Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek obraz suha koža

obraz suha koža

Je kakšen pripomoček za zelo suho kožo na obrazu? Vse kreme (se mi zdi) sem probala, pa…(((. Je kakšna domača reč, zvarek, ki pomaga?
Zjutraj si obraz dodatno navlažim, namažem s kremo. Čez uro, dve mi kar vleče skupaj. Aja, še to, v stanovanju imam vlažilec zraka.

Vsakemu paše kaj drugega. Neke idealne kreme ni.

Preberi deklaracijo na kremah. Za tvojo kožo ne sme vsebovati alkhola. Mora biti krema na oljni bazi. Afrodita ima takšno za ugodno ceno, hranljiva krema za obraz z aloje vero in aloe vero.

nova
Uredništvo priporoča

“jojoba oljem” Se opravičujem

Sem poskusila to Afroditino. Ni mi prava, ni o.k.:((. Poskusila sem res že ogromno krem, tako ali drugače svetovanih. Sem že kar malo obupana.

Občutek suhe kože na obrazu, ki “vleče skupaj” je lahko tudi zaradi nepravilne presnove in prebave.
Poskusi z lahko in balastno prehrano, pa veliko vode. Zadaj si tritedensko nalogo in v tem času se nekaj mora spremeniti.
Poleg tega se vsak dan vsaj eno uro ukvarjaj s kakšnim aerobnim športom v naravi, če tega že zdaj ne počneš.
Nikar pa ne packaj raznih olj na obraz, saj ti bodo zaprla pore. Tvojo kožo moraš navlažiti ne namastiti.

Ojej evo tudi moj problem je tak.
Suha koža na obrazu, obup. Sploh pa na predelu med obrvmi in navzgor po čelu. Se kar lušči.
Probala marsikaj od raznih kremic, oljckov dragih, poceni, domačih, kupljenih…..ni da ni.
Sem pa zadnjič naletela na eno kremico za obraz in telo v trgovini Ilirije. Je pa ognjiceva nemškega proizvajalca.
V dveh tednih se je vidno izboljšala koža. Nimam tistih lusk od suhe kože po čelu.
Aja pa stala je evro in pol !noro
Probaj

Vazelin pomaga.

Poskusi Loccitanovo karitejevo ultra bogato kremo (25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Meni je dobra.
Lahko najprej prosiš za vzorček in se dvakrat namažeš.

Meni je pomagala krema od Mixe. Ok mi je tako tista v tubi, kot ta nova v lončku. Kožo mi navlaži, me ne zateguje in ne povzroča mi mozoljev in ne pušča mastnega občutka na obrazu ali filma, ki se potem svalka dol (osebno to pri kremah zelo sovražim).

Sodelavka z suho kožo uporablja stopljeno kokosovo maščobo… jaz se še nisem opogumila predvsem zato, ker mi marsikatera krema, ki je bolj mastna povzroča mozolje.

Si poskusila tudi ze Afrodita, kamilica za zelo suho kozo. Ne za suho, za zelo suho. Meni tudi vse druge povlecejo kozo skupaj, ta je pa super.

Vsaka ognjičeva krema dela čudeže na obrazu.
Jaz npr. pa uporabljam Bubchen ognjičevo, ki je sicer namenjena otrokom 😉

Kamilica kožo suši.

Kje jo lahko kupim?

ne vlažilno, temveč hranilno kremo. To je pogoj. Potem pa iščeš in na koncu najdeš.
Jaz sem preizkusila veliko, ogromno, pristala na Melvitini hranilni kremi. Zdaj pozimi se bom pa ob najhujšem mrazu namazala zvečer z olivnim maslom. Kokosovo mi ne ustreza, afrodita ipd. me na obrazu peče ali povzroča rdeče pikice.

Jaz tudi prisegam na L’occitane. In to na kremno masko iz linije immortelle, ki se lahko uporablja ali kot maska (namažeš, pustiš gor 20 minut in obrišeš) ali pa kot krema.

Jaz jo uporabljam kot kremo. Na začetku uporabe sem jo kar malce bolj na debelo namazala in pustila gor, da je koža vpila kolikor je bilo treba. Potem se je pa stanje že toliko izboljšalo, da jo lahko uporabljam kot kremo.

Stane sicer okoli 65 €, ampak meni zdrži ene pol leta, tako da tak velik strošek pa spet ni.

Kje jo lahko kupim?[/quote]

Tuš drogerija. Verjetno jo imajo povsod. Malo poglej tule: http://www.bubchen.si/prodajni-program/nega-za-roke-in-obraz jaz imam tretjo, v škatlici

Kje jo lahko kupim?[/quote]

Tuš drogerija. Verjetno jo imajo povsod. Malo poglej tule: http://www.bubchen.si/prodajni-program/nega-za-roke-in-obraz jaz imam tretjo, v škatlici[/quote]

Hvala, bom šla pogledat v Tuš drogerijo.

New Report

Close