Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FRIZURE pri 50+

FRIZURE pri 50+

Drage dame, ki ste ze napolnile 50 kakšne frizure imate? Ali so to kratki, srednje dolgi ali dolgi lasje. Sama imam srednje dolge vendar si bi še malo skrajšala pa ni možu po volji. Skozi mi tezi da moram imeti dolge lase in nikakor ne sprejme dejstva, da bo treba Kmalu iti na krajše kajti leta so tu.
Joj joj ti moški!

Zakaj pa bi bilo treba it na krajše? Je kakšna starostna omejitev, ne prideš več čez tehničnega?

Imam srednje dolge lase (lahko bi rekli tudi kratke). Lase si enkrat tedensko navijem na navijalke in potem raztegnem s krtačo, da zgledajo valovite.
Dolgi lasje so lepi, vendar za dekleta in mlade ženske. Po 50. letu delujejo dolgi lasje neurejeni, ženske z dolgimi lasmi mi delujejo kot “čarovnice”, razen, če imajo lase spete v figo (kot nekoč). Tvoj mož bi rad imel mlado dolgolaso lepotico. Ne poslušaj ga, kaj ti diktira, ti si naredi tako frizuro, ki ti bo ustrezala in te bo pomladila, dolgi lasje pa te sigurno ne bodo pomladili.

nova
Uredništvo priporoča

Glej, leta so samo številka. Imej tako pričesko, kot si jo želiš imeti.
Sicer pa malo poglej po internetu zvezdnice, ki so stare 50 – niti pod razno niso mamasto urejene.
Ne podlegaj predsodkom, da mora imeti ženska po 50. kratke lase.

Ni grsega kot stare ženske z dolgimi, spuščenimi lasmi. Kot čarovnice.

A si ti moja sestra? Njej tudi mož ne pusti, da se postrize.
Zakaj upoštevate moža, mi pa ni jasno.

Podpišem
Cist zares ga bom počasi dala na ignore…

če želiš imeti nekoliko krajše lase, si jih skrajšaj. Ampak na leta se pa le ne izgovarjaj. 🙂

Dolgi lasje starejše ženske ful postarajo.

Sploh ne drži, da dolgi/daljši lasje ženske nad 50 postarajo.
Ja, morda imajo nekatere zaradi mene nikakve, redke lase, to da glas za kratke.
Nekatere so nad 50 debele, grdih obrazov…tu se že ne ve, kaj bi bilo bolj za nositi:):).
So ženske, ki so z dolgimi lasmi že pri 20, 30 letih grozne, ker imajo preveč redke, tanke lase.
So pa ženske nad 50, ki imajo zaradi dobre nege, prehrane, genov lepe, goste, dolge lase, ki jih, primerno ostrižene (oblikovane) nosijo brez težav, so videti lepe in negovane.
Frizure stile puranov, ki jih večkrat nosijo ženske nad 50let, so pa grozne. Zabrite glave, nekako pol moške/pol ženske frizure, po možnosti dveh barv….groza. Pa ne samo za petdesetletnice….

Melania bo kmal 50, ima še vedno ful dolge in niti ne goste, pa je čist ok.

Melania na teden za svoj videz spiči vsaj 20.000 $, ima privat frizerja in vse kar paše zraven. Zato tudi lahko zgleda, tako kot pač zgleda.

Ena povprečna Slovenska Micka, se niti slučajno ne more kosati z njo.

Pa si jih krajšaš postopoma in boš videla, kako je. Srednja dolžina je v bistvu zelo hvaležna, ker lahko spreminjaš obliko in imaš res en kup zelo posrečenih frizur. Malo poglej po netu slikce …

Dolgi lasje so meni sprejemljivi za samo mlade ženske, pravzaprav punce, po 20. letu je pa dolžina do ramen veliko lepša za videt, tudi frizura izpade bistveno bolj urejena. Pravzaprav poznam samo peščico žensk, ki imajo dolge lase do sredina hrbta, pa da zgleda lepo.

imam 47 let, lase pa do popka.

Res ste ene kure!
Ce vam ne pasejo dolgi lasje, mislite da nikomur ne pasejo?

Poglejte malo filmske zvezde in njihove frizure!

Lepi, negovani lasje in urejena frizura pase vsaki zenski. Neurejeni in strenasti lasje pa niso lepi niti na 20 letnici!

Leta niso problem, bolj je tezava v tem, da si v tej starosti vecina zensk lase ze kar nekaj casa barva, kar se posebej na dolgih laseh odraza na kvaliteti las, ki so pogosto utrujeni, razredceni in brez leska. To res ni lepo, ce so pa dolgi lasje zdravi, negovani in pristojijo k obrazu pa res ne vem, zakaj bi jih bilo treba po 50-tem letu krajsati. Jaz bi imela z veseljem daljse, da bi jih lahko spenjala v figo ali cop, pa zal mati narava na tem podrocju ni bila dovolj radodarna 😉

Lasje so še najmanj pri celi stvari…če si že videti stara, zamorjena, zapuščena, debela, povešena, gubasta, si tečna in neurejena, je to največji problem, ne glede na frizuro.
Če pa si urejena, samozavestna, veš kaj hočeš in so gubice samo okras, ki mora biti (zakaj bi bilo sploh potrebno skrivati jih, če jih lahko s ponosom pokažeš, za kile in neurejenost pa tega ne morem reči), potem je važna frizura, ki zaokroži tvojo osebnost. Pa naj bo to kratka, dolga, srednja, črna, blond,…Ne glede na leta, temveč glede na to, kako se nosiš, kako se znaš nositi in kako izgledaš.

Meni pa so grozne frizure na fanta pri zenskah 40 +. Se ni zdi tako preziveto razmisljanje, da si mora zenska postrici lase na kratko pri dolocenih letih. Ce pogledam starejso generacijo (pa sem sama stara 40) imajo zenske vse enake, popolnoma nezenstvene frizure, kot da same pristajajo na neprivlacen videz stare tete. Se dobro, da se v zadnjih letih to spreminja. Jaz imam ze dolgo srednjo dolzino las, se mi zdi najbolj primerna zame. Moz mi pa nikoli ni in nikoli ne bo diktriral kaksno frizuro naj imam…

Moje sodelavke so skoraj vse cez 50, pa tega res ne opazam. Kratki, dolgi, srednje dolgi lasje. Vecina je nasla stil, v katerem se ok pocuti, neke uniformiranosti pa res ni. Se barvajo se ne vse na enako bordo rdeco, kar je bil trend pred leti ;-), danes so barve bolj natur. Kar vsecno.

Tvoj problem.

a ne znaš tudi tega izpeljati malo po diplomatsko? pri vsakem obisku frizerja si jih malo skrajšaj … ded niti opazil ne bo 🙂

Kako neumne babe. Pa pobrijte si neumne buče pa ruto gor pa bodite ome, če ste tako bolj srečne.

Dolgo sem imela dolge lase in potem se ostrizena do ramen, ampak danes pa kratkih las ne zamenjam, sicer pa ni vsaka kratka frizura moski stil. Ne razumem pa tudi tega ne, da zenska sprasuje moza, ce se lahko ostrize.

Zavist tudi ni lepa…

Pa so res krajše pri 50+

https://www.google.si/search?q=hairstyle+50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2B&espv=2&biw=1280&bih=918&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj9-vvokaPQAhVJVBQKHVHZDUMQ_AUIBigB

New Report

Close