80% delovnega časa na bolniški. Res je lepo biti enakopraven, oziroma izkoriščevalski do nasprotnega spola, oziroma delovno aktivnih.

Default avatar bolš,da ne 21 Nov 2016 21:50

Prikaži citatKaj vse plačujemo je napisal/a:
Pogovor ob prodajnem pultu - malo zapuščena ženska v zgodnjih 40-tih in znanka prodajalka.
"Kako naj bi bli? Tamali ma astmo, jaz pa kadim, kako naj skrbim za njega. Pa s šolo se je treba ukvarjat, meni se ne da. V domu so pa za počitnce pridejo."

Namesto da bi tole žensko naučili in spodbudili biti mama in od nje zahtevali da skrbi za tiste, ki jih je spravila na svet, jo država nagradi s stanovanjem, denarjem za cigarete in prevzemom skrbi za otroke. Včasih mi gre social res na živce.
Bolš,da niso z njo. Take lenuharce se ne da ničesar naučiti.

Default avatar general Glanzkopf 21 Nov 2016 21:55

Prikaži citatrocker je napisal/a:
Današnje mladenke, med 20-30 letom, so res nekaj čudovitega. Pravi materinsko družinski nagon, velika želja po preživetju tako lastnem, kot njenega otroka. Družina je vedno na prvem mestu.Lepo je v naši domovini biti mlad.Same intelektualke brez finančnih problemov, sposobne pomagati drugim,socialna , otroški dodatki, tiste redke zaposlene 80% delovnega časa na bolniški. Res je lepo biti enakopraven, oziroma izkoriščevalski do nasprotnega spola, oziroma delovno aktivnih.
Mogoče je treba za začetek ukiniti otroške dodatke in podobno, ki brezposelne babe in dedce motivirajo, da se gredo familije.

Default avatar tole je pa kar res 21 Nov 2016 23:11

Prikaži citatgeneral Glanzkopf je napisal/a:
To je ta isti luzerski folk, ki tu piše, kako revna in škrta je država, od katerih dobijo vse, vključno s skrbjo za njihovo frocovje.
Jp.... samo moškega spola.

Default avatar iz roda v rod 22 Nov 2016 06:05

Prikaži citatbolš,da ne je napisal/a:
Prikaži citatKaj vse plačujemo je napisal/a:

Bolš,da niso z njo. Take lenuharce se ne da ničesar naučiti.

Ne res ne.Ker se ne bo spremenila.

Default avatar kaj pa oče 22 Nov 2016 08:14

Kaj pa oče otrok?
Kaj vse je pa on dobil? Domnevam, da tudi kadi pa verjetno še pije?

Default avatar Kaj vse plačujemo 22 Nov 2016 08:17

Prikaži citatkaj pa oče je napisal/a:
Kaj pa oče otrok?
Kaj vse je pa on dobil? Domnevam, da tudi kadi pa verjetno še pije?
Tega pa res ne vem, pogovor je potekal med materjo in njeno znanko.

Default avatar ja ja ja 23 Nov 2016 19:43

S to socialno državo res nekaj ne štima. Romi na dunajske zrezke v gostilno, upokojenci pa s pokojnino za polno delovno dobo po pašteto v trgovino.....bravo, doklej še tako....

Default avatar Druga plat 24 Nov 2016 05:41

Naj bi država podpirala nataliteto, zakaj že? Ni niti služb, ni stanovanj in denarja za te, ki sedaj živijo. Potem so tukaj tisti, ki imajo vse dokaj urejeno in si želijo, pa ne morejo ali nočejo imeti otrok. Pa še taki, ki imajo več otrok, samo zato, da lahko vlečejo socialo. Skratka, taka je realnost v kateri živimo!

Stran 1 od 1
Na vrh