Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, se bojite moških z otroci od prej?

Ženske, se bojite moških z otroci od prej?

Spodaj berem kako imajo ženske z otroci težave dobiti novega partnerja.
Kaj pa moški, ki že ima otroke? Meni osebno se tudi zdi, da se vse ženske ogibajo samskim moškim, ki že imajo otroke. Ali se motim?

moja izkušnja je taka, daje bolje najti samskega.
Sicer nimam nič proti otrokom, bi jih lahko sprejela, ampak kot rečeno imam izkušnjo, kjer se tip ni mogel odločiti in iti od bivše tran in urediti stvari,hotel bi pa da ga jaz čakam… in to bil lahko trajalo tudi po več let. Tako,da takih neodločnežev ne maram niti slučajno.
Poleg tega ti zna še povedat, d asi navlaka, ki je je boljše ne voziti v bližino njegovega otroka vsaj dokler je otrok do 18. zagotovo, če še ne več… potem, pa ko otrok gre, pa si vrednam, da mogoče še obsojaš zanj in bi ti celo namenil kakšno minutko in celo pripravljenost se pogovarjati.

Tako da ne, nisem na svetu zato, da bo m svoje življenje dajala na stop, da bo lahko otrok nekoga odrasel, ker sicer zaradi mene ne bi mogel, ker sem moteči faktor in v napoto, tako,d a je res bokje ja če je samski človek.

* mala napakica pod samski sem mislila, sam in brez otrok od prej.

Ponavadi so otroci pri zenskah. Je razlika ce zivi moski brez otrok z mamico in ce zivi zenska brez otrok z ocetom.
Prvi je z otroci veliko vec kot zenska ki bzame moskega z otroci.
Pa se nekaj opazam. Dvojna merila zensk. Pricakujejo da se moski posveca njenemu narascaju,same pa se s tezkim srcem njegovemu.

Sem samska in ne vem, če bi se vezala z moškim, ki ima otroke. Zdaj, če so otroci 15+, potem mislim, da ni problema. Če bi imel pa male otroce pa mislim, da ne.

Ni fora, da se jih bojimo. Samo se nam neda z tujimi otroci ukvarjat. Sem pa včeraj izvedela, da ima sosed novo punco. Ta nova punca je od njega 7 let starejša ter ima 15 let staro hči. Od 35 ona 42. Je rekel,da je ugotovil, da so take ženske najboljše zanj. Zakaj? Otroka že imajo, še enega otroka nočejo, otrok je skoraj že polnoleten in bo kmalu šel po svoje, nihče drug take ženske noče, ima “otroka” za katerega ne rabi skrbeti, bivšemu zanjo ter za otroka dol visi in se nebo kaj zraven vsiljeval,… Taki si očitno najdejo žensko, ki ima otroka od prej.

Ne, ne bojim.

A res rabiš odgovor? Saj je jasno da velika večina se izogiba tuje narejene prtljage, domače je le domače. Pa to velja za oba spola.

Meni je zanimivo kako ločenci z otroci iščejo žensko brez otrok :).
Jih povprašam zakaj ne iščejo raje žensk z otroci pa pravijo, da hočejo striktno tako brez otrok, ker one z otroci niso ok, ker imajo svoje otroke :).

Takih moških se ne bojim ampak me enostavno ne zanimajo. Če ima otroka od prej že takoj vem da to ni zame, ker tujega otroka ne bi bila sposobna sprejeti, poleg tega taki moški me ne bi nikoli postavil na prvo mesto. Jaz pa njega vedno bi postavila na prvo mesto.

Taki ki imajo otroke od prej naj se sparijo s takimi ženskami ki imajo tudi otroke od prej. Tisti ki nimamo otrok nas zanimajo ljudje ki tudi nimajo otrok. Simple!

Ja, če je le možno, se jim izognem. Moškemu namreč želim biti jaz št. 1, kar seveda ni možno, če ima on že od prej otroke. Taki, ki že imajo otroke, naj si iščejo tudi take, ki že imajo otroke, pa bo mir.

Jaoo ampak je res, taki beboti poznam jih zelo dobro. Sem enega takega pred kratkim spoznala tudi okoli 40 star z otrokom od prej in sem ga vprašala zakaj ga ne zanimajo ženske ki imajo tudi otroke od prej. Mi je pa odgovoril da take PA NI ŠANSE, da so zblojene itd..itd…da pa on samo dejta ženske ki nimajo otrok od prej. Mislim katastrofa! A on pa misli da ženske ki nimamo otrok da je on za nas prava terna ali kaj…

Odvisno kakšen oče. Ali gre za očeta, ki ima polno skrbništvo? Taki se po moje težko zapletajo v nove zveze, ker imajo toliko slabih izkušenj (saj vemo, v koliko odstotkih moški dobi skrbništvo). Potem so tu očetje, ki imajo določene neke standardne stike in se v te času res posvečajo svojim otrokom. Seveda je tukaj spremenljivka, koliko časa so že samski, kako imajo rešeno odnose z bivšo ipd. Potem pa so tu moški, za katere veš, da imajo otroke ampak teh otrok nikoli ne vidiš in so popolnoma izključeni iz očetovega življenja. Takih pa se je treba ognit v velikem krogu.

Ker samska ženska pri 30 je največja terna in lahko izbira kot kraljična na zrnu graha. En ima brado pa ni dobr, drugi ima otroke pa ni dobr, tretji ima lase narobe postrižene pa ni dober. Po teh kriterijih ti je jasno zakaj ti osebki so tam kjer so.

Jaoo ampak je res, taki beboti poznam jih zelo dobro. Sem enega takega pred kratkim spoznala tudi okoli 40 star z otrokom od prej in sem ga vprašala zakaj ga ne zanimajo ženske ki imajo tudi otroke od prej. Mi je pa odgovoril da take PA NI ŠANSE, da so zblojene itd..itd…da pa on samo dejta ženske ki nimajo otrok od prej. Mislim katastrofa! A on pa misli da ženske ki nimamo otrok da je on za nas prava terna ali kaj…[/quote]

Uh, da nisi na modregavala naletela? 🙂


Zame osebno so vedno bili no go.

Samska, 42 let, ne, ne bi imela moškega z otroci, razen, če so odrasli.

Zakaj? Zato, ker lahko zelo hitro vidiš, kakšen je njegov odnos do otrok, do odgovornosti, navsezadnje do bivše. To marsikaj pove o človeku.

Na ta način te ne more nafarbat tako zlahka in prepoznaš, ali je človek resnično to, za kar se na začetku kaže in ali je resen – kdo je rekel, da sta šla narazen zaradi njega, kaj pa, če je ovdovel ali morda enostavno ni zdržal v zvezi z neko nestabilno osebo. Prav vsaka zgodba je zgodba zase, posploševanja tukaj ni.

Nimam nobenih zadržkov. Otroci bodo tudi enkrat šli po svoje, meni je važno, da se s človekom razumem. Otroke imam pa rada, ne vem, zakaj jih ne bi imela, če bi bili celo del osebe, ki mi je že tako všeč…

Sem v mladih letih imela fanta z otrokom od prej in je bilo fletno. Po ločitvi dve resni zvezi z moškima brez svojih otrok, zdaj imam končno spet partnerja z otrokom. Malim, moji so že skoraj polnoletni.
Mene najprej zanima oseba, človek. Če se ujameva kot osebi in osebnosti, je vse ostalo v drugem planu in je mogoče prebavit. Aja, za nameček je star 40 in nima nič prišparanega. Evo. Mogoče je prednost zrelih let (predvidevam, da sem ene 20 let starejša od večine sodelujočih), da ugotoviš, da je ljudi, ki so ti pisani na kožo, tako malo, da bog ne daj razmišljat o nekih zunanjih atributih, ki na sam odnos, energijo med dvema nimajo večjega vpliva.
Kaj bi mi koristil premožen tip brez otrok, če mi pa ne bi “pasal v roko”.

Ja, saj, jaz imam tudi rada otroke, tudi tuji mi niso odveč, pri prijateljicah, ki imajo še malčke, se vedno raje počim na preprogo z njimi in se igramo, kot da z odraslimi sedim za mizo … Otroci so super bitja, kdor ne zna uživat v njihovi družbi, je samo na škodi.
Seveda pa mora moški biti dober oče, ne vikend tati, pa da še takrat otroka potisne svojim staršem.
Moj partner ima skupno skrbništvo, verjetno pa bo otrok prišel živet k njemu … ker je že zdaj več pri njemu kot pri mami. Več razlogov je, ni pomembno, jaz ga podpiram in bom z veseljem pomagala skrbeti še za tega.

Prvo kar me zmoti “samski z otrokom” – v večini primerov gre dejansko za “ločenega”.
Je velika razlika med samskim in ločenim…

Sicer pa pameten, odgovoren urejen moški, četudi ima otroka – otroke, je dobra izbira, če zna dobro usklajevati med partnerico in otroci. Če išče samo nadomestno mamo otrokom potem pa bo težko našel dobro partnerico. Če v prvi vrsti išče partnerico, ki bo dobro sodelovala tudi z otroci pa je “tapravi” – takega se tudi sama ne bi branila.

Z otroCi?

Vsaj v naslovu se potrudi, da ne mrcvariš našega lepega jezika, prosim lepo.

Ja, saj, jaz imam tudi rada otroke, tudi tuji mi niso odveč, pri prijateljicah, ki imajo še malčke, se vedno raje počim na preprogo z njimi in se igramo, kot da z odraslimi sedim za mizo … Otroci so super bitja, kdor ne zna uživat v njihovi družbi, je samo na škodi.
Seveda pa mora moški biti dober oče, ne vikend tati, pa da še takrat otroka potisne svojim staršem.
Moj partner ima skupno skrbništvo, verjetno pa bo otrok prišel živet k njemu … ker je že zdaj več pri njemu kot pri mami. Več razlogov je, ni pomembno, jaz ga podpiram in bom z veseljem pomagala skrbeti še za tega.[/quote]
lepo napisano, se strinjam.

Zdaj možakarji, ki imajo otroke pa ne skribjo zanje, odpadejo takoj.

Potem naprej je pa odvisno:
Zdaj na dopust z otroki jaz ne bi hodila. To bo šel atek kar lepo sam.
Bi ostalo še kaj njegovega dopusta, da greva sama na dopust?
Igrala jim mame tudi ne bi.
Če moški, ki ima otroke, ne pričakuje, da bomo skupaj dopustovali, da jim bom kuhala, da jih bom pedenala, potem ni problema.

Prvo kar me zmoti “samski z otrokom” – v večini primerov gre dejansko za “ločenega”.
Je velika razlika med samskim in ločenim…

Sicer pa pameten, odgovoren urejen moški, četudi ima otroka – otroke, je dobra izbira, če zna dobro usklajevati med partnerico in otroci. Če išče samo nadomestno mamo otrokom potem pa bo težko našel dobro partnerico. Če v prvi vrsti išče partnerico, ki bo dobro sodelovala tudi z otroci pa je “tapravi” – takega se tudi sama ne bi branila.[/quote]
Torej, če ima otroka iz prejšnje zveze, je ločen. Kaj pa tisti, ki je tudi imel zvezo pa nima otroka je pa lahko samski ali kako? Potem smo/ste vsi, ki smo/ste imeli zveze oziroma zakon za seboj ločeni. Po tvoji logiki je nekdo samski samo do 1. resne zveze, naprej smo pa ločeni. Kako si ti to pravzaprav razlagaš?

New Report

Close