Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sestavljena nova družina

sestavljena nova družina

Jaz imam tri, ona dva otroka. Ona ljubi mene, jaz njo. Zame je ona ljubezen mojega življenja. Otroci so približno istih let in so si odlična družba. Pri nas je veselo v hiši. Če nekoga zares ljubiš, ti ni nič težko. Jaz zapravim kak evro za njene otroke, ona za moje. Mi v glavnem zmoremo. Samo toliko, da veste, da se da, da je vse mogoče, če se hoče. Ne komplicirajte si življenja po nepotrebnem. Za srečo si res sam odgovoren.

ooo, take poste je pa lepo prebrat. Naj traja.

Počak še mal, da se vse skupaj malo ustali……
Prepreke sledijo, predvidevam da je še bolj sveže, se morda motim?

Seveda, iz lastnih izkušenj….. :O)

Malce sem popravila, ker takole je pa to pri nas…

ker kreten!

Malce sem popravila, ker takole je pa to pri nas…[/quote]

Boli, ko berem…:(. Po navadi odrasli otroci niti nimajo potrebe toliko biti s starši…

Ob teh prebranih vrsticah nisem mogla zadržati solz, tako kot ne v filmu “Lesi se vrača”.

Samo nekaj me zanima. Koliko so dejansko vsi otroci HKRATI pri vaju doma? Imata en teden frej in uživata sama al kako imate to urejeno? Ker sklepam, da otroci niso zgolj pri vaju. Ker če bi bili, kmalu ne bi več bilo tako idealno. Pa na počitnice vad gre vseh sedem?

in še eno ključno vprašanje: koliko so stari otroci?

in še eno ključno vprašanje: koliko so stari otroci?[/quote]
Otroci so najstniki. Med tednom so večinoma trije doma. Za vikend vsi na kupu. Na dopust gremo vsi skupaj. Za počitnice so večinoma vsi pri nama. Sva tudi kakšen teden prosta. Kreg je bil edino okoli pospravljanje in visenja na telefonih in i padih… .

Kako lepo je slišati zadovoljne ljudi. Mislim, da to tvoje zadovoljstvo nima veze s številom članov v družini, ampak s tem, da se dobro razumete! Razumevanje je zelo pomembno za skupnost v kateri živite, pa naj si bojo to raznovrstne družine, upokojenci, partnerja, živali, skratka, ne glede na sestavo, nekateri so tudi sami sebi zadostni in srečni ter zadovoljni!

Heh, taki modeli ste pa res carji, avtorica. In kaj od ljubezni je bil tist, ki ti je naštepal tri otroke. On te je po tej logiki posiljeval, ko ti jih je dalal, če si zdaj šele doživela ljubezen svojega življenja, buče. Ali ste otroke delali samo zaradi otroških dodatkov!? Torej, če boš zdaj imela otroka s ljubeznijo svojega življenja, trenutno, boš te otroke od prej čisto na off dala, ker se boš posvečala otroku svoje življenjske ljubezni. Poanta tega je, da moraš ne nek način spoštovat nekoga s keterim imaš celo tri otroke, saj po moji logiki je to plod neizmerne in močne ljubezni in ne pisat o ljubezni svojega življenja, ko si v trenutnem transu in poredirat preteklost.

Zakaj vse uničit? Tudi jaz poznam kar nekaj tako novo nastalih družin. In še kar traaaaaaja, leta in leta, desetletje in več. Eni pa pač pogrnejo, ravno tako kot eni brez otrok.


ona se je s partnerjem erazšla, otroke ima pa še vedno rada… ne sodi drugih po sebi, ki bi očitno tudi otroke dal na off.
pa kak ti pišeš o ljubezni in delanju otrok, če se pa sam hvalisaš tukaj okoli s kolikimi se dol daješ in se hvalisaš kak sex expert si… ne se smešit no… kaj pa ti veš o ljubezni.

@očlovek

jst o ljubezni, (ker jo doživljam in trznem s čustvi šele takrat, ko se dol dam z žensko, to je pač moj način) vem ogromno in se nč ne hvalisam, pišem iz doživetij, zato mi je tud fajn, ko se pač spomnim teh doživetij skozi to pisanje
Vseeno, jebi ga, men to ne gre čes, da ima nekdo tri otroke in spozna ljubezen svojega življenja šele po teh otrokih, ki naj jih bi po možnosti naredil Sveti duh. Če je bil pa ta človek živo bitje, s katerim sta spočela te otroke, me pa res zanima kaj je bila to za ena ljubezen….. No ja mogoče ljubezen 27-setih mesecev, hehe. V glavnem, nč hudga, naj se majo dobro, samo tukaj gre bolj za odlično varianto skupnega življenja v praksi in hvala bogu, da vsi živijo zadovoljni v tej skupnosti.O ljubezni svojega življenja pa pisat po treh otroch od prej…. pa…. adijo pamet za moje pojme, pa brez zamere.

New Report

Close