Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nekadilci, povejte iskreno.

nekadilci, povejte iskreno.

Iskreno vprašanje za nekadilce. Kako se z vašo družino kosate z cigaretnim dimom od sosedov, v stanovanjskem bloku. Ali ste jezni? Ali ste besni? Ali je že kdo tožil osebe, ki onesnažujejo vaše balkone z cigaretnim dimom? Nekadilci, ki imate to težavo, kako se spopadate z tem? Zahvaljujem se za vaš iskren odgovor tukajle.

Iskreno ti povem, jaz bi te poslal v PM, če bi me kot soseda gnjavila, da kadim na balkonu.

Sem kadilec in način na balkonu.

kadilec

jaz pa smrdljivi čik por… v gobc če mi kadiš v bližini

nova
Uredništvo priporoča

ti se lahko edin podriskaš v hlače.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Zaprem balkonska vrata in okno.

Živim normalno. Mi ne smrdi. K njim pa ne hodim( tam najbrž smrdi). Sem nekadilka.

NEKADILCI dajmo povedat.

Mene pa bolj motijo razne vonjave po kuhi… brrrrrrrr, fuj. Ko bo prepovedano, da tisti, ki kuhajo hrano katera meni želodec obrača ne smejo prezračevati stanovanja, pa naj prepovedo tudi kajenje na balkonih. Kajti mene cig. dim ne moti, razna pohajanja pa…..imam občutek, kot, da imam zaradi njihovih vonjev celo stanovanje zamaščeno.

Mene pa bolj motijo razne vonjave po kuhi… brrrrrrrr, fuj. Ko bo prepovedano, da tisti, ki kuhajo hrano katera meni želodec obrača ne smejo prezračevati stanovanja, pa naj prepovedo tudi kajenje na balkonih. Kajti mene cig. dim ne moti, razna pohajanja pa…..imam občutek, kot, da imam zaradi njihovih vonjev celo stanovanje zamaščeno.

Tudi mene pohanja, tenstanja motijo. Smrad, ki se vžre. Dima od sosedov ne voham-

Najlepše dišijo razne juhe iz vrečk 🙂

Imam sosede balkonske kadilce in ti povem, da morajo biti pogoji res idealni, da zanese dim k nam, pa še to se hitro razsmrdi. Skratka moram imeti jaz odprto, pa veter oziroma zračni tok moa biti ta prav, pa še dim mora pihat tako, da ga zračni tok zajame in prinese k nam… ampak zavohaš in gre mimo.

Hrana pa… prmejduš se ne razsmrdi, traja in traja. Da ne govorim o smeteh na balkonu, ko poleti nabije sonce v kanto in smrdi s sosedovega balkona, kot bi bil na smetišču! Fuj!

Sem v visokem pritljičju, hvala bogun ni nihče pod mano. Sicer bi me pa motilo. Sem in tja gre kdo samo mimo s čikom (razni sprehajalci psov, ki imajo svoj “wc” na zelenici ob bloku) in že ta dim me moti in zaprem okno.

Kogar moti… vse je v kompromisu.

Če vi nehate kadit noter, bomo mi nehali z našim motečim obnašanjem. Karkoli že počnete, kar njih moti. In grem stavit, da ta histerija, ki se tukaj oglaša, počne še marsikaj drugega motečega.

Ampak vsi vemo, da vi ne boste nehali z vašim motečim obnašanjem, tako da… brezveze sploh probat. Nikotin te bo ubil, nimaš kaj 😀

sem nekadilec in me veliko bolj motijo nestrpni nekadilci kot tisti, ki si s cigareti uničujejo svoje zdravje…

Ena sitna oseba. Iskreno..mene v bloku moti marsikaj. Npr.: storkljanje po stopnicah, rezgetanje po hodniku,butanje z vrati :vhodnimi ali dvigala, pecenje mesnin, zurka tu in tam ipd. Ampak! ce hoces mir in zrak,ki bo onesnazen samo s tabo moras preprosto iti v hiso ker v skupnem bivaliscu se vedno najde kaj kar moti tebe ali kar moti druge..

Kdo je dalj casa v tem bloku? Si ti priseljenec ali kadilec?

Kaj bi pa naredil, če bi te sosed gnjavil, ker kadiš v SVOJEM stanovanju?? Tudi takšni obstajajo, veš.

ne gre se za to, da kadite na svojem, gre se za to, da se vaš cigaretni dim širii na druge balkone, a bo šlo, svinje preklete? V tujih državah so bolj napredni in sranja ni po stanovanjskih stavbah. Se ne sme sosedom onesnaževati zraka na njegovem balkonu z cigaretnim smrdljivim zlom. Itak crkujete prej, to so dobre novice.


Bo pa gnjev prej pobral,ta je cisti toksin:od znotraj!

gastarbajterska

Lej, kako ti onesnažuješ s svojo neumnostjo, kamorkoli prideš, pa ta še kar niso prepovedali.
Verjamem, da tvoj sosed kakšnega več prižge nalašč. kako pa češ drugače delat s takimi?

Če bi meni kdo pretirano osmrajeval s kajenjem na balkonu,bi mu vrnil s smrdljivimi bombicami.Zelo bi bil vztrajen. Vsakič,ko bi si sosed privoščil čik,bi si jaz smrdljivca.

Lej, kako ti onesnažuješ s svojo neumnostjo, kamorkoli prideš, pa ta še kar niso prepovedali.
Verjamem, da tvoj sosed kakšnega več prižge nalašč. kako pa češ drugače delat s takimi?[/quote]


Tko se pa vojne zacnejo,slovenski medsoseski spori. Zmaga najbolj agresiven?

New Report

Close