Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ali je v krscanstvu dovoljen analen odnos?

Nova tema
Default avatar Kaj pa v islamstvu? 21 Nov 2016 17:02

Mene pa res zanima ali je v islamisticni religiji dovoljeno imeti kakrsen koli spolni odnos z muslimanko? Ali se jo lahko dotaknem, preden imava poroko v dzamiji?

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar Uffff 21 Nov 2016 17:14

Kako ste se kristijani razpasli. Če povemo resnico, to ni norčevanje! Poleg tega, če bi imeli čisto vest, bi se požvižgali na takšne teme in jih ignorirali. Tako pa ...

Default avatar Grda resnica 21 Nov 2016 17:28

Prikaži citatKaj pa v islamstvu? napisal:
Mene pa res zanima ali je v islamisticni religiji dovoljeno imeti kakrsen koli spolni odnos z muslimanko? Ali se jo lahko dotaknem, preden imava poroko v dzamiji?
Ne.

Default avatar Zahojenke 21 Nov 2016 17:31

Bodite srečne, da je na Evropskih tleh prevladala krščanska mentaliteta in religija. Poglejte kaj se dogaja z ženskami par 100 km stran od nas. Da ne omenjam to, da jih pohabljajo, da v spolnosti ne morejo živeti na čisto fizičnem nivoju...

Default avatar sekularna 21 Nov 2016 21:57

Prikaži citatZahojenke napisal:
Bodite srečne, da je na Evropskih tleh prevladala krščanska mentaliteta in religija. Poglejte kaj se dogaja z ženskami par 100 km stran od nas. Da ne omenjam to, da jih pohabljajo, da v spolnosti ne morejo živeti na čisto fizičnem nivoju...
Dogaja se podobno kot se je dogajalo nekoč v krščanstvu. Ženske (in moški) so si morale izborit, da ni več tako. Zadnje čase si kristjani prizadevajo, da bi šli spet nazaj. Na evropskih tleh ni krščanska mentaliteta, sicer bi ostali v "srednjem veku".

Avtor - v praksi ni dovoljeno, v teoriji so pa največji uporabniki te metode.

Default avatar danes neprijavljena 22 Nov 2016 07:17

Prikaži citatkje je zdaj cenzura? napisal:

Odgovor na vprašanje - v krščanstvu je dovoljeno vse, kar daljnoročno osrečuje in osvobaja. To pa anala, orala, podpajskala in pred poroko pač ni. MON je živi dokaz. Sami v svojo skledo pljuvate in svoje izpljuvke papcate. Pa še ponosni ste na to.
Oprosti. Kaj mene dolgoročno osrečuje in osvobaja, vem samo jaz. Nikakor tega ne veš ti in še manj tvoje neobstoječe božanstvo. Do kristjanov bom pa nehala biti "nesramna", ko se bojo začeli brigati zase in nehali posiljevati druge ljudi s svojimi idejami.

Default avatar tole ni res. 22 Nov 2016 07:36

Prikaži citatdanes neprijavljena napisal:

Odgovor na vprašanje - v krščanstvu je dovoljeno vse, kar daljnoročno osrečuje in osvobaja. To pa anala, orala, podpajskala in pred poroko pač ni. MON je živi dokaz. Sami v svojo skledo pljuvate in svoje izpljuvke papcate. Pa še ponosni ste na to.
Oprosti. Kaj mene dolgoročno osrečuje in osvobaja, vem samo jaz. Nikakor tega ne veš ti in še manj tvoje neobstoječe božanstvo. Do kristjanov bom pa nehala biti "nesramna", ko se bojo začeli brigati zase in nehali posiljevati druge ljudi s svojimi idejami.
Kdo pa te posiljuje z idejami. Imaš svobodno voljo in delaš kar hočeš. Lahko si ateist, lahko si budist, lahko si musliman, lahko si katolik, lahko si mormon, lahko morilec......noben ti nič ne prepričuje. Ti pa še govoriš in pišeš, da te nekdo posiljuje.

Default avatar danes neprijavljena 22 Nov 2016 07:47

Prikaži citattole ni res. napisal:
P

Kdo pa te posiljuje z idejami. Imaš svobodno voljo in delaš kar hočeš. Lahko si ateist, lahko si budist, lahko si musliman, lahko si katolik, lahko si mormon, lahko morilec......noben ti nič ne prepričuje. Ti pa še govoriš in pišeš, da te nekdo posiljuje.
Kakšno sprenevedanje. V naslednji temi boš pa ti ista nič kriva kristjanka vpila, da je splav umor, kontracepcija greh, homoseksualci ne smejo posvojiti otrok (ups, moja hči tudi ne), pa cerkvi ni treba plačevati davkov, pa verouk v šole, pa znanost iz šol, predvsem pa dajmo čimveč ljudem nabiti čimbolj slabo vest zaradi njihove spolnosti, KER JIH BOG LJUBI.

Default avatar VSE JE DOVOLJENO 22 Nov 2016 07:58

Seveda je dovoljen analni odnos. Saj je tudi oralni. Pa tudi vaginalni, fora je samo v tem, DA GREŠ K SPOVEDI in ti je vse odpuščeno. Spoveš se svojega greha, potem ti duhovnik odpusti in ti lahko veselo grešiš naprej.

Default avatar eh.... 22 Nov 2016 08:02

Prikaži citattole ni res. napisal:
Kakšno sprenevedanje. V naslednji temi boš pa ti ista nič kriva kristjanka vpila, da je splav umor, kontracepcija greh, homoseksualci ne smejo posvojiti otrok (ups, moja hči tudi ne), pa cerkvi ni treba plačevati davkov, pa verouk v šole, pa znanost iz šol, predvsem pa dajmo čimveč ljudem nabiti čimbolj slabo vest zaradi njihove spolnosti, KER JIH BOG LJUBI.
Pa glejte gospa jaz nisem noben katolik. Vi ste navaden psihopat, ker me skušate narediti nekaj kar nisem. In s tem sem jaz zaključil debato z vami. Vi pa pišite svoje bolane umotvore naprej.

Default avatar krščeni fantje 22 Nov 2016 08:49

naša spolnost je lepa in do punc smo vedno pozorni. opravimo v čisti temi, da jih ni sram, ne slačimo se, le hlače spustimo do kolen in punci privzdignemo krilo, da se slučajno ne bi prehladili ali bognedaj staknili kakšne pljučnice. punc ne matramo predolgo, opravimo v največ petih minutah in če se punca pod nami zaječi ali se premakne, takoj prenehamo v skrbi, da je ni kaj zabolelo.

Default avatar brišite... 22 Nov 2016 15:26

Hočem, da se briše ta tema, ker je žaljiva za kristjane. Če se brišejo druge teme, naj se pa še ta!

A moram vprašati za številko transakcijega računa? Mogoče je to odgovor, zakaj se brišejo samo teme, ki so žaljive do muslimanov.

Default avatar jaz ti povem 22 Nov 2016 15:31

Prikaži citatbrišite... napisal:
Hočem, da se briše ta tema, ker je žaljiva za kristjane. Če se brišejo druge teme, naj se pa še ta!

A moram vprašati za številko transakcijega računa? Mogoče je to odgovor, zakaj se brišejo samo teme, ki so žaljive do muslimanov.
res ne vem, zakaj se počutite užaljeni ... če pa je vse res ... boš reklo, da ni pedofilije v cerkvenih krogih? ogromno je je, pa nihče jim nič ne more

Default avatar samo fprašam 22 Nov 2016 15:32

Prikaži citatbrišite... napisal:

a resnica boli?

Na vrh