Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kateri pametni telefon do 200 EUR?

Nova tema
Default avatar Katerega izbrati 21 Nov 2016 14:07

Najlepša hvala prav vsem in še vsakemu posebej za priporočila in mnenja.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar J1 je 21 Nov 2016 14:54

116 € z ovitkom - pri nas 169,99 brez ovitka :)

Default avatar nemebassat 21 Nov 2016 19:02

Prikaži citatThorrr napisal:
Prikaži citatmehanik1 napisal:
glede garancije.....če pade po tleh se razbije vsak...tudi iphone ali galaxy...cena ekrana iphona je zasoljena napram kitajcu.
torej kitajca s sumljivo garancijo popravljam sam ali pri kolegu, dele za male pare naročim s kitajske.

Kolega je nov telefon (kitajc), ki mu je padel na tla...vrnil v nemčijo, kjer ga je kupil, z navedbo razloga, da je dobil razbitega.....no problem....so mu poslali drugega.

sicer pa tudi če gre cel telefon v maloro.....govorimo o 150 €......toliko je ekran za iphona.

jaz na mojem oukitelu sem ekran zamenjal za 38 dolarjev...

Sploh nisem pomislil na razbito šajbo..to itak ni nikjer v garanciji, zato mi ni jasno zakaj take dizertacije okrog tega...telefon se lahko zjebe tud brez da razbiješ šajbo..

sicer pa je lepo, da imamo izbiro in vsak vzame kar mu paše.....tebi bmw in iphone....jaz raje novega kitajca in renoja.....pa se sploh ne pritožujem, vse mi služi odlično in izpolnjuje moje zahteve in pričakovanja. Pa vem kako se vozi z BMWjem ali kakšnim drugim premium avtom, ker vozim tudi take avte, ampak za moje potrebe me ne prepričajo. So ok, lepo se je peljati itd....enako je Iphone ali konkurenčni galaxy....ok, super dela, ampak za nezaznavno razlko v delovanju ne mislim plačat 3, 4 ali 5 krat več.
Zakaj 4-5 x več...Saj lahko kupiš novo Kio jajc za 10 čukov al pa par let starega vrhunskega bemfla za enak denar...ampak razlika je v svetlobnih letih..

...hahahahah... razlika v svetlobnih letih... pomembno, da si pozdravil svoje komplekse s tem tvojim bajnim bemfelnom !

Default avatar Thorrrr 21 Nov 2016 22:15

Prikaži citatnemebassat napisal:
Prikaži citatThorrr napisal:
Prikaži citatmehanik1 napisal:
glede garancije.....če pade po tleh se razbije vsak...tudi iphone ali galaxy...cena ekrana iphona je zasoljena napram kitajcu.
torej kitajca s sumljivo garancijo popravljam sam ali pri kolegu, dele za male pare naročim s kitajske.

Kolega je nov telefon (kitajc), ki mu je padel na tla...vrnil v nemčijo, kjer ga je kupil, z navedbo razloga, da je dobil razbitega.....no problem....so mu poslali drugega.

sicer pa tudi če gre cel telefon v maloro.....govorimo o 150 €......toliko je ekran za iphona.

jaz na mojem oukitelu sem ekran zamenjal za 38 dolarjev...

Sploh nisem pomislil na razbito šajbo..to itak ni nikjer v garanciji, zato mi ni jasno zakaj take dizertacije okrog tega...telefon se lahko zjebe tud brez da razbiješ šajbo..

sicer pa je lepo, da imamo izbiro in vsak vzame kar mu paše.....tebi bmw in iphone....jaz raje novega kitajca in renoja.....pa se sploh ne pritožujem, vse mi služi odlično in izpolnjuje moje zahteve in pričakovanja. Pa vem kako se vozi z BMWjem ali kakšnim drugim premium avtom, ker vozim tudi take avte, ampak za moje potrebe me ne prepričajo. So ok, lepo se je peljati itd....enako je Iphone ali konkurenčni galaxy....ok, super dela, ampak za nezaznavno razlko v delovanju ne mislim plačat 3, 4 ali 5 krat več.
Zakaj 4-5 x več...Saj lahko kupiš novo Kio jajc za 10 čukov al pa par let starega vrhunskega bemfla za enak denar...ampak razlika je v svetlobnih letih..

...hahahahah... razlika v svetlobnih letih... pomembno, da si pozdravil svoje komplekse s tem tvojim bajnim bemfelnom !
ocitno imate komplekse tisti ki negirate bemfle

Default avatar Zorzi 22 Nov 2016 08:19

Samo ne mi prosim primerjat telefonov in Kie! Bi rad videl tistega proizvajalca telefonov, na čelu z Applom, ki bi si upal dati na telefon 7-letno garancijo? Ga ni in ga verjetno nikoli ne bo.

Default avatar Priporočam huawei 18 Apr 2017 19:23

pa joooj ljudje pa kje dobivate ta noname sranja... dobesedno za polovico od teh še nisem slišal pa sm mal po youtubeu pobrskau pa so reviewi zlo slabi.... drugače priporočam huawei honor 8 lite ki ga dobiš v sloveniji za 270 eur...

ps.... Ne naročujejo vsi telefona po spletu, večina tega ne dela... iskanje dobrega telefona na spletu je zapleteno in če vi niste bili nategnjeni ko ste kupili prek spleta za druge ne morete garantirati... če razmišlja kdo o Lg G4 stylus ga ne kupit ker je sranje... preizkušeno

Default avatar Kitajci povsod 18 Apr 2017 19:49

Več kot eno leto sem zelo zadovoljna s cubot x17. Naročen pri bangood, eu skladišče za 154,00 eur. Znamke, ki niso dobro poznane v Sloveniji, so poznane drugje po svetu. Zanimivo, koliko ste eni pripravljeni plačati samo za zveneče ime. V končni fazi je vse narejeno na isti princip, le v imenih in cenah je razlika.

Na vrh