Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koncert Andrea Bocellija, dvorana Stožice

Koncert Andrea Bocellija, dvorana Stožice

Včeraj bila na koncertu Andrea Bocellija. Sedela sem v parterju zadaj.

Koncert izredno lep, odlične pesmi, super doživetje kar se tiče njegovega petja.

Kar se tiče pa same izvedbe organizacije je pa poden od podna!
Nisem iz LJ, pripeljala sem se od daleč. Sprva sem mislila, da bom lahko parkirala v garažni hiši Stožic, saj je to vendarle sodoben objekt, kjer je dovolj parkirnih mest in ne bo nobenih težav s parkiranjem.
Konec koncev tudi v Zagrebu na Bocellijevem koncertu leta 2014 nisem imela nobenih težav, Hrvati so bili izjemno prijazni, ustrežljivi, pomagljivi, doživetje fantastično, super dvorana, vredno vožnje v Zagreb.

Se pripeljem do krožišča ob Stožicah, na kar opazim, da je tam policija in nas preusmerja stran od dvorane. Ja kako pa to, zakaj ne morem parkirati v dvorano?
Policaji nas preusmerjajo daleč naokoli, preusmerjajo nas naravnost v plačljivo garažno hišo, ki je na drugi strani avtoceste, to je tam kjer so tiste večje steklene rdeče nove stavbe ob obvoznici, mislim da se imenujejo Dunajski kristali.
Mislila sem, da bo parkirišče brezplačno saj so nas tja preusmerjali policisti. Zakaj bi pa policisti usmerjali v zasebno garažno hišo.
Na koncu bridko razočaranje, plačala sem 6 eur za parkiranje v tisti garažni hiši. S tem, da je bilo še kak kilometer hoje od garažne hiše pa do Stožic. Za nekoga, ki ni iz Ljubljane je to prvovrsten nateg!!

Druga kritika, ki leti na Stožice pa je pihanje… na glavo mi je pihalo ves čas koncerta, danes imam vnetje vratnih mišic, ker me je čisto prepihalo. Pa vse druge tudi, ki smo sedeli v Parterju zadaj. In to je karta za 129 eur !!!!!

Za 129 eur bi mi morali nuditi brezplačno parkirišče in nobenega pihanja naravnost v glavo in vrat!

SRAMOTA ZA LJUBLJANČANE, SRAMOTA ZA STOŽICE, SRAMOTA ZA ZORANA JANKOVIĆA!

Sram naj vas bo!

Organizacija na psu!!!

Vsakič v Stožicah sem bila razočarana, zato grem rajši v tujino na koncerte. Potem se pa naši čudijo da so koncerti na pol obiskani. Organizatorji, odprite malo oči.

še naprej hodi v zagreb in ti ne bo pihalo. res škoda, da te ni parkirišče čakalo in danes se vsi ljubljančani strašno sramujemo zaradi tega, ker te boli vrat

Se strinjam, poden od podna tele stožice. Mogoče pa bo Zoki tole brau. Sicer ga pa itak briga…

S tvojimi 129 evri ali brez njih so te stožice polomija, zoki pa mafijec, ki ga volijo barabe.
Akustika Stožic pa tako ni vredna komentarja.

Organizirajte si koncert v vukojebini, kaj pa hodis v Ljubljano.

In od omenjene garažne hiše do Stožic ni 1km, ampak mogoče 300m, tko da brez pretiravanja.

tam odkjer so prišli jim ni problem se z avtom po kruh vozit, ko pa v ljubljano pridejo, mora bit pa rdeč tepih in vse so krivi partizani in jankovič
ne vem zakaj se osebno nobena ne obrne nanj, verjetno je opletanje tukaj dosi bolj enostavno

Kaj prav vidim? 129 € za en zadnji parter? Pa da te še prepiha?
Pa da se prej eno uro zajebavljaš, ker ni parkplaca? Pa potem še domov pridet….

1. vsak ima svoje veselje, ampak jaz bi skeširala 129 + 50 € pa grem za cel vikend v ene toplice 🙂

LJ je pa tooook zasrana s temi cenami – le koliko ‘siromakov’ iz vukojebbin je še dobilo kazni redarjev?
Mene LJ ne vidi!
Drugič si pa zrihtajte nalepko “ZOKI DOVOLI” :-)))), samo stanejo, pa dobr morš zgledat :-)))!

Če imaš 129 evrov za koncert, imaš pač tudi 6 evrov za parkiranje.
Drugič se pa prej pozanimaj, če bo garažna hiša odprta za rajo, al samo za VIP, pa ne ubogaj slepo policajev ampak se znajdi in parkiraj brezplačno. Parkirišče Žale recimo, ali pa na drugi strani Dunajske med hišami. Kaj pa rines v najdražjo parkirno hišo.

tam odkjer so prišli jim ni problem se z avtom po kruh vozit, ko pa v ljubljano pridejo, mora bit pa rdeč tepih in vse so krivi partizani in jankovič
ne vem zakaj se osebno nobena ne obrne nanj, verjetno je opletanje tukaj dosi bolj enostavno[/quote]
Za Stožice smo plačali vsi davkoplačevalci tko da malce bolj spoštljivo do drugih!

Glede na dejstvo, da so Stožice ena najdražjih dvoran po številu EUR za 1 sedež kadarkoli zgrajenih bi človek pričakoval, da ni teh banalnosti kot je pihanje in neurejeno parkiranje.

Če prav razumem pričakuješ, da bo Ljubljančane sram, ker tebe boli vrat? In ker ti niso zagotovili parkirišča ob dvorani? :))
No, mene ni nič sram. Drugič raje ostani v rovtah. Saj imate kake vaške veselice.

tam odkjer so prišli jim ni problem se z avtom po kruh vozit, ko pa v ljubljano pridejo, mora bit pa rdeč tepih in vse so krivi partizani in jankovič
ne vem zakaj se osebno nobena ne obrne nanj, verjetno je opletanje tukaj dosi bolj enostavno[/quote]
Za Stožice smo plačali vsi davkoplačevalci tko da malce bolj spoštljivo do drugih![/quote]

Aja? Kolk si prispevala?

tam odkjer so prišli jim ni problem se z avtom po kruh vozit, ko pa v ljubljano pridejo, mora bit pa rdeč tepih in vse so krivi partizani in jankovič
ne vem zakaj se osebno nobena ne obrne nanj, verjetno je opletanje tukaj dosi bolj enostavno[/quote]
Za Stožice smo plačali vsi davkoplačevalci tko da malce bolj spoštljivo do drugih![/quote]
JIH ŠE NISMO PLAČALI, JIH ŠELE BOMO.

Noben nikogar ne sili, da pride tja.

Če imaš 129 evrov za koncert, imaš pač tudi 6 evrov za parkiranje.
Drugič se pa prej pozanimaj, če bo garažna hiša odprta za rajo, al samo za VIP, pa ne ubogaj slepo policajev ampak se znajdi in parkiraj brezplačno. Parkirišče Žale recimo, ali pa na drugi strani Dunajske med hišami. Kaj pa rines v najdražjo parkirno hišo.[/quote]

Parkirišče Žale pa ni prav blizu….

Sicer so jih pa policaji usmerjali.


Za Stožice smo plačali vsi davkoplačevalci tko da malce bolj spoštljivo do drugih![/quote]

Aja? Kolk si prispevala?[/quote]
Morda 100mio terjatev na slabi banki? Kdo misliš da bo to plačal? Janković ter njegovi čefurčki sigurno ne!


Za Stožice smo plačali vsi davkoplačevalci tko da malce bolj spoštljivo do drugih![/quote]
JIH ŠE NISMO PLAČALI, JIH ŠELE BOMO.[/quote]

Zakaj kricis?

Tako je, in to je najbrž tudi bistvo teme. Ostalo je vse natolcevanje mestnih rovtark, najbolj primitivne zvrsti.

Noben nikogar ne sili, da pride tja.[/quote]
Noben tudi ni nič vprašal, da bomo vsi plačevali za to dvorano posmeha! Boste ljubljančani eno tako zgradili še v rovtah? 100mio na mizo prosim!

Če imaš 129 evrov za koncert, imaš pač tudi 6 evrov za parkiranje.
Drugič se pa prej pozanimaj, če bo garažna hiša odprta za rajo, al samo za VIP, pa ne ubogaj slepo policajev ampak se znajdi in parkiraj brezplačno. Parkirišče Žale recimo, ali pa na drugi strani Dunajske med hišami. Kaj pa rines v najdražjo parkirno hišo.[/quote]

Parkirišče Žale pa ni prav blizu….

Sicer so jih pa policaji usmerjali.[/quote]

Od Žal do Stožic je 10 min hoje. Če ti je preveč, ostaneš doma.
Vse ostalo sem pa že napisala, tudi glede usmerjanja policajev.

Pošteno bi bilo, da ljubljančani sedaj ta propadel projekt še financirajo. Potem me pa boli kurac koliko je bilo pokradeno ali piha v dvorani ipd. Dokler gre pa iz mojega dela davkov vsak mesec tudi v to luknjo brez dna pa me zanima zakaj v dvorani piha in zakaj ni uzrejenih parkirišč!

Noben nikogar ne sili, da pride tja.[/quote]
Noben tudi ni nič vprašal, da bomo vsi plačevali za to dvorano posmeha! Boste ljubljančani eno tako zgradili še v rovtah? 100mio na mizo prosim![/quote]

Haha, ne bomo. Kar zgradite si jo. Jankoviča za župana, pa bo.


Noben tudi ni nič vprašal, da bomo vsi plačevali za to dvorano posmeha! Boste ljubljančani eno tako zgradili še v rovtah? 100mio na mizo prosim![/quote]

Haha, ne bomo. Kar zgradite si jo. Jankoviča za župana, pa bo.[/quote]
Čefurček bi bil v vsaki resni državi v zaporu za to kar je naredil. Obesiti 100mio pufa davkoplačevalcem! Ampak kakršen folk tak …

Pa mimogrede bakalar… zgradili so ti jo davkoplačevalci tisto dvorano.

A tud tebi je pihalo? Si sploh bila tam? Dvorano si že videla od znotraj? In parkirišče?
V Stožicah sem sigurno vsak teden na športnih prireditvah. Parkirišča so urejena, brezplačna in še nikoli mi nič pihalo v glavo.

Če greste pa na tako množično prireditev pa menda znate uporabljat glavo in imeti v njej opcijo B glede parkiranja. Menda vam je jasno, da parkirna hiša nima desetih podzemnih etaž?

New Report

Close