Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Občutrk strahu groze,kateri antidepresiv?

Občutrk strahu groze,kateri antidepresiv?

Je tapravi za te stvari? Upam,da smola ne zdravi spet vsega tega.

občasno, ko se me loteva žalost, me je strah, vzamem Apaurin , zeleni..
Mi zelo pomaga, dobi se le na recept. Drugih ne poznam.

A to misliš, da ti bomo kar recept napisali?

12 urno delo v rudniku.

Namesto da se filas z ADji, se raje zacni spopadati z zivljenjem.

In ko ze omenjas smolo, en intenziven spancir po smrekovem gozu ti bo zalegel vec kot ADji. Pojdi iz Krope pes na Jelovico in nazaj in bos pozabila na vse obcutke groze in strahu.

Nimaš pojma o anksioznosti in napadih panike. Španciranje ne pomaga.

Nimaš pojma o anksioznosti in napadih panike. Španciranje ne pomaga.[/quote]

Ja, seveda nimam pojma. Ce se ze vnaprej odlocis, da bos gotlal ADje, namesto sam iskati resitve, ti seveda ne bo pomagalo nic drugega kot ADji. Pa se nic napora ne zahtevajo, in se v modi so.

Superge in trenirka. Pust tiste strupene škatle, pa se rajši v hosto spravi in poštudirej, kaj te mori.

kako lahko zdrav bolnemu svetuje. Ni blema.

A na to, da smo imeli tudi mi tovrstne probleme, da smo bili sami uklesceni v primez anksioznosti in groze, bili zmrznjeni na mestu, zmrznjeni brez glasu, pa smo se jih resili sami, brez tablet, pa nisi pomislila? Odlocitev, kako se boste vi spopadali s tem, je pa seveda vasa.

Ravno antidepresiv je groza in strah. Pusti antidepresiv.

Zjutraj in zvečer pred spanjem,vmešaj žlico medu v 2dl toplega mleka.Piješ počasi po požirkih.
Če mleka ne smeš,potem med vmešaj v topel metin čaj. Samo pazi metin čaj lahko piješ samo 10 dni,potem mora biti en teden pavze.
Mleko lahko vsak dan.

Ravno antidepresiv je groza in strah. Pusti antidepresiv.

Zjutraj in zvečer pred spanjem,vmešaj žlico medu v 2dl toplega mleka.Piješ počasi po požirkih.
Če mleka ne smeš,potem med vmešaj v topel metin čaj. Samo pazi metin čaj lahko piješ samo 10 dni,potem mora biti en teden pavze.
Mleko lahko vsak dan.[/quote]

Pa kako lahko take neumnosti govoriš? A bolniku s kako organsko boleznijo tudi priporočaš mleko z medom? Ti je jasno, kaj so duševne bolezni in motnje?


Vprašaj psihiatra.


Vprašaj psihiatra.[/quote]

Psihiater nima časa prebrati strokovnih člankov svojih kolegov, ki enačijo učinek antidepresivov z učinkom intenzivne telovadbe, vitaminov B6 in B12 in Omega 3.


Vprašaj psihiatra.[/quote]

Psihiater nima časa prebrati strokovnih člankov svojih kolegov, ki enačijo učinek antidepresivov z učinkom intenzivne telovadbe, vitaminov B6 in B12 in Omega 3.[/quote]
Avtorja ti zadnji ne zanimajo.

Psihiater nima časa prebrati strokovnih člankov svojih kolegov, ki enačijo učinek antidepresivov z učinkom intenzivne telovadbe, vitaminov B6 in B12 in Omega 3.[/quote]
Avtorja ti zadnji ne zanimajo.[/quote]

Seveda ne. Avtor hoče bonbončke. Z depresijo ali brez.

Nimaš pojma o anksioznosti in napadih panike. Španciranje ne pomaga.[/quote]

Ja, seveda nimam pojma. Ce se ze vnaprej odlocis, da bos gotlal ADje, namesto sam iskati resitve, ti seveda ne bo pomagalo nic drugega kot ADji. Pa se nic napora ne zahtevajo, in se v modi so.[/quote]
Noben vnaprej. Sprobano. Ne pomaga.

… kako se lahko delate norca iz česa takega. Sem bila tam. Sem spet. Ko si globoko v sr… bi vzel strup, če bi te spravil nazaj na nivo, da sploh lahko premakneš noge za na en sprehod.

Tako kot piše knap. Zavzeto 12 urno fizično delo.

Tako, da je te zadeve že doživljal.

Bila sem v hudi depresiji. Neka prijateljica je bila prepričana, da me bo z izleti v naravo spravila k sebi, jaz pa sem ob vsakem takem izletu potonila še globlje, saj sem zanje morala zbrati vse moči, ki so mi potem zmanjkale za borbo z vsakodnevnimi obveznostmi. Ko si zares depresiven, nimaš moči niti, da bi zjutraj vstal iz postelje. V službo hodiš v nezlikanih oblekah in z neopranimi lasmi, ki si jih povezneš v čop, da izgleda manj grozno. Hvalabogu za pralne stroje, da so obleke vsaj oprane.
Le z antidepresivi sem se spravila iz tega brezna. Zdaj živim brez njih in si duha krepim z rednimi izleti v naravo. Jap, zdaj s tem nimam težav. Vendar do te točke brez “kemije” nikoli ne bi prišla.

Za depresive ne vem, te ti napiše psihiater.

Mogoče lahko za začetek, medtem, ko čakaš na obravnavo, prebereš knjigo Damjane Bakarič Na tesnobi, pa morda lahko tudi obiščeš kakšno njeno predstavite, jih ima sedaj po Sloveniji.

Kok ste vsi pametni da glava boli.jaz jemljem cipralex in so super!

Po Asentro.

Avtorica, tako kot ti ena gor piše (spusti tiste, ki nimajo pojma in svetujejo sprehodek in mleko z medom) začni brez slabe vesti in brez slabih občutkov z AD. AD so bergla, ki ti pomaga, da se skoplješ iz najhujšega Potem sploh dobiš moč, da karkoli počneš in potem pa začneš malo bolj intenzivno hoditi v naravo, na jogo ali pilates.

AD ti lahko napiše družinski zdravnik.

New Report

Close