Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Melanija Trump

Melanija Trump

Moram še jaz napisat…opazila sem poste Melanije Trump. Zdaj je prva dama in kaj potem, če je.
Mi slovenci bomo še vedno garali za drobiž, izkoriščeni bomo od strani delodajalcev in države. Mi slovenci še vedno kljub delu ne bomo dostojno živeli. Mi slovenci bomo hodili še vedno lačni in v mrazu spat in še bi lahko naštevala. A je prva dama sosedova kokoš, ali Melanija Trump je za nas isti k.urac!

Ko boš prihodnjič opazila teme o tem, o čemer tudi sama želiš pisati, napiši to, lepo prosim, v tiste teme. Ni potrebno odpirati nove teme. Kam bi prišli, če bi vsak, ki želi nekaj pripomniti, odprl svojo temo.

Melanija pa zdaj ni prva dama. To bo postala 20. januarja, če se do tega dne ne bo kaj zgodilo njenemu možu. Če se mu bo, bo prva dama postala soproga Mika Penca.

Kje pa si opazila njene poste?

nova
Uredništvo priporoča

Meni osebno ne igra nobene življenjske vloge, če je Melanija prva dama ali ne, če je Djokovič prvi ali drugi na ATP lestvici ali pa sploh ni na njej, ce je Gates “izumil” Mocrosfot ali ne ter če je Thorpe osvojil 30 olimpijskih medalj, eno ali nobeno… Res je, kot praviš, svet se vrti naprej in v moji okolici ni in ne bo nič drugače.
Lahko pa jaz vse te ljudi vzamem kot šolo zase. Da se ena Melanije iz vuko.jebine povzpne na vrh sveta na tak ali drugačen način, kakorkli vzameš, nekaj je morala narediti za to, ker če bi čepela v Sevnici, bi zdaj delala v domu ostarelih in bentila nad državo. Da je en Djokovič postal prvak v tenisu, je moral krepko premaknit svojo rit in trenirat tudi v ovsem nečloveških pogojih v rodnem Beogradu! Gates verjetno tudi ni samo posedal po kafičih in dopoldan srkal kavo, popoldan pa pivo, a ne?
Torej vsi ti ljudje so dokaz, da je uspeh možen. To je pa tisto bistvo, kar se lahko naučimo od njih, ker če bomo čakali, da nam oni spremenijo svet, tega ne bomo dočakali in konec koncev, tudi če bi, bi bili mi sami še vedno nesposobni in nespodobni pasivneži življenja.

Postov Melanije Trump na tem forumu nisi mogla opaziti, ker na forumu ne sodeluje. Ljudje so odpirali le poste o Melaniji Trump.

Če želiš brati zapise Melanije Trump, jih boš nekaj našla kvečjemu na twitterju.

New Report

Close