Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ne lažite, da videz ni tako pomemben

Ženske, ne lažite, da videz ni tako pomemben

Prijavljen sem na enem od spoznavnih servisov (ne bom delal reklame). V celoti izpolnjen profil, zanimivo napisan opis, slika … skratka, tako kot naj bi moralo biti. V enem mesecu samo dva odziva od žensk, ki sem jih kontaktiral.

Pa sem si rekel, naredimo eksperiment. Svojo sliko (sem povprečnega videza, recimo 5-6 od 10) sem zamenjal s sliko “attractive, handsome” moškega mojih let z enega od stock photo servisov. Vse ostalo (interesi, opis, itd.) sem pustil nespremenjeno.

Rezultat? Po 3-4 odzivi na dan. Zgodilo se je celo, da me je ženska prva kontaktirala.

Samo naj mi še katera govori, da ji več pomeni notranjost kot zunanjost. Bleferke.

Seveda je pomemben videz, ker veliko pove o človeku.

Seveda je pomemben videz. Človek ti mora biti všeč. Ampak to še ne pomeni, da mora biti kot manekeni iz revije. Drugače “povprečni” moški ne bi bili poročeni. Ženske na teh portalih pa izbirajo moške kot v trgovini izbiraš jogurte – po embalaži in etiketi. To pa še ne pomeni, da je jogurt dober. Pomemben je živi stik, takrat šele vidiš, kaj je res pomembno.

To začnejo ženske, pa tudi moški govorit takrat, ko so primorani vzet kar je. Daleč od “stock photo”

Tolažba pač.

Še vedno trdim drugače. Meni in v bistvu vsaki “normalni” ženski pomeni človek kot človek, osebnost, notranjost več oziroma je tisto, zaradi katerega se bo odločila za moškega. Od same zunanjosti zveza ne more funkcionirati, nikoli. A to pomeni, da moraš človeka spoznati in ravno zato jaz nisem za spoznavanje v virtuali. In normalno je pa tudi, da te pritegne, pač pogledaš, lepša oseba. Ampak to je … sem zaznal, pogledal. Ker operiraš s fotografijami. Drugače niti ne more biti. Povej, ti ko stopiš v sobo polno žensk, pogledaš urejeno in polno oblin lepotico, ali sivo miško tam nekje v kotu? Če bi hotel zavestno, se ne bi mogel nanjo osredotočit, če so v prostoru tudi bolj opazne ženske.

Mogoče pa, če bi se ti dal fotografirati profesionalnemu fotografu, ki bi znal pokazati
tvoje dobre strani in narediti DOBRO FOTOGRAFIJO, bi bil tudi ti bolj oblegan.
Zanimivo je recimo, da so nekateri nelepi moški blazno seksi. Nekaj s samozavestjo v zvezi.

Kdo je pa rekel da ne, a babe zanikajo? Saj že tu dajejo zgolj opise, kako bi moral na zunaj izgledat nekdo za njih in brerzplodno sanjarijo.:-))))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

jaki eksperiment, dat nekam svojo fotkp pa profil pa čakat kdaj ti bodo v naročje začele skakat… bejž nekam v lajf pa eksperimentiraj v živo, zdej če maš slamo v glav boljš da si tih kt na fotki, ker svetloba potuje hitrejš od zvoka in posledično tak folk s slamo zgleda bl brihten preden usta odpre, če pa nimaš slame v glav pa začni komunicirat bo garant več uspeha kt s profilom pa fotko…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Lepotico pogledam, normalno, tako kot pogledam zanimivo arhitekturo, lepo umetniško delo, ali eksotičen avto. Ampak imel pa je ne bi, ker z njo ne bi imel kaj početi. Tako kot ne bi imel kaj početi s Ferrarijem v garaži ali Monetom na steni v dnevni sobi. Zato imam raje povprečne, prizemljene, low-maintenance ženske. In takšne so ponavadi ravno v kotih.

In še to – “lepotic” na spoznavnem servisu sploh ne kontaktiram. Ker se zavedam, da so po videzu izven moje lige in ker imajo “lepotice” ponavadi življenjski stil, ki mi ne odgovarja.

Kot za koga. Meni je videz najmanj pomemben. No, seveda, če bi prišlo neko strašilo, grbasto, šepasto itd. je seveda druga pesem. Ti trdiš, da si povprečen. To je zame dovolj. In ja, za človeka, ki ima nekaj v glavi, je najpomembnejša notranjost. Trenutno sem s človekom, ki po videzu niti najmanj ne ustreza tistemu, za katerega bi lahko rekla, da je “moj tip”. Ima pa dobro srce in to prevaga. Kaj mi bo naprimer maneken, če bo po značaju p.rasec?
Verjamem pa, da večina (plehkih) žensk stavi na videz. Tako pač je. Poišči pravo.

Če nisi fotogeničen, ti tudi profesionalni fotograf ne more pomagati. Lahko mi verjameš, prihajam s tega področja 😉

Da se določene stvari narediti z masko in svetlobo, ampak čudežev ni … razen če človeka masker in stilist komplet “predelata” – ampak to potem ni tisti človek, je samo maska. In je potem enako, kot če vzameš eno stock fotko …

Če nisi fotogeničen, ti tudi profesionalni fotograf ne more pomagati. Lahko mi verjameš, prihajam s tega področja 😉

Da se določene stvari narediti z masko in svetlobo, ampak čudežev ni … razen če človeka masker in stilist komplet “predelata” – ampak to potem ni tisti človek, je samo maska. In je potem enako, kot če vzameš eno stock fotko …[/quote]

Ne. Govorim o kvalitetni fotografiji.
Ponavadi fantje limajo neke slikce z dopusta, kjer se ne vidi ne face, ne postave, neka čudna
osvetlitev, da se ne razloči potez….pol raj ne nalimej nič.
Tiste slikce pa, ki pravi da jih je potegnil iz neke baze “žrebcev”, so bile gotovo slikane tako,
kot se šika. Nima to veze z masko in pozami, samo s tem, da se res sploh kaj vidi.

Narobe delas. Svojo sliko kar pusti dopisi samo da si prijeten miljonar.
Ne bos uspel vsem odpisat toliko jih bo.

Kaj je bilo pa s tistima dvema, ki sta ti odgovorili na pravo sliko? Ti nista bili všeč?


Hehe ta je dobra 🙂 pa še resnična, žal.

Tudi mene to zanima.

Če te kaj tolaži – ženske imamo isti problem, plus še starost, ker si “fantje” pri 45 brez otrok domišljajo, da vse 25-30-letnice hrepenijo in čakajo točno njih.
No, jaz fotke niti nisem upala dat gor, ker če pa kdo NI fotogeničen, sem pa to jaz. Menda nimam fotke, na kateri bi si bila vsaj okvirno všeč. V reali mi gre bolje, ampak kaj, ko težko koga na novo spoznam, sploh kako samsko osebo.

Prevelike razlike v značaju in pogledih.

Lepotico pogledam, normalno, tako kot pogledam zanimivo arhitekturo, lepo umetniško delo, ali eksotičen avto. Ampak imel pa je ne bi, ker z njo ne bi imel kaj početi. Tako kot ne bi imel kaj početi s Ferrarijem v garaži ali Monetom na steni v dnevni sobi. Zato imam raje povprečne, prizemljene, low-maintenance ženske. In takšne so ponavadi ravno v kotih.

In še to – “lepotic” na spoznavnem servisu sploh ne kontaktiram. Ker se zavedam, da so po videzu izven moje lige in ker imajo “lepotice” ponavadi življenjski stil, ki mi ne odgovarja.[/quote]

No, dejansko si s tem zapisom povedal vse o tvoji izkrivljeni percepciji žensk, moških, odnosov. in si točno tam, kjer želiš biti. Poln si predsodkov, škodijo pa itak samo tebi. Zate je lepa ženska avtomatično puhla in neuporabna in torej zate neprimerna. Tudi prav, pa naj bo. Samo veš (pa mi je vseeno za odzive ala modrival in co.), jaz sem zelo lepa ženska, tudi vedno urejena, hkrati izžarevam ogromno seksualnosti. Pa sem hkrati prizemljena in ne trznem na image, ne na denar, na noben material sploh, niti nikoli nisem. Res je, povprečna pač nisem. Trnem pa na dušo človeka, na njegovo osebnost, na njegov odnos najprej do sebe in šele nato do drugega. Zdaj, ali je ta človek vizualno lep in postaven, je povsem nepomembno .. če gre za odločanja in razvijanje partnerske zveze. Ampak če pa pridem v neko telovadnico, se bo pa moj pogled verjetno nekaj sekund zadržal na moškem, ki mi je fizično privlačen. A ključno je nekaj povsem drugega, ko recimo k meni pristopi lep in manj lep moški. Vse je odvisno od energije, ki jo oddaja, potem pa še od nešteto drugih reči, katere izžarevajo skozenj. Beden in nesamozavesten je lahko tako lep kot ne lep moški in v tem primeru bi že v štartu zavrnila oba. Enako velja obratno, tudi lep moški je lahko osebnostno zrel, duhovno razvit, tak ki spoštuje sebe, žensko, življenje. zakaj ne? Aja, po tvojem so taki lahko le grdi ljudje? Bing, bing … wrong. Prav oni pogrnejo na tem življenjskem testu, ali zaradi slabe samopoodbe in nizke samozavesti, ali pač večvrednostnega kompleksa, češ, sem boljši, ker sem bolj grd.
Nehaj etiketirati, pa bo življenje takoj lepše.

Videz je vsaj za žensko, gledano iz moških oči vreden več kot vse ostale lastnosti skupaj.
Dobra mrha je zakon!

Ko pa gledajo ženske, je pogled v denarnico na prvem mestu!

Poskusi še tretji eksperiment!

Bistvo vsega ti je pravilno opisala Kajtakoni. Zadetek v polno. Jaz dodajam še primer: aktualni minister za pravosodje. Se ti zdi lep? Meni ni. Je pa hudo privlačen, ker je pameten in samozavesten. In ima hudo lepotico, pametno in samozavestno.

Lepotico pogledam, normalno, tako kot pogledam zanimivo arhitekturo, lepo umetniško delo, ali eksotičen avto. Ampak imel pa je ne bi, ker z njo ne bi imel kaj početi. Tako kot ne bi imel kaj početi s Ferrarijem v garaži ali Monetom na steni v dnevni sobi. Zato imam raje povprečne, prizemljene, low-maintenance ženske. In takšne so ponavadi ravno v kotih.

In še to – “lepotic” na spoznavnem servisu sploh ne kontaktiram. Ker se zavedam, da so po videzu izven moje lige in ker imajo “lepotice” ponavadi življenjski stil, ki mi ne odgovarja.[/quote]

No, dejansko si s tem zapisom povedal vse o tvoji izkrivljeni percepciji žensk, moških, odnosov. in si točno tam, kjer želiš biti. Poln si predsodkov, škodijo pa itak samo tebi. Zate je lepa ženska avtomatično puhla in neuporabna in torej zate neprimerna. Tudi prav, pa naj bo. Samo veš (pa mi je vseeno za odzive ala modrival in co.), jaz sem zelo lepa ženska, tudi vedno urejena, hkrati izžarevam ogromno seksualnosti. Pa sem hkrati prizemljena in ne trznem na image, ne na denar, na noben material sploh, niti nikoli nisem. Res je, povprečna pač nisem. Trnem pa na dušo človeka, na njegovo osebnost, na njegov odnos najprej do sebe in šele nato do drugega. Zdaj, ali je ta človek vizualno lep in postaven, je povsem nepomembno .. če gre za odločanja in razvijanje partnerske zveze. Ampak če pa pridem v neko telovadnico, se bo pa moj pogled verjetno nekaj sekund zadržal na moškem, ki mi je fizično privlačen. A ključno je nekaj povsem drugega, ko recimo k meni pristopi lep in manj lep moški. Vse je odvisno od energije, ki jo oddaja, potem pa še od nešteto drugih reči, katere izžarevajo skozenj. Beden in nesamozavesten je lahko tako lep kot ne lep moški in v tem primeru bi že v štartu zavrnila oba. Enako velja obratno, tudi lep moški je lahko osebnostno zrel, duhovno razvit, tak ki spoštuje sebe, žensko, življenje. zakaj ne? Aja, po tvojem so taki lahko le grdi ljudje? Bing, bing … wrong. Prav oni pogrnejo na tem življenjskem testu, ali zaradi slabe samopoodbe in nizke samozavesti, ali pač večvrednostnega kompleksa, češ, sem boljši, ker sem bolj grd.
Nehaj etiketirati, pa bo življenje takoj lepše.[/quote]

Ne pretepaj slamnatega moža. Nikoli nisem rekel, da je lepa ženska puhla. Se v svojem poslu srečujem z ženskami, ki so lepe in povrhu zelo izobražene, razgledane, samostojne. Stvar je v tem, da ima lepa, izobražena in razgledana ženska tudi višje kriterije glede partnerjevega videza. Ker ve, da je lahko izbirčna in dobi najboljše.

Držim se tega, da mora človek poznati svojo ligo in se ne siliti nekam, kjer nima kaj početi. Če temu praviš slaba samopodoba in nizka samozavest, tudi prav. Jaz temu pravimi biti realen.

No, dejansko si s tem zapisom povedal vse o tvoji izkrivljeni percepciji žensk, moških, odnosov. in si točno tam, kjer želiš biti. Poln si predsodkov, škodijo pa itak samo tebi. Zate je lepa ženska avtomatično puhla in neuporabna in torej zate neprimerna. Tudi prav, pa naj bo. Samo veš (pa mi je vseeno za odzive ala modrival in co.), jaz sem zelo lepa ženska, tudi vedno urejena, hkrati izžarevam ogromno seksualnosti. Pa sem hkrati prizemljena in ne trznem na image, ne na denar, na noben material sploh, niti nikoli nisem. Res je, povprečna pač nisem. Trnem pa na dušo človeka, na njegovo osebnost, na njegov odnos najprej do sebe in šele nato do drugega. Zdaj, ali je ta človek vizualno lep in postaven, je povsem nepomembno .. če gre za odločanja in razvijanje partnerske zveze. Ampak če pa pridem v neko telovadnico, se bo pa moj pogled verjetno nekaj sekund zadržal na moškem, ki mi je fizično privlačen. A ključno je nekaj povsem drugega, ko recimo k meni pristopi lep in manj lep moški. Vse je odvisno od energije, ki jo oddaja, potem pa še od nešteto drugih reči, katere izžarevajo skozenj. Beden in nesamozavesten je lahko tako lep kot ne lep moški in v tem primeru bi že v štartu zavrnila oba. Enako velja obratno, tudi lep moški je lahko osebnostno zrel, duhovno razvit, tak ki spoštuje sebe, žensko, življenje. zakaj ne? Aja, po tvojem so taki lahko le grdi ljudje? Bing, bing … wrong. Prav oni pogrnejo na tem življenjskem testu, ali zaradi slabe samopoodbe in nizke samozavesti, ali pač večvrednostnega kompleksa, češ, sem boljši, ker sem bolj grd.
Nehaj etiketirati, pa bo življenje takoj lepše.[/quote]

Ne pretepaj slamnatega moža. Nikoli nisem rekel, da je lepa ženska puhla. Se v svojem poslu srečujem z ženskami, ki so lepe in povrhu zelo izobražene, razgledane, samostojne. Stvar je v tem, da ima lepa, izobražena in razgledana ženska tudi višje kriterije glede partnerjevega videza. Ker ve, da je lahko izbirčna in dobi najboljše.

Držim se tega, da mora človek poznati svojo ligo in se ne siliti nekam, kjer nima kaj početi. Če temu praviš slaba samopodoba in nizka samozavest, tudi prav. Jaz temu pravimi biti realen.[/quote]

Samo ena pripomba. Lepa, samozavestna, itd. itd, ženska nima višjih kriterijev glede
partnerjevega VIDEZA , ampak glede čisto drugih stvari. Res je, da izbira, res je, da išče
najboljše, ampak to ni videz. Oziroma je videz precej zadaj na lestvici prioritet.

Kakšna zunanjost neki. Ko te kontaktira direktor družbe, ki fakturira 13 milijard letno, postane zunanjost popolnoma nepomembna.

Seveda je videz pomemben, saj ves “vsake oci imajo svojega malarja”. Seveda je pa to tako : kar je eni na enemu vsec, ni nujno da bo drugi tudi, tako da…verjetno pri moskih tudi tako?
Pri zenskah je en kup f**fehtarjev, ki jih seveda ne maramo/nocemo (ne vse) , ce bi se pa mimo prikradel tak, ki ti pade v oci na prvo, hja to je pa druga pesem. Ampak jaz takih ne srecujem nikoli oz.ce, redko, pa se ti nikoli ne opogumijo da bi beseda stekla.
In potem ni nic od nic. Se pa drzim starega pravila, da je moski lovec. Jaz prva ne bom.

Mogoče pa nisi povprečen, ampak podpovprečen? Ker te ženske ocenjujejo le na podlagi slike, očitno nisi dovolj atraktiven.

New Report

Close