Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

punce, ženske ali ponoči tudi nosite modrc

Default avatar

vprašanje za

in tiste ki ga, kakšna je vaša košarica in zakaj ga nosite tudi ponoči
Default avatar

me_ja

Ma ja, še kaj??? :)
Ne!

Najboljše da še bundo pa smučke... vzamem...s sabo za spat...
Default avatar

marcija

Ko sem hodila še v šolo sem ga nosila tudi ponoči ker nisem prenesla da mi nekaj maha naokoli. Ko so mi prsi še bolj zrasle sem začela nositi take z kostjo in to me je žulilo, zato sem modrc nehala nosti ponoči. Velikost je pa F.
Default avatar

ne ne ne

Seveda ne. Takoj, ko pridem domov, prvo slečem modrc.
Default avatar

Trenutno ja

Trenutno ja, ker dojim. Prej pa vedno brez.
Default avatar

simpl

moja včasih nosi moder D...
včasih pa RDEČ c
Default avatar

stelli90

Nosim samo v javnosti, doma in ponoci ne. :) kosarica b/c.
Default avatar

Barca

D, ponoči ne nosim, nisem nikoli.
Default avatar

Sabina V

stelli90 je napisal/a:
Isto. Samo da sem doma se ga slečem. Ok če pa imamo obiske potem pa dam tudi moderc gor.
Default avatar

Barca

Sabina V je napisal/a:
stelli90 je napisal/a:
Isto. Samo da sem doma se ga slečem. Ok če pa imamo obiske potem pa dam tudi moderc gor.
Si ne predstavljam ... pridejo obiski, pozvonijo, ti zakličeš "samo trenutek" in greš obleči modrc, potem pa odpreš vrata?
Default avatar

Marina X

Barca je napisal/a:
Sabina V je napisal/a:
stelli90 je napisal/a:
Si ne predstavljam ... pridejo obiski, pozvonijo, ti zakličeš "samo trenutek" in greš obleči modrc, potem pa odpreš vrata?
Jaz ga ne nosim doma poleti, ker mi je vroče. Nadenem si ga pred obiski, še davno preden pozvonijo, kajti pri nas se vsi vsaj 15 minut prej najavijo oz. pokličejo po mobitelu češ, gremo mimo vas, ste doma?
Ponoči ga pa tudi ne nosim, mi je udobneje brez njega. Moja velikost je B80.
Default avatar

Pijanc

Jaz ga tudi ne nosim, že od rojstva ne. :))))))))))))))))))
Default avatar

seveda nosim

Seveda ga nosim za spat, se za tusirat imam enega! ;-)
Default avatar

nikoli nisem

Ponoči ??! Misliš v postelji? Nikoli ! Tudi doma sem velikokrat brez; čez dan.
Default avatar

Domaćica

ne ne ne je napisal/a:
Seveda ne. Takoj, ko pridem domov, prvo slečem modrc.
Se ne bojiš povešenja prsi? Moderc bi se naj nosil 8ur.
Nobena skrajnost ni dobra, ne nošenje moderca non stop in tudi ne njihovo pretirano svobodno stanje ali gibanje brez opore.
Default avatar

Brita k

Jaz ga pa nosim tudi ponoči enako spodnjice. Sem se nanga tako navadila, da niti ne vem da ga imam oz kadar ga nimsm me takoj zazebe v prsi. Imam pa 80 b.
Default avatar

kaj pa poštar?

Barca je napisal/a:
Sabina V je napisal/a:
stelli90 je napisal/a:
Kaj pa če pozvoni poštar ali dostavljalec paketov? Ti se ponavadi ne najavijo. Jaz komaj pravočasno odklenem. Kako si lahko ti tako hitro oblečeš modrc?
Default avatar

Domaćica

kaj pa poštar? je napisal/a:
Barca je napisal/a:
Sabina V je napisal/a:
Kaj pa če pozvoni poštar ali dostavljalec paketov? Ti se ponavadi ne najavijo. Jaz komaj pravočasno odklenem. Kako si lahko ti tako hitro oblečeš modrc?
Hehehe, ti pa najbrž vidijo "vse", če so le pozorni. ;)
Default avatar

Domaćica

Domaćica je napisal/a:
kaj pa poštar? je napisal/a:
Barca je napisal/a:

Hehehe, ti pa najbrž vidijo "vse", če so le pozorni. ;)
Moja metoda ob tem je, da ogrnem nekaj nase, ponavadi jopico ali pa samo upam, da me ne bo poskeniral.