Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas je že zapustilo fb

Koliko vas je že zapustilo fb

Živjo,
mene pa zanima koliko vas je že zapustilo facebook oz.ga sploh nima. Sprašujem, ker se mi zdi, da je res samo še nekaj ljudi redno aktivnih ostali pa pasivni oz.jig gor sploh ni. Hvala za vse odgovore.

De ne sanjaj no, vedno več nas je in vsi smo še kako aktivni. Lajkamo, dregamo, komentiramo, všečkamo da se kar kadi iz telefonov in tablic. FB je zakon

Nikoli nisem uporabljala fb, ker nisem imela potrebe po tem. Se pa zelo rada fizično družim.

Boljše se počutim ko nisem več na fbju 😉

Imela in ga tudi zbrisala. V 3 letih odkar nisem uporabnica ga nisem pogrešala.

Ga nimam.
Imam pa Skype za dobre iskrene prijatelje . Čist dost !

Nimam, nisem imela, ne rabim. Hvala za take prjatle, se rajši dobimo in se ga nalijemo in kušuvlemo v živo. ;p

Nimam FB-ka in tudi nimam nobene želje ga imeti. Tiste, s katerimi želim imeti stik, pokličem po telefonu ali se dobimo kje zunaj in gremo na pijačo. Že tako zapravim preveč časa za računalnikom.

Imela sem ga, šla za 2 leti dol in potem se na prepričevanje prijateljice spet prijavila. Bila gor in račun zbrisala dokončno (ne deaktivirala ampak zbrisala, tako da bi se morala ponovno prijavit od začetka, če bi ga hotela imet) Po enem letu FB računa popolnoma nič ne pogrešam, naredim več doma, družim se pa samo še fizično. Se mi zdi, da so na FB-ju samo ljudje, ki pod milim nebom nimajo česa početi in jim je dolgčas 500 na uro in igrajo gor igrice. Ali pa kaki ozdravljeni alkoholiki, depresivneži itd Nikogar ne pogrešam od tam

Zaradi fb sva se ločila.

Zaradi fb sva se ločila.[/quote]
Kako to misliš?

večkrat se nasmejem komu, ki misli, da je fb zato, da objaviš svojo večerjo ali da se hvališ s spričevali svojih otrok. jaz in še kup drugih fb uporabljamo kot zakladnico informacij s področij, ki nas zanimajo. polajkanih imam malo morje takih strani in z veseljem spremljam, kaj objavijo, če le imam čas. izvem tudi za kak dogodek, koncert. ko najdem kako novo znamko česa, kar mi je všeč, jih poiščem na fb in lajkam, recimo koga, ki sam dela kake stvari. zato uporabljam fb. je zakladnica idej, ko gre za urejanje stanovanja in še in še.

če pa kdo hodi gor igrat igrice in iskat koga za skok čez plot, tudi prav.

Zaradi fb sva se ločila.[/quote]
Kako to misliš?[/quote]

Takole…varanje. Pa ne samo fb, tudi ostali spoznavni forumi so privedli do tega, da sem ga zasačila. Tega je sedaj že dve leti odkar sva ločena. Samo povem vam, da nočem imeti opravka s takim človekom, kateri mi ne bo dovolil vpogleda v njegov telefon in ostale naprave….pa ne mi sedaj govoriti o tem, da je to zasebnost vsakega človeka. lp


Kako to misliš?[/quote]

Takole…varanje. Pa ne samo fb, tudi ostali spoznavni forumi so privedli do tega, da sem ga zasačila. Tega je sedaj že dve leti odkar sva ločena. Samo povem vam, da nočem imeti opravka s takim človekom, kateri mi ne bo dovolil vpogleda v njegov telefon in ostale naprave….pa ne mi sedaj govoriti o tem, da je to zasebnost vsakega človeka. lp[/quote]
Torej sta šla narazen zaradi varanja, ne zaradi FB. S tem drugim se pa strinjam. Če tvoj partner ni neki kontrolfrik, ne vem, zakaj bi kaj skrival pred njim, če imaš čisto vest.

Vsi normalni so že dolgo samo še pasivni uporabniki facebooka. Govorim o ljudeh, ki so bili polnoletni v času, ko se je FB pojavil in so ta fenomen že prežvečili in izpljunili. Oljudeh, ki na FB ne delijo slik svojih kosil in večerij, še manj pa slik svojih otrok.

Zaradi facebooka in drugega sranja se ljudje ne znajo ne družiti ne pogovarjati. Ni čudno, da je toliko propadlih zakonov.

uporabljam ga vsak dan, za:
– chattanje s parimi ljudmi
– koristne in/ali zanimive objave strani, ki jim sledim

na svoj wall nisem postala že par let, prav tako sem obkljukala unfollow pri praktično vseh dodanih, njihovi vsakodnevni pripetljaji me ne zanimajo

Vsakemu svoje. Nimam fb, nikoli ga nisem niti imela.
Se pa strinjam ja, da je kaj uporabnega, če kaj iščeš in zna biti tečno, če ne moreš do vsebine, če nisi registriran. Ampak lej, drugih ponudnikov je dosti, konkurenca je velika.
Sem pa zaradi tega ker nimam acc izgubila stike z nekaterimi, ki pa komunicirajo izključno preko fb, zlasti tujina. Boh pomagaj 🙂

Vsakemu svoje. Nimam fb, nikoli ga nisem niti imela.
Se pa strinjam ja, da je kaj uporabnega, če kaj iščeš in zna biti tečno, če ne moreš do vsebine, če nisi registriran. Ampak lej, drugih ponudnikov je dosti, konkurenca je velika.
Sem pa zaradi tega ker nimam acc izgubila stike z nekaterimi, ki pa komunicirajo izključno preko fb, zlasti tujina. Boh pomagaj :)[/quote]

pa kaj se napravljate…kot,da so drugi portali kaj boljši ha….twoo,mon in kar je še tega.
kot je nekdo rekel:vsakemu svoje,vsakemu svoje…


FB oblikuješ sama s tem ,da dodajaš prijatelje po svojem okusu in izboru, enako dejavnosti, podjetja itd. Ičitno si izredno dolgočasno bitje, ki je imelo le dolgočasne ljudi med FBf, alkoholike in depresivneže.
Sama imam same fajn ljudi in mi je dopisovanje z njimi v užitek in zabavo. Je pa res, da nimam več toliko časa kot včasih in se zato bolj posvečam IG kot FB.

Nimam, nikoli imel, ne rabim.

Podpis.
Facebook je danes postal samo se odraz tega kar si v resnicnem lajfu. Ce nisi aktiven in ne dobis nit 20 lajka na sliko tvojo, si pogorel tut v resnicnem zivljenju

Večina normalnih, opravilno sposoboih ljudi, starih vsaj 25 ali več, na fb, če ga že imajo, le tu pa tam kaj napiše, če preveriš njihove profile, pa večina objav datira tja v leta nazaj.

Nimam, nikoli imela in ga ne pogresam.
Ce pa ima kako podjetje svojo stran neregistriranim nedostopno, pa prav, pac ne bom o njih nic vedela.

Tisti kinimajolajfa nebojo vsak dan postal pa lajkal ker nimajo volje do zivljenja za razliko od ostalih skoraj miljardo ljudi kinas ima lajf

New Report

Close