Starševski čvek

Žlahtna štorija

Default avatar
Zadnje nadaljevanje televizijske nadaljevanke Ena žlahtna štorija, je bilo res prisrčno. Otroček, ki ga je Anica prinesla s seboj iz Vietnama. To dete je bilo tako super, malo pojokalo, pogledalo sem in tja, to je bilo res presenečenje v živo.
Ponavadi so taki otročki "nevidni", v filmu pokažejo samo odejico. Tokrat pa pravi, pravcati korenjakec, ki je že igralec.
Lepo in pohvalno.
Default avatar
Menda je bil to kar sin Vesne Pernarčič.
Default avatar
Ja, če bo kaj po mami, bo zelo dober igralec !
Default avatar
V zadnjič predvajani nadaljevanki je kot Tonko nastopal sin Andreja Murenc in Vesne Perančič- to je Krištof Murenc.
Odlično !
Default avatar
Na začetku te sezone mi ni bilo prav nič zanimivo. Vse se je vrtelo samo okoli tistega riža. No, zadnji deli pa so postali zelo zanimivi in pestri. Ponarejen denar, ponoven kredit, Anica prišla z Vietnama ... Skratka, odličen scenarij. Pohvalno!
Default avatar
Kar nekaj ratuje, vsak si zmisli nekaj svojega, slaba povezava. Malo bolj zanimivo je, ni pa ne smešno, še manj duhovito. Točno to zadnje res manjka.
Default avatar
Se je tudi meni zdelo, da je to res pravi sin od "Anice", saj je menda to nekje pisalo.

Se mi je pa kostumografsko zdelo precej nedodelano, ko so ga imeli zavitega v deko, saj se je videlo, da je v njej le lutka, ki je bila po velikosti dosti manjša od pravega dojenčka - takrat, ko ni bil v deki.
Default avatar
Ja v tej sezoni je tudi njen dojenček v nadaljevanki.

Ah, te Špacapanove hčerke ,same težave z njimi.
Default avatar
Sedaj sem ponovno začela gledati. Res je zanimivo, ko pride najstarejša hčerka in naredi v hiši red, še bolj pa zbrko.
Default avatar
Z Adelino menda ne bo več nič. Odšla je v Ameriko in se ne bo več vrnila. Se bo pa Miša dobesedno zaljubila v Berta in se na vsak način hotela poročiti z njim.
Hčere pa-ogenj v strehi.
Default avatar
nič ne bo je napisal/a:
Včeraj se je Adelina pojavila. A pa gre spet nazaj?
Default avatar
Zdaj se pa res na polno dogaja, mi je všeč. Bom kar pogrešala Štorijo, ko se konča..
Default avatar
Ta štorija je postala ena navadna španska žajfnica. Sranje od sranja.
Tema naj bi bile trte in vino, pa je v resnici eno navadno žajfasto brezvezno nakladanje in zalizvanje.
Se vam monam prav vidi, da ste potrebne zalizvanja in varanja..
Default avatar
Manjka prikaz dela v vinogradih, v kleti...to naj bi bila rdeča nit vse zgodbe, sedaj pa se je izgubila.
Default avatar
To je postalo nezanimivo in prisiljeno. Mislim, da bi morali zadevo končati, če hočejo, da ostane v lepem spominu.
Tudi se vidi, da je več ustvarjalcev, ki ne najdejo skupnega jezika. Seveda je projekt velik in je težko usklajevati različna mnenja, vendar tisto o rižu bi bilo prav za skenslat.
Default avatar
včeraj se je A pojavila je napisal/a:
Prišla, Marija je skrila pošto, videla zoprno Mišo in....odšla ?! A tako?
Default avatar
Če bo Adelina še nastopala, pa bom gledal. To je ženska kot mora bit. Prava za kmeta.
Default avatar
Adelina se je vrnila v včerajšnji epizodi.

Drugače mi je pa nadaljevanka postala zelo dolgočasna. Pred letom dni je bila res super, sedaj se pa vleče in vleče že od 3.sezone. Nimajo več idej.
Ibro samo jamra glede neplodnosti, Zala,Eli in Maja se bodo začeli sliniti nad novim - Sergejom=čista bedarija.
Pokukam včasih noter ,ko mi je in bom kar srečna ,da jo bodo nehali snemati. Škoda,je bila res fajna nadaljevanka od začetka, sedaj pa je limonada.
Default avatar
Od prejšnje sezone so izgubili nekje nit. Namesto, da bi pupe že zdavnaj poročili , se še samo cinca.
Včeraj sem se smejala, ko je Adelina čakala Berta. Tam je čakala in čakala, se spraševala kje je Berto,
je pa stala direktno par metrov pred Gradičem. Ja,pač že slabo vidi.
Drugi teden se bo Zala z sestrami spet slinila nad novim. Je to potrebno? Kaj bo ta Sergej obdelal Zalo in Eli?? !! Kakšne bedarije.
Default avatar
Štorija ima v 4. sezoni en velik problem. Ni več žlahtna !! To se imamo zahvalit celi četi scenaristov. Če bi jim bilo kaj do uspešne serije, bi spet angažirali samo prva dva scenarista.