Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

od kod trend velikih brad

Default avatar

kosmati neandertalec

Od kod je ta trend. da moški skoraj brez izjem hodijo naokrog z dolgimi bradami, meni so zelo podobne muslimansko fanatičnim, tudi v reklamah so tipi zaraščeni, brez veze...
Ali sem samo jaz čudna, ker mi je tak trend fuj fuj?
In na koncu noben od njih ni videti pravi moški, temveč nekaj med pedrom in bradato žensko...ko jih vidiš, kako se oblačijo v ozke, mikro ozke hlače,, si vežejo šalčke okrog vratu...so to le na pol moški?:)
Default avatar

f3f

Spet en butast trend za lupit ovce. Vsi zgledajo ko neki gozdarji, v resnici pa ne loči sekire od noža za zrezke. Metroseksualci, ki bi radi bili moški.
Default avatar

urnebes

f3f je napisal/a:
Spet en butast trend za lupit ovce. Vsi zgledajo ko neki gozdarji, v resnici pa ne loči sekire od noža za zrezke. Metroseksualci, ki bi radi bili moški.
LOL
Default avatar

Dajte no ni

Dajte no saj ni tako grozno. Še moj 20letni sin jo ima. Ja kaj čem?
Zaradi mene lahko ima zelene lase in brado če hoče. Samo, da je v redu človek in stoji trdno prizemljeno na tleh.
Kaj pa včasih, ko so si tudi moški pramena dajali na lase. Še prej pa, ko so bili pobriti tolk na gladko da se je kar namatral moški da bi to dosegel. Eni so se borili zjutraj in zvečer.
Pa pocesani v nulo in še glavnicke one majhne so po žepih nosili. Tako, da pač moda ki bo ravnotako jo drug trend zamenjal prej ali slej.
Default avatar

meni tudi

Tudi meni ta novi trend nekako ne sede. Težko mi je gledat te bradate tipčke, ki so sicer okusno in modno oblečeni, na faci pa dolga in široka brada. Fuj:(
Default avatar

islam nam že narekuje

jaz pa mislim, da nam islam že narekuje stil življenja. Brade so jasen odraz. sem proti.
Default avatar

Senza

islam nam že narekuje je napisal/a:
jaz pa mislim, da nam islam že narekuje stil življenja. Brade so jasen odraz. sem proti.
Itak, islam pa hipsterji, to bo to. :D
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

tud men je ogabno

meni tudi je napisal/a:
Tudi meni ta novi trend nekako ne sede. Težko mi je gledat te bradate tipčke, ki so sicer okusno in modno oblečeni, na faci pa dolga in široka brada. Fuj:(
nisem ljubiteljica dlak in konec ! Izgledajo kot psihoti ali musliči..skratka bljaak scena tele brade
Default avatar

neverjetno res

Meni delujejo moški brez kocin kot ženske.
Me pa moti, da kosmatega moškega moti, če ima ženska kot osel kosmate tace.
Default avatar

ni problema

Spet so v modi - četniki, brada je do pasa, kosa kot more talasa
Default avatar

Butl™

neverjetno res je napisal/a:
Meni delujejo moški brez kocin kot ženske.
Me pa moti, da kosmatega moškega moti, če ima ženska kot osel kosmate tace.
a niso ženske kot srnice?
trapast pogled in krive in kosmate noge ☺
Default avatar

Ena kok0š

Moj že 2 leti nosi lepo, kratko, urejeno brado. To pa zato, ker je meni to zelo všeč. In njemu prav lepo paše. Ne paše pa vsakemu tak, malo bolj naturalističen videz.

Zame je pravi moški urejen in možat. Pa naj bo obrit ali bradat/brkat. Tudi klobuk komu paše. Ali nekaj več las, če so okusno razporejeni. Pa kaj tretjega...

Ampak taprav moški ima dlake! Sprijaznite se. Moški ne more biti neko poskubljeno ščene, ki šobi ustnice kot Pamela Anderson in uporablja vsaj 30 kozmetičnih pripravkov. To so zame fantkinje in punčkoti, ne pa moški.

Drugače pa ja, malo hipsterji, malo moda.
Pred leti je bilo v modi vse orientalsko, potem haremke... to pač pride in gre. Sedaj so na udaru bradice, drugo leto pa bo spet kaj bolj poženščenega. Npr. roza srajce z bleščicami.
Default avatar

mentidne

Mene urejene normalno dolge ali kratke brade nemotijo. Ampak to,kar pa sedaj nosijo,neke štrenaste,več kot 10 cm ,neurejene brade so pa grozne.
Točno tako je imel Tom Hanks v brodolomu. Nagravžno.
Default avatar

Njanja

Tudi meni so malo smešni, pa ima moj mož brado že skoraj 10 let, dlje kot sploh je moj mož :) Meni je brada na moškem izjemno všeč, sem mu že parkrat v hecu zagrozila, da se kar ločim, če se obrije, ampak njegova brada je kratka (jo striže 1x na teden). Pa ne premore niti enega šala ali para oprijetih hlač.
Default avatar

urnebes

Ena kok0š je napisal/a:
Moj že 2 leti nosi lepo, kratko, urejeno brado. To pa zato, ker je meni to zelo všeč. In njemu prav lepo paše. Ne paše pa vsakemu tak, malo bolj naturalističen videz.

Zame je pravi moški urejen in možat. Pa naj bo obrit ali bradat/brkat. Tudi klobuk komu paše. Ali nekaj več las, če so okusno razporejeni. Pa kaj tretjega...

Ampak taprav moški ima dlake! Sprijaznite se. Moški ne more biti neko poskubljeno ščene, ki šobi ustnice kot Pamela Anderson in uporablja vsaj 30 kozmetičnih pripravkov. To so zame fantkinje in punčkoti, ne pa moški.

Drugače pa ja, malo hipsterji, malo moda.
Pred leti je bilo v modi vse orientalsko, potem haremke... to pač pride in gre. Sedaj so na udaru bradice, drugo leto pa bo spet kaj bolj poženščenega. Npr. roza srajce z bleščicami.
Meni je tudi kratka brada všeč. Pa tudi tista tridnevna poraščenost. Motijo me pa te dolge brade, ki spominjajo na talibane.
Default avatar

vid pravkar

Na primer Vid Kavtičnik, pravkar bil na TV.
Default avatar

slovenci so zakasneli

Sledilci. Mislim,da so te brade ze out
Default avatar

To še ni najhuje

Največja glupost ki jo lahko na modernem moškem (oz. ne vem če sploh lahko tako rečem ) vidiš so tisti čopki na vrh buče da zgleda ko čebula. V Ljubljan je tega za cel kompostnik.
Default avatar

Grda resnica

Meni niso všeč ne brada ne brki.