Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V čem je finta da se oblačite izzivalno??

V čem je finta da se oblačite izzivalno??

Zakaj se ženske, kljub temu da ste že oddane, oblačite izzivalno, tudi ko greste samo v trgovino ali s prijateljicami na kavo? Kratka krila, mrežaste nogavice, visoki štikli, makeup na kile, dekolte… Kaj imate resnično od tega? Če se lomite na visokih petah samo zato da bi pokasirale kak foušljiv pogled, je to res primitivno. Ali v resnici uživate da se moški obračajo za vami? Potem ubogi vaš mož.


Sem pred časom bil v Nemčiji v Berlinu … Zvečer v soboto sem šel malo ven, da sem si ogledal mesto, kolikor sem si lahko … polno diskotek očitno pa lokalov, kjer se je mladina zbirala, dikline s fanti, se z njimi za rokice držale, pa oblečene bolj izzivalno kot one protitutke, ki ob cesti iščejo fuk. Mislim kam gre svet.

To se tudi jaz vprašam, zakaj se tako oblačijo, ko so že zasedene? Mislim, da vsak, ki bo tako pomanjkljivo punco “pobral” oz jo imel za punco, jo bo imel samo tako dolgo, dokler mu bo všeč, pa dokler ga bo zadovoljevala, pa jo bo odjebal in si poiskal eno, ki se ne kaže drugim. Na kozlanje ti gre, dobesedno. V Berlinu je bilo -5 stopinj skoraj, a pičke pa so hodile v minici, kot da je poletje tam. 🙂 Hudo … Če bi jo vprašal za seks, bi verjetno takoj bile za to, ali čemu se tako oblačijo?

Tudi možu godi, da je njegova še vedno vredna greha ter da mami poglede drugih. Vsekakor pa muni krilo in dekolte še ne pomenita, da je bejba pripravljena oz išče seks. Ženske rade pikažemo svoje atribute.
Moja prijateljica ima svoj stil oblačenja in to so ravno visoke pete do kolen krilo ali obleka .pa verjemi da se tako ne oblači zaradi pogledov. V tem se dobro počuti in a niso oblačila ravno temu namenjena.

nova
Uredništvo priporoča

Po poroki seveda pridejo v poštev samo še razvlečene trenirke in crocsi ali še boljše kar burka :))))


Ženska, ki je greha vredna, je lahko v žaklju, pa bo moškim povsem jasno, kako izgleda spodaj. Moj mož ve, da sem vredna greha in nima nobene potrebe to razglašaz vesoljnemu svetu. Jaz pa sem zelo rada lepa, zelo rada se oblačim lepo (tudi zanj, predvsem pa zase, za svoje počutje), ampak ločim pa kaj je za v spalnico, za na kopališče, za na ples, za na vrt, za v telovadnico in za k maši. Ene tega ne ločijo. Kar na vse aktivnosti oblačijo cunje iz spalnice.

Torej ko je ženska v vezi so dovoljene samo še hlače, dolga krila in zapeta do vratu? Lasje morajo biti pokriti?

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

v izzivu.


Ženska, ki je greha vredna, je lahko v žaklju, pa bo moškim povsem jasno, kako izgleda spodaj. Moj mož ve, da sem vredna greha in nima nobene potrebe to razglašaz vesoljnemu svetu. Jaz pa sem zelo rada lepa, zelo rada se oblačim lepo (tudi zanj, predvsem pa zase, za svoje počutje), ampak ločim pa kaj je za v spalnico, za na kopališče, za na ples, za na vrt, za v telovadnico in za k maši. Ene tega ne ločijo. Kar na vse aktivnosti oblačijo cunje iz spalnice.[/quote]

Tvoje ime pa je …? Očitno si svetovno znana modna eminenca, ki predpisuje vsem ženskam tega sveta, kaj je za kam, pa me zanima tvoje ime, da ti vem izkazat dolžno spoštovanje.
Resno, kdo sploh si ti, da boš odločala, katero oblačilo je primerno za kam? Pa če me prime it v Deha baggy hlačah v opero, bom šla v baggy hlačah v opero, zastopiš. Moja stvar.
Meni so všeč ženske, ki jih briga ves svet in se oblečejo, kot njim paše tisti moment. Pa tudi če je meni osebno to nagravžno – si rečem, ej, da si oblečeš mini kiklo, obrobljeno z umetnim krznom, moraš imeti pa jajca. Mi ni všeč, ampak tudi če bi mi bilo, ne vem, če bi si upala …
Drugače pa tudi moj partner rad vidi, da se oblečem za rečt. Ko sem z njim, se dejansko bolj izzivalno oblečem, kot ko grem sama kam ali s prijateljicami. In se dejansko pokakam na to, kaj si ti misliš o tem.

ja, kaj pa misliš – vse to kaže na to, da si veliko ljudi – po tiho – misli, kako fino imajo to musliči urejeno. Na glas pa pluvajo po njihovi kulturi …
Ja, nosim pete, obvladljive višine, ker mi je tako všeč. Oprijeta oblačila. Ker mi je – zopet – tako všeč.


Ženska, ki je greha vredna, je lahko v žaklju, pa bo moškim povsem jasno, kako izgleda spodaj. Moj mož ve, da sem vredna greha in nima nobene potrebe to razglašaz vesoljnemu svetu. Jaz pa sem zelo rada lepa, zelo rada se oblačim lepo (tudi zanj, predvsem pa zase, za svoje počutje), ampak ločim pa kaj je za v spalnico, za na kopališče, za na ples, za na vrt, za v telovadnico in za k maši. Ene tega ne ločijo. Kar na vse aktivnosti oblačijo cunje iz spalnice.[/quote]

Večini tipov se niti sanja ne, katera je v resnici jebozovna, gredo na prvo žogo. Redki so tisti, ki imajo rentgenski pogled pa da vidijo, kaj se včasih skriva v sivih miškah. Tukaj gor imamo par takih kerlcov, večina tipov pa gleda rit in balone. In če so skriti pod vrečo, tudi tega ne bodo našli. Bodi brez skrbi.

Zato, ker so prepričane, da so še vedno fukiš in da rajcajo mimoidoče, se pa v večini krepko motijo.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


bom vzel za iztočnico:
Ko gresta naokoli si ti ob njem – in ima on od tvoje oprave nič.
ko si sedita nasproti imaš večji del zastrt z mizo – in ima on od tvoje oprave nič

jep – nastvaljaš se … še na vogal se nasloniš in dvigneš eno nogo

Mene pa zanima, zakaj doma delate generalno po bajti v raztrgani trenerki, z gnezdom na betici in brez fasade, če pa vse zatrjujete da se rihtate zase, ne za druge….

In kje se takšni primerki ženskega spola najdejo? Očitno si se moral kar precej potruditi, da si našel, kar si iskal…

? daj preberi, kako traparijo si uspel ustrelit …

Bravo ja, burka!!

? daj preberi, kako traparijo si uspel ustrelit …[/quote]

Vsi se rihtamo zase, ko smo pred špeglom…ko ga zapustimo, smo zrihtani za druge…


Ženska, ki je greha vredna, je lahko v žaklju, pa bo moškim povsem jasno, kako izgleda spodaj. Moj mož ve, da sem vredna greha in nima nobene potrebe to razglašaz vesoljnemu svetu. Jaz pa sem zelo rada lepa, zelo rada se oblačim lepo (tudi zanj, predvsem pa zase, za svoje počutje), ampak ločim pa kaj je za v spalnico, za na kopališče, za na ples, za na vrt, za v telovadnico in za k maši. Ene tega ne ločijo. Kar na vse aktivnosti oblačijo cunje iz spalnice.[/quote]

Visoke pete, krilo do kolen, lepe nogavice so zate oblačilo za spalnico?

Vidiš, zato jaz generalne še v življenju nisem delala.)))

ja, kaj pa misliš – vse to kaže na to, da si veliko ljudi – po tiho – misli, kako fino imajo to musliči urejeno. Na glas pa pluvajo po njihovi kulturi …
Ja, nosim pete, obvladljive višine, ker mi je tako všeč. Oprijeta oblačila. Ker mi je – zopet – tako všeč.[/quote]

Ja očitno res.
Sem za zmernost, čeprav to ne pomeni, da sem zaprta do vratu in v čevljih brez pet. Pa tudi kratko krilce dam občasno gor.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

A to je spet tisti dežurni, ki vsake par tednov šinfa ženske, kako so oblečene?
Enkrat premal seksi, drugič preveč, tretjič ne vem kaj…ful ga daje tole.
Ampak mate eni fetiše, res.
Vsak teden sem po štacunah, pa niti enkrat nisem srečala ženske v mrežastih štumfih in kilo
mejkapa, to je tak nonsens, da glava peče. V štacuno večinoma letijo ženske na poti iz
službe in so čist normalno oblečene.
Da ne govorim o petah, pa kera normalna bi šla na šoping v petah? Da te po pol ure noge
bolijo?
Pojma nimate.
Dejte se papki najprej sami naučit oblačiti…ženske še nekaj damo nase, moški ste pa taki,
ko klošarji. Še begunci lani, tisti, ki so šotore kurili, so bili boljše oblečeni, kot povprečni
Janez v sandalih na bele štumfe…

ja, kaj pa misliš – vse to kaže na to, da si veliko ljudi – po tiho – misli, kako fino imajo to musliči urejeno. Na glas pa pluvajo po njihovi kulturi …
Ja, nosim pete, obvladljive višine, ker mi je tako všeč. Oprijeta oblačila. Ker mi je – zopet – tako všeč.[/quote]

Ja očitno res.
Sem za zmernost, čeprav to ne pomeni, da sem zaprta do vratu in v čevljih brez pet. Pa tudi kratko krilce dam občasno gor.[/quote]

Se pravi si ti kar odprta

Jaz pa pravim, da kar navalite na take, ki so oblečena v minikrila in imajo ob sebi dragega. Pa zažvižgajte jim in jim rečete,hej muca boš mi dala. Zanimivo bi bilo videti reakcije njihovih dragih.

Zame ženske, se tako oblačijo, imajo ali zelo slabo samopodobo ali pomanjkanje samozavesti oziroma kar oboje. Nikoli si ne oblečem minice, mrežastih žab in petk sploh pa ne istočasno. Ženska je lahko sexy in privlači poglede tudi brez očitnih razstavljanj svojih atributov..
Nekdo je rekel, da je na ženski najbolj sexy njena samozavest. 😉


bom vzel za iztočnico:
Ko gresta naokoli si ti ob njem – in ima on od tvoje oprave nič.
ko si sedita nasproti imaš večji del zastrt z mizo – in ima on od tvoje oprave nič

jep – nastvaljaš se … še na vogal se nasloniš in dvigneš eno nogo[/quote]

Pojma nimaš o ženskah. Pojma nimaš, kako jih gledat,
In ne sediva nasproti 🙂
Ampak kot rečeno, pojma nimaš.

New Report

Close