Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vse ljudje prodajajo, OMG

Kaj vse ljudje prodajajo, OMG

Gledam oglase, ker kupujemo stanovanje in se čudim kakšne slike vse ljudje dajejo na oglase. Neverjetno.
Npr tole https://www.nepremicnine.net/oglasi-prodaja/velenje-center-stanovanje_6054505/

Ok, mi kupujemo v Novem Mestu , upam da tale model proda tole svojo zmešnjavo, sam noro se mi zdi, saj ni samo tole stanovanje takole nametano. Saj pravim, neverjetno v čem ljudje živijo potem pa še to slikajo in dajo na ogled širni Sloveniji oz. kar celemu svetu.

Meni se zdi kar simpatično. Če se ti zdi to nametano, pridi moje stanovanje pogledat, te bo še kap.

Jaz se tudi cudim, da ljudje vsaj pred fotkanjem za oglas ne pospravijo, takih oglasov je veliko.

Najbrž nimajo kam, ker imajo premajhno stanovanje. Zato ga pa prodajajo, a ne?

Najbrž nimajo kam, ker imajo premajhno stanovanje. Zato ga pa prodajajo, a ne?[/quote]

No, jaz bi vsaj perilo pospravila pa milijon drobnarij s polick, pa omare zaprla….

Tudi jaz bi najbrž to naredila, a ene ne moti, da realno pokažejo, kako živijo.

Ze res, ampak to je oglas za prodajo stanovanja, ne dokumentarec o zivljenju neke druzine. Bi rekla, da lahko kaksnega kupca odvrne. Mogoce se pa motim.

Scenarij 1:

Pogovor po telefonu:
– Ej, a bi mi lahko prišel stanovanje pofotkat, nekaj mi je aparat crknil, bi pa rabil fotke za oglas.
– Ja, ni problema, ampak takoj zdajle lahko, potem pa me en mesec ni, pa še mudi se mi naprej.
– Eeee, ampak …
– Ding, dong.

Scenarij 2:

– Tako ne gre več naprej! Zahtevam ločitev! Tvoj dolžnost, moj zdaj že bivši mož, je ta, da objaviš oglas, ves denar od prodaje stanovanja pa je moj!

– Okej …

Fuj, ne razumem kako lahko eni živite v takem neredu. Predvidevam, da je tudi vaša osebna higiena pod minimumom.

Ustvarjalni nered. Življenje ga ustvarja vsak dan.

Saj stanovanje ni prazno, v njem živijo, je pa res, da bi jaz pred slikanjem, vsaj v drug prostor prestavila kramo, slikala in spet preložila drugam in tako naprej……
Koneckoncev pa prodajajo stanovanje, ne krame. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ze res, ampak to je oglas za prodajo stanovanja, ne dokumentarec o zivljenju neke druzine. Bi rekla, da lahko kaksnega kupca odvrne. Mogoce se pa motim.[/quote]

Zakaj bi odvrnilo? Jaz bi itak vso opremo vrgla ven, prebelila stene, opremila po svoje. Cunje in ostale predmete bodo pa tako vzeli s seboj.

To ni ustvarjalni nered, ampak nepospravljeno. Osebno mi je sicer cisto vseeno, kako drugi zivijo. Zaradi mene imajo lahko vsk dan vse razmetano, saj tudi pri nas grejo stvari vcasih cisto iz rok. Ampak, ko se prodaja, ko slikas za prodajo, ko pridejo na ogled potencialni kupci, je treba imeti toliko spostovanja do interesentov, da se pospravi in odstrani odvecno navlako.

Ce je stanovanje razmetano ali natlaceno na sliki ali med ogledom, avtomaticno zgubi ceno. Tako to gre.

Odvisno, kdo kupuje. Če kakšen možgansko mrtev kupec, ki si ne zna praznega prostora predstavljat, se verjetno res da mal več iztržit. Ampak to je problem prodajalca, ne pa “spoštovanja do kupca”.

Hvala svetu za razlike med ljudmi, da lahko finoče preskočijo to stanovanje in ga ostali dobijo ceneje.

A si ti tudi ena od tistih, ki gonijo zlajnano prazno frazo, da si je spostovanje treba zasluziti? Se tako tudi v zivo obnasas do ljudi? Jim ze vnaprej pokazez, da se “poserjes” nanje?

Denar bi pa vseeno vzela, a ne? Samo da se ti kupci cimprej poberejo s pod nog.

A si ti tudi ena od tistih, ki gonijo zlajnano prazno frazo, da si je spostovanje treba zasluziti? Se tako tudi v zivo obnasas do ljudi? Jim ze vnaprej pokazez, da se “poserjes” nanje?[/quote]

1. Absolutno
2. Kdor noče kupit razmetanega stanovanja, ga tudi ne rabi. Preskoči oglas, pa se ti bo pritisk znižal na normalnega.

Absolutno, saj to je namen prodaje. Da se izmenja denar in dobrine in se čimprej gre svojo pot. Pri prodaji stanovanja se pa pobere prodajalec, ne kupec.

Absolutno, saj to je namen prodaje. Da se izmenja denar in dobrine in se čimprej gre svojo pot. Pri prodaji stanovanja se pa pobere prodajalec, ne kupec.[/quote]

To je res, saj zato je cudno, da enim ne potegne, da s tem, ko razkazujejo zanemarjeno stanovanje (ne mislim, da je to na slikah zanemarjeno, to je razmetano, ampak v oglasih vidis se vse kaj hujsega), praviloma sami znizujejo njegovo ceno. Ker taksnih kupcev, ki imate odprto tretje oko in mozgansko zive prostorske predstave ni prav veliko.

Boste sedajle poslikale svoja stanovanja in to finočo? V familiji s tremi otroci, od tega z dojenčkom je seveda viška časa za pucat in drgnit. Verjetno pa ravno denarja za najeti čistilni servis ni, pa morda tudi nimajo vsi mam in tašč, ki bi kuhale cel teden za ta mlade.
Ne razumem pa, da pretaknete cel nepremičnine net, kupujete pa stanovanje na čisto drugem koncu Slovenije. Ampak saj sem rekla, višek časa, ki ga je potrebno nekako porabiti.
Meni so pa ravno taka stanovanja všeč, ki dejasnko pokažejo, da nekdo živi tam, ne tisto hladno, sterilno, ko imajo ploščo za kuhat nerabljeno.

A ko bi potencialni kupci prišli na ogled, bi kramo tudi prestavljala iz sobe v sobo?

A ko bi potencialni kupci prišli na ogled, bi kramo tudi prestavljala iz sobe v sobo?[/quote]

Jaz ne, ker imam vedno toliko pospravljeno, da me ni sram, če kdo pride. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Absolutno, saj to je namen prodaje. Da se izmenja denar in dobrine in se čimprej gre svojo pot. Pri prodaji stanovanja se pa pobere prodajalec, ne kupec.[/quote]

To je res, saj zato je cudno, da enim ne potegne, da s tem, ko razkazujejo zanemarjeno stanovanje (ne mislim, da je to na slikah zanemarjeno, to je razmetano, ampak v oglasih vidis se vse kaj hujsega), praviloma sami znizujejo njegovo ceno. Ker taksnih kupcev, ki imate odprto tretje oko in mozgansko zive prostorske predstave ni prav veliko.[/quote]

Zato so lahko možgansko živi in resni kupci temu prodajalcu kvečjemu hvaležni, da je izločil možgansko mrtve kupce in znižal konkurenco med kupci na lastno škodo.

Pa bi človek še kaj rekel, če bi po stenah bilo bruhanje ali pa ne vem menstrualna kri, tako, je pa stanovanje čisto simpatično, ni zanemarjeno, pač se vidi, da imajo male otroke.

Avtor a hočeš ceno zbiti in te dejansko zanima ta stanovanje? Dobra taktika, ker drugače ne vem kdo pri pravi bi eno xyz stanovanje “šinfal” po netu.

New Report

Close