Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAMRZNITEV TELESA

ZAMRZNITEV TELESA

Bi se dali zamrznit?

Ah, zamrznitev, le kaj bi z njo?!
Ponošeno obleko (dotrajano telo) dam upepeliti. Kaj naj si človek pomaga z bolnim telesom, ki je dejansko za odpis? Če me bo mikalo priti še kdaj v zemeljsko učilnico, si po pravilih privoščim novo obleko (novo telo), pa je stvar rešena.

Ma niti slucajno,kdo hoce bit celo vecnost enak bedak?

Juhuuuu, bodo lahko Slovenci še leta 3000 kosovskega doktorja gledali in poslušali.

200 000$ stane celo telo, 40 000$ samo možgani, torej si to lahko privoščijo le redki.

Ko me enkrat ne bo več, niti pod razno. Je pa drugo vprašanje, če bi bila v takšni situaciji. Samo pri meni, če nekaj vem, rabim čas za spremembe, tako da ne vem, če bi se odločila za “sto let” naprej. In če lahko kdo tako pove življenjsko, po filmu lahko človek malo odrevenelo kar živi haha. Je bistvo, da je sodnik izpolnik željo, potem itak človeka ne bo več, bo šla pa z lažjim srcem in dušo drugam.

Oh dajte ga no srat, zamrovanje se je pri nas izvajalo že veliko desetletij nazaj. Tam okoli Ribnice se pri eni hiši celo reče “pri tamrzlem Janezu”


Ja res je. Ribncan skrti v svoji gostilni nikol ni kuril.

Ampak ta puncka ima 14 let in ve, da bo umrla. Grozljivka. Meni bi bilo to grozno, tu pa je govora o 14 letni puncki, ki je na smrt bolna. Se mi smili, da se sploh sooca s tem vprasanjem.

Ze kar nekaj ljudi je zamrznjeno ze kar nekaj desetletij.

Od cca. l. 1960 naprej. Ampak razlika je apliciranih kemikalijah – na začetku so vbrizgavali sestav, ki ni preprečil tvorjenja kristalov ledu v celicah, zdaj do tega ne pride več.

Dejansko je potrebno krionizacijo izvesti dokler so tkiva (celice) še žive, torej takoj ob nastopu ustavitve srčne funkcije in preden odmrejo nevroni v možganih, torej v prvih 10 min po ustavitvi srca.


Ja res je. Ribncan skrti v svoji gostilni nikol ni kuril.[/quote]

al mende da ko je taprvo skrino v dolini kupil, da se je vanjo zaprl da je preveril če lučka ugasne ko pokrov zapre. Pol ga je mende pa vakum unesu…

Da bi se v tem peklu dal zmrznit?Ni šans,je preveč lepo “življenje” po neskončnem vesolju.Zakaj bi tu zapravljal čas?

prah si in v prah se povrneš. torej po smrti ni nič in ne boš nobenega vesolja obiskovala ……..torej je zamrznitev veliko boljša, ker boš le imela možnost še kdaj odpreti oči. ne vem kako morate biti tako naivni ko umreš da spet nekje živiš…………..

prah si in v prah se povrneš. torej po smrti ni nič in ne boš nobenega vesolja obiskovala ……..torej je zamrznitev veliko boljša, ker boš le imela možnost še kdaj odpreti oči. ne vem kako morate biti tako naivni ko umreš da spet nekje živiš…………..[/quote]
Naivnost duhovno slepih temelji na popolni identifikaciji s telesom.
Telo mi predstavlja oblačilo duše. Ko slečem telo, jaz še vedno ostanem jaz, saj brez telesa ne izgubim identitete.

Kdo pa se želi zbuditi v svetu, ki ga ne bi poznal več. Druge navade, običaji, ljudje, ki jih ne poznaš…..brezveze….

Ni šans,še skurt se nom dala

Kdo pa se želi zbuditi v svetu, ki ga ne bi poznal več. Druge navade, običaji, ljudje, ki jih ne poznaš…..brezveze….[/quote]

Mogoče pa to sploh ne bi bilo slabo. Vse novo, zanimivo….. kot da bi vstopil v nekakšen futuristični film…. zakaj pa ne.

prah si in v prah se povrneš. torej po smrti ni nič in ne boš nobenega vesolja obiskovala ……..torej je zamrznitev veliko boljša, ker boš le imela možnost še kdaj odpreti oči. ne vem kako morate biti tako naivni ko umreš da spet nekje živiš…………..[/quote]
Naivnost duhovno slepih temelji na popolni identifikaciji s telesom.
Telo mi predstavlja oblačilo duše. Ko slečem telo, jaz še vedno ostanem jaz, saj brez telesa ne izgubim identitete.[/quote]

ne, ker duše ni. je smrt. ker se človek boji smrti in tega predvsem, da ne bo več okušal, videl, slišal, hodil, čutil, občutil je pa potrebno v življenju uživati, da ti ni na smrtni postelji žal. ampak paradoks ljudje ne marajo ljudi, ki uživajo, so uspešni, se trudijo ampak hočejo biti revni, nič uživati, zbadajo, ponižujejo…………..


Naivnost duhovno slepih temelji na popolni identifikaciji s telesom.
Telo mi predstavlja oblačilo duše. Ko slečem telo, jaz še vedno ostanem jaz, saj brez telesa ne izgubim identitete.[/quote]

ne, ker duše ni. je smrt. ker se človek boji smrti in tega predvsem, da ne bo več okušal, videl, slišal, hodil, čutil, občutil je pa potrebno v življenju uživati, da ti ni na smrtni postelji žal. ampak paradoks ljudje ne marajo ljudi, ki uživajo, so uspešni, se trudijo ampak hočejo biti revni, nič uživati, zbadajo, ponižujejo…………..[/quote]

Duše ni?No ko boš umrl boš spoznal da si se motil.Ne razumem da bom imel še enkrat možnost odpret oči?Na tej pokvarjeni zemlji?Ne hvala.

New Report

Close