Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

iščem samsko

Default avatar

sonlanr

Iščem samsko med 25-35.
Vitko, postavno, visoko med 160-170
magistre, doktorice odpadejo
s službo in spodobno plačo
s svojim stanovanjem
brez otrok
ne sme biti obsedena s športom, je pa fajn, da se rekreaira
dolgi lasje

Jaz: 42, brez otrok, 172cm, 82 kg, višja šola, 1000€ plače, nisem obseden s šporotm, ne pijem, ne kadim, želim imet otroke, živim sam
Default avatar

Lepotička

Ti boš moral pa zeeeeloooo spustiti kriterije.
Default avatar

sonlanr

Lepotička je napisal/a:
Zakaj?
Default avatar

Lepotička

Ker si sodeč po tvojih "zahtevah" plehek in površinski. Pri svojih letih bi že lahko vedel...
Default avatar

sonlanr

Lepotička je napisal/a:
Ker si sodeč po tvojih "zahtevah" plehek in površinski. Pri svojih letih bi že lahko vedel...
Misliš praktičen?
Pri mojih letih mi pa res ni dovolj, da je ženska lepa. Mora biti tudi samostojna, imeti za svoje preživetje.
Default avatar

Midget

Nope, ljubček, zame si shorty, pa premajhno plačo imaš. In zakaj si brez otrok pri teh letih?
Default avatar

cougar

očigledno je nekomu dolgčas pa se malo zajebava,če pa misliš resno avtor pol pa z tvojo glavo ziher ni neki v redu.vitke ženske stare od 25 do 35 let komaj čakajo,da jih zahakla 42 letni samski zavaljenec,da si bil za neki nebi pri 42 letih bil sam in iskal sebi žensko na monu,ker bolnik si ti.
Default avatar

sonlanr

cougar je napisal/a:
očigledno je nekomu dolgčas pa se malo zajebava,če pa misliš resno avtor pol pa z tvojo glavo ziher ni neki v redu.vitke ženske stare od 25 do 35 let komaj čakajo,da jih zahakla 42 letni samski zavaljenec,da si bil za neki nebi pri 42 letih bil sam in iskal sebi žensko na monu,ker bolnik si ti.
Zavaljenec? Daleč od tega. Sem redno v fitnesu, treniram redno.
Do 35 let pa, ker želim še otroke.
Default avatar

jaooo

sonlanr je napisal/a:
Lepotička je napisal/a:
Zakaj?
Preberi si še 1x, kaj bi rad in kaj ponujaš pa ti bo mogoče kaj bolj jasno.
Default avatar

Primož je car™

sonlanr je napisal/a:
Iščem samsko med 25-35.
s svojim stanovanjem
brez otrok
dolgi lasje

...
a ga lahko tudi dobro potegne in ima najraje analo ☺
Default avatar

Jooj, še en...

...tepec, ki misli, da je oh in sploh in da vse samo nanj čakamo. Imel bi vse, išče in išče, čaka in čaka.................................pa ne dočaka. On bi kao idealno, sam je pa povprečna siva miš. Si prepričan, da si star 42 in ne 24?
Default avatar

sonlanr

Jooj, še en... je napisal/a:
...tepec, ki misli, da je oh in sploh in da vse samo nanj čakamo. Imel bi vse, išče in išče, čaka in čaka.................................pa ne dočaka. On bi kao idealno, sam je pa povprečna siva miš. Si prepričan, da si star 42 in ne 24?
Sem povprečen, zato iščem povprečno.
Default avatar

Klopec

Za ta leta imaš premajhno plačo. Pri teh letih bi moral biti na vrhu kariere in imeti več kot spodoben mesečni dohodek. Pa tudi visok nisi.
Default avatar

sonlanr

Klopec je napisal/a:
Za ta leta imaš premajhno plačo. Pri teh letih bi moral biti na vrhu kariere in imeti več kot spodoben mesečni dohodek. Pa tudi visok nisi.
Moja plača je povprečna. POsledično tudi iščem žensko nekje v tem rangu. Ne iščem bogate, ampak take s spodobno plačo, recimo 800-1000 približno.
Ne, nisem visok, zato tudi od ženske ne pričakujem,da naj bo visoka.
Default avatar

Povprečje

Ti si povprečen, to je res, pa so tudi tvoje zahteve povprečne? Očitno ne veš kaj pišeš, še enkrat preberi, kaj vse zahtevaš. Smiliš se mi.
Default avatar

sonlanr

Povprečje je napisal/a:
Ti si povprečen, to je res, pa so tudi tvoje zahteve povprečne? Očitno ne veš kaj pišeš, še enkrat preberi, kaj vse zahtevaš. Smiliš se mi.

Seveda, moje želje glede ženske so tudi povprečne. Ok, ni panike, lahko ima nižjo plačo kot jaz, lahko je nižja kot jaz, lahko manj tehta kot jaz :).
Default avatar

Klopec

Povprečje je napisal/a:
No, tip je bil dec in je napisal, kaj pač hoče. S tem ni nič narobe.
Default avatar

cougar

aja zdaj si se spomnil pri 42 letih,da bi ti imel mlado žensko,ki bi ti rodila otroka.kaj si pa razmišlju 10 ali 15 let nazaj,ko so tvoji vrstniki že bili poročeni in imeli otroke,da bo ena mlada postavna ženska,ki ima veliko izbiro mladih moških svojih let se zapletla z 42 letnim povrečnim moškim z povprečno plačo,pa ti nisi resen.raje išči sebi neko ločenko z dvemi otroci svoji let,če ti bo to sploh ratalo,ne pa da sanjaš o nekih mladih postavnih ženskah,o takih ti lahko samo sanjaš.
Default avatar

Chatterbox

Iščem samsko med 25-35.
s svojim stanovanjem
brez otrok
dolgi lasje
Pa poglejmo: Kaj je zate postavna? Postavo ima vsaka. Kaj je zate vitka? Tista, ki ima 45 kil ali tista, ki jih ima 65? Zakaj ne magistre ali doktorice? Se bojiš inteligentnih? Se bojiš, da ve več kot ti? Torej nisi med bolj pametnimi. Zakaj mora imeti za preživetje? Da tebi ne bo treba dajati? Misliš, da si bo sama plačala večerjo/pijačo/kino...? Torej si škrt. Zakaj s svojim stanovanjem? Da ga boš prodal, ko se bo preselila k tebi? da se boš ti preselil k njej? Da jo boš nagnal zvečer, ko boš dobil svoje? Misliš vanj koga naseliti in vleči najemnino? Zakaj tvoja hiša ni dovolj? Zakaj naj bo brez otrok? Ker ne želiš takšne s "prtljago"? Ker ne želiš ob sebi sadu drugega moškega? Je taka, ki jih ima, manj vredna? Ali morda nevredna tebe? Zakaj jih ti pri teh letih še nimaš? Kako pa veš, da jih lahko imaš? Si sploh ploden? Dolgi lasje? Zakaj že? Kaj misliš, da tisti, ki ima kratke, ne morejo zrasti? Ali pa si ne more kupiti lasulje?
Vidiš, kakšen revček si? In zakaj je tvoj post tak nesmisel? Sicer pa smo že ugotovili, da nisi ravno med najbolj inteligentnimi, kajne?
Default avatar

sonlanr

cougar je napisal/a:
aja zdaj si se spomnil pri 42 letih,da bi ti imel mlado žensko,ki bi ti rodila otroka.kaj si pa razmišlju 10 ali 15 let nazaj,ko so tvoji vrstniki že bili poročeni in imeli otroke,da bo ena mlada postavna ženska,ki ima veliko izbiro mladih moških svojih let se zapletla z 42 letnim povrečnim moškim z povprečno plačo,pa ti nisi resen.raje išči sebi neko ločenko z dvemi otroci svoji let,če ti bo to sploh ratalo,ne pa da sanjaš o nekih mladih postavnih ženskah,o takih ti lahko samo sanjaš.
Kaj se pa ti tako pištoliš in repenčiš?