Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ali je v krscanstvu dovoljen analen odnos?

Odgovori Nova tema
Default avatar Popotnik1988 21 Nov 2016 11:57

Eno punco sem spoznal pred časom, je zelo verna in špara svojo nedolžnost za po poroki. Zanima me ali je dovoljeno v krščanstvu nuditi ročno erotično masažo partnerju ali pa analen spolni odnos pred poroko?

Zaklenjeno Povezava Prijavi objavo
Default avatar Calla88 21 Nov 2016 12:00

Kakor vem naj to nebi bilo dovoljeno. Uradno naj bi bila pred poroko ves čas oblečena eden zraven drugega. Ali se jaz motim? Pa take ponavadi še po poroki drugega kot misionarca nočejo prakticirat.

Default avatar Imperio 21 Nov 2016 12:13

Pa kakšna vprašanja imate. seveda, kristalno jasno, da ne.
Seksa se pri kristjanih SAMO ZA ZANOSITEV, samo za otroke delat. užitka ni in ga
ne sme biti. Oziroma moškemu se užitek še odpusti (jasno) ženski pa sploh ne.
Če pri seksu uživa, je to znak, da je lahkoživa, ali v zakon ni prišla nedolžna, ali pa bo
gotovo začela varati moža. Boj se takšne.

Default avatar Butl z licenco© 21 Nov 2016 12:19

če gre lahko kristusovo telo v oralo notri in analo ven - naj gre pa še one ☺

Default avatar tud kasneje ne 21 Nov 2016 12:38

http://catholicbridge.com/catholic/is_a ... holics.php

Glede na tvoje spolne želje bi ti gladko priporočala, da se globoko zaobljubiš religiji ali pa zamenjaš punco

Default avatar norca se delate 21 Nov 2016 13:20

Spet se delate norca iz vere in iz kristjanov!
Ne vem zakaj moderatorji to dopuščajo. Mislite si, da ste duhoviti, ampak ste nesramni in vulgarni.

Default avatar infidel 21 Nov 2016 14:14

Prikaži citatCalla88 je napisal/a:
Kakor vem naj to nebi bilo dovoljeno. Uradno naj bi bila pred poroko ves čas oblečena eden zraven drugega. Ali se jaz motim? Pa take ponavadi še po poroki drugega kot misionarca nočejo prakticirat.
In še to samo pri ugasnjeni luči in pod odejo.

Default avatar Klopec 21 Nov 2016 14:24

Analni spolni odnos ni dovoljen ne pred in ne po poroki. Menda zato, ker je namenjen le potešitvi oz. zadovoljevanju potrebe in ne potomstvu. Enako velja za oralni spolni odnos in tudi za masturbacijo.

Default avatar Calla88 21 Nov 2016 14:49

Prikaži citatinfidel je napisal/a:
Prikaži citatCalla88 je napisal/a:
In še to samo pri ugasnjeni luči in pod odejo.
Tako nekako ja.

Default avatar Butl z licenco© 21 Nov 2016 14:52

analc pred poroko je "prepovedan" zato, da je bolj sladek - kot vse prepovedane stvari / početja ☺

kaj menite kako je zgledal seks, ko so bili fantje na fronti, delu v tujini ... pred 100 leti in je prišel za par dni domov, kjer ga je čakala zaročenka - laufale so roke, usta, anala ... še pod pajsko je šlo

Default avatar kje je zdaj cenzura? 21 Nov 2016 14:57

Odgovor na vprašanje - v krščanstvu je dovoljeno vse, kar daljnoročno osrečuje in osvobaja. To pa anala, orala, podpajskala in pred poroko pač ni. MON je živi dokaz. Sami v svojo skledo pljuvate in svoje izpljuvke papcate. Pa še ponosni ste na to.

Default avatar Metulj512 21 Nov 2016 15:16

Jaz pa mislim, da take bolne teme odpirajo administratorji... da imajo frekvenco in lažje služijo z reklamami!

Default avatar Popotnik1988 21 Nov 2016 15:24

Ok hvala za odgovore, tudi malce manj konstruktivne. Torej nič ne bo.

Saj ne da sem nekak sexualni manijak, ampak čakati jo do poroke pa še potem sam trikrat ga umočiti za tri otroke do konca življenja se nekak ne sklada z mojimi pričakovanji. Vera gor dol.

Default avatar maternomater 21 Nov 2016 15:27

Prikaži citatnorca se delate je napisal/a:
Spet se delate norca iz vere in iz kristjanov!
Ne vem zakaj moderatorji to dopuščajo. Mislite si, da ste duhoviti, ampak ste nesramni in vulgarni.
a če ti resnico povemo, je to norčevanje?

Default avatar Grda resnica 21 Nov 2016 15:41

Analni seks je prepovedan v vseh treh abrahamskih religijah.

Default avatar prosim, prosim 21 Nov 2016 15:45

Prikaži citatPopotnik1988 je napisal/a:
Ok hvala za odgovore, tudi malce manj konstruktivne. Torej nič ne bo.

Saj ne da sem nekak sexualni manijak, ampak čakati jo do poroke pa še potem sam trikrat ga umočiti za tri otroke do konca življenja se nekak ne sklada z mojimi pričakovanji. Vera gor dol.
Prosim, daj se najprej poduči o spolnosti, tudi v krščanstvu. Ker ni tako, kot ti tukajle kažejo. V resnici so največji "strokovnjaki" tisti, ki nimajo pojma in mislijo, da je vse, kar obstaja, da ga čimvečkrat na čim bolj nemogoče place namočiš. Pol si pa mon - in.
Spolnost je v krščanstvu zelo cenjena. Tako je cenjena, ker je tako lepa, osrečujoča in povezovalna. Samo to tukajle ne razumejo, oz hudobno podtikajo svoj bolani pogled na stvar. če imaš punco res rad, potem ji zaupaj in se veliko pogovarjaj z njo. da jo boš razumel in da bosta skupaj našla pot naprej.

Default avatar Ne razumem 21 Nov 2016 15:45

In tisti ki tud analno sexamo a smo grešniki,je greh,kaki greh,kake stopnje greh?

Kaj bo z nami?

Default avatar ma kaki 21 Nov 2016 15:55

Prikaži citatNe razumem je napisal/a:
In tisti ki tud analno sexamo a smo grešniki,je greh,kaki greh,kake stopnje greh?

Kaj bo z nami?
ni greh ... če pa že slučajno je, greš k spovedi in si spet čist ko suza

Default avatar niste grešniki 21 Nov 2016 16:00

Kaj bo z nami?
bedaki pa!

Default avatar jaz ti povem 21 Nov 2016 16:09

Prikaži citatma kaki je napisal/a:

Kaj bo z nami?
ni greh ... če pa že slučajno je, greš k spovedi in si spet čist ko suza
ne rabiš nikamor hodit, zdaj imajo že žajfo, da se grehov opereš kar doma
Slika

Na vrh