Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BRISANJE TEM, KI KAŽEJO NA GNLOBO DRUŽBE

BRISANJE TEM, KI KAŽEJO NA GNLOBO DRUŽBE

Zakaj moderator briše teme, ki kažejo na gnilost naše družbe, pokvarjenost ljudi.
Briše naj samo tiste tekste, ki so neumestni in žaljivi, temo pa naj pusti.
Moderator, a je to tako težko naredit… ali je težje razumet.

Teme, v katerih je 80, 90 odstotkov sporočil povsem neprimernih, se izbrišejo.

tvoje “nepristransko” mnenje.

tvoje “nepristransko” mnenje.[/quote]

Lahko greš pa na kak drug forum po drugo mnenje, tako kot pri zdravniku! :-)))))

Namesto, da izpirjene komentarje citirate jih prijavite in bo na forumu hitro red. V temah, kjer so neprimerni komentarji citirani je pa edina možnost brisanje teme v celoti.

Torej nehajte citirati neprimerne komentrje, če želite, da se odstrani sami en post v temi.

Žogca, tudi meni ste izbrisali temo, kjer sem vas vljudno prosila za pojasnilo, zakaj se ne brisejo nadvse zaljivi posti gole resnice – brklca. Pa je bila tema gladko brisana, zaljivi posti pa ne. Grdo in nespostljivo. A lahko koncno dobimo odgovor zakaj smo mi, ki opozarjamo, brisani, tisti, ki zalijo, pa ne?

Glej midve se sicer tudi drugace poznava, vendar te prosim za javni odgovor tukaj.

Kakšni so kriteriji neprimernosti?

In ve se, zaradi koga je 80-90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sporočil neprimernih. Zakaj ne brišete MV-ja, bi bilo tukaj na MONU precej bolj prijetno vzdušje.

Vljudne prošnje še nikoli niso brisali, kakor jaz vidim…
Žaljive in neprimerne teme ali posti so pa odvečni in moteči – jaz se strinjam, da jih brišejo, pa čeprav vse po spisku.

lahko pa modiji opravljajo svoje delo bolj zavzeto – ne samo, da brišejo.
pa modijem ni nujno komentirati … lahko lektorirajo, odpirajo zanimive teme ..

Žogca, tudi meni ste izbrisali temo, kjer sem vas vljudno prosila za pojasnilo, zakaj se ne brisejo nadvse zaljivi posti gole resnice – brklca. Pa je bila tema gladko brisana, zaljivi posti pa ne. Grdo in nespostljivo. A lahko koncno dobimo odgovor zakaj smo mi, ki opozarjamo, brisani, tisti, ki zalijo, pa ne?

Glej midve se sicer tudi drugace poznava, vendar te prosim za javni odgovor tukaj.[/quote]

Predvidevam, da je bila tema hitro enako zasmetena kot tista tema, o kateri si spraševala. Žal je tako, da je moj čas omejen. In če hočem eno temo, v kateri je več kot pol sporočil neprimernih, pustiti in očistiti neprimernih sporočil, mi to vzame kar precej časa. Še posebej, če je naenkrat več takšnih tem. In temo preprosto izbrišem. Ne samo jaz, tudi drugi moderatorji to delajo. Ker neprimerna sporočila citirate, iz tega rada ena dolga kača neprimernega.

Ne bo pa držalo, da se briše vas, ki opozarjate, žaljivih pa ne. Gre za to, da oni zasmetijo tudi tisto temo, ki jo vi odprete, da bi se pritožili. Pa tako in tako nam je vsem jasno, da gre tukaj za tri, štiri ljudi. Ki imajo očitno neomejeno veliko časa in energije za smetenje.

Kakšni so kriteriji neprimernosti?[/quote]

Samo ne sprenevedajmo se.

In kaj, res me zanima, ti počneš v družbi najbolj tumastega in najglobljega podna mentalnih invalidov??? Zakaj ne najdeš družbe, ki je na tvojem intelektualnem nivoju?[/quote]Tega pojasnila ne najdeš na linku?:-)))) Primož pravi, da hodim sem zato, da se norčujem iz ljudi. Resnice zakaj dejansko, vam pa ne bom razkril.:-)) Tako da išči, morda je pa v kakem linku….hahahhaha[/quote]

Ne zanimajo me linki, ne zanima me, kaj pravi Primož – tebe sprašujem, zakaj prihajaš v družbo, ki ti ne odgovarja?

In ve se, zaradi koga je 80-90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sporočil neprimernih. Zakaj ne brišete MV-ja, bi bilo tukaj na MONU precej bolj prijetno vzdušje.[/quote]

Saj ga brišem. Njega in njegova dva, tri kompanjone. 98 odstotkov izbrisanih sporočil je njihovih.

lahko pa modiji opravljajo svoje delo bolj zavzeto – ne samo, da brišejo.
pa modijem ni nujno komentirati … lahko lektorirajo, odpirajo zanimive teme ..[/quote]

Seveda, še lekture bom tukaj delala.

Bolje je, da brišejo preveč, kot pa premalo. Tudi moje bistroumnosti so kdaj že pobrisali, pa tako lepo sem znala utemeljiti, zakaj nekdo nima prav:) A ker so se znašle v temi, kjer so se pojavljale žaljivke in nesramna posploševanja, je bilo vse skupaj pobrisano. In meni osebno se to zdi prav. Moderator naj skrbi, da bo forum imel nek spodoben nivo. Če nima časa za seciranje posameznih postov, potem naj pač pobriše celo temo. Ne pa da se valjajo po forumu nesramni, šivinistični, odkrito sovražni in celo posilstvo zagovarjajoči posti posameznih osebkov, ki bi jih bilo predvsem treba prijaviti oblastem, ne pa puščati, da tu kvarijo mladino. S tem kvarjenjem mislim, da s svojim pisanjem dajejo zgled, kaj je normalno ali vsaj dopustno, in potem se takšno pisarjenje kar razpase. P ne bi smelo biti tako. In zato bi morali biti moderatorji bolj dejavni. Pa čeprav vćasih malo preveč.

Opazila sem, da je bila včeraj zbrisana ena tema o napadu na župana. Sem nekaj komentirala le tisto, kar je napisano v Slovenskih novicah.
Resnica je vedno boleča, to je pa res.

Tega pojasnila ne najdeš na linku?:-)))) Primož pravi, da hodim sem zato, da se norčujem iz ljudi. Resnice zakaj dejansko, vam pa ne bom razkril.:-)) Tako da išči, morda je pa v kakem linku….hahahhaha[/quote]

Ne zanimajo me linki, ne zanima me, kaj pravi Primož – tebe sprašujem, zakaj prihajaš v družbo, ki ti ne odgovarja?[/quote]

Barca, ne trudi se in ne sprašuj nekoga, ki ni sposoben dati normalnega odgovora. Po mojem mnenju modri prihaja sem, ker se tukaj pač lahko “spuca” in brezskrbno žali ženske, saj naj bi bil anonimen. Nekje moraš nakopičeno sovraštvo ven iz sebe zmetat, modri je pač našel MON za zdravljenje svojih frustracij.

lahko pa modiji opravljajo svoje delo bolj zavzeto – ne samo, da brišejo.
pa modijem ni nujno komentirati … lahko lektorirajo, odpirajo zanimive teme ..[/quote]

Seveda, še lekture bom tukaj delala.[/quote]
zakaj pa ne… ☺

lahko pa modiji opravljajo svoje delo bolj zavzeto – ne samo, da brišejo.
pa modijem ni nujno komentirati … lahko lektorirajo, odpirajo zanimive teme ..[/quote]

Seveda, še lekture bom tukaj delala.[/quote] Kaj si le domišljajo, ko imaš pa že tako dovolj težaav glede pismenosti in bralnih sposobnosti, ne? :-))) Povej direktno, bod baba, kaj zdaj.:-))))

Žogca, tudi meni ste izbrisali temo, kjer sem vas vljudno prosila za pojasnilo, zakaj se ne brisejo nadvse zaljivi posti gole resnice – brklca. Pa je bila tema gladko brisana, zaljivi posti pa ne. Grdo in nespostljivo. A lahko koncno dobimo odgovor zakaj smo mi, ki opozarjamo, brisani, tisti, ki zalijo, pa ne?

Glej midve se sicer tudi drugace poznava, vendar te prosim za javni odgovor tukaj.[/quote]

Predvidevam, da je bila tema hitro enako zasmetena kot tista tema, o kateri si spraševala. Žal je tako, da je moj čas omejen. In če hočem eno temo, v kateri je več kot pol sporočil neprimernih, pustiti in očistiti neprimernih sporočil, mi to vzame kar precej časa. Še posebej, če je naenkrat več takšnih tem. In temo preprosto izbrišem. Ne samo jaz, tudi drugi moderatorji to delajo. Ker neprimerna sporočila citirate, iz tega rada ena dolga kača neprimernega.

Ne bo pa držalo, da se briše vas, ki opozarjate, žaljivih pa ne. Gre za to, da oni zasmetijo tudi tisto temo, ki jo vi odprete, da bi se pritožili. Pa tako in tako nam je vsem jasno, da gre tukaj za tri, štiri ljudi. Ki imajo očitno neomejeno veliko časa in energije za smetenje.[/quote]

Ok, ampak spodobilo bi se pa vsaj odgovoriti, pa ceprav v novi temi. Obstajate zaradi nas, uporabnikov in mislim, da bi eno osnovno spostovanje do nas, moralo obstajati. Ker taksno ravnanje res ni primerno. Podobno vprasanje sem vljudno zastavila dvakrat, bila obakrat brez pojasnila brisana in to se mi ne zdi posteno. Kaksna pravila imate moderatorji ne vem, ampak tole ni nicemur podobno. Sori.

Seveda, še lekture bom tukaj delala.[/quote]
zakaj pa ne… ☺[/quote]

Lektura je drek. Prava lektura je itak samo postavljanje vejic na pravo mesto, ostalo je pa že poseganje v avtorstvo in avtorjev stil.

A si predstavljaš, tmjček, da žogca “zlektorira” vse modrovalovanje tukaj? Prvič bi pregorela v dveh urah in drugič, mislim, da si nobeden od nas ne želi, da bi modregavala kdorkoli olepševal. Je že prav, da ga vidimo točno takšnega kot je. Seveda si ga sploh ne želimo videvati, ampak umor je pač kazniv.

Ampak z odpiranjem nove teme se samo še dodatno futra tiste, ki ne znajo odnehati. Tako in tako potem oni odprejo novo temo (ali pa dve, tri, štiri) in temu ni konca. Že ko eden izmed njih začne noreti, je ogromno dela. Če pa imajo izpade vsi trije, štirje naenkrat … Mi moderatorji preprosto nimamo časa, da bi secirali vsako sporočilo posebej.

In se opravičujemo vsem vam, katerih sporočila so se prepletla z njihovimi in zato bila skupaj izbrisana.

Ampak z odpiranjem nove teme se samo še dodatno futra tiste, ki ne znajo odnehati. Tako in tako potem oni odprejo novo temo (ali pa dve, tri, štiri) in temu ni konca. Že ko eden izmed njih začne noreti, je ogromno dela. Če pa imajo izpade vsi trije, štirje naenkrat … Mi moderatorji preprosto nimamo časa, da bi secirali vsako sporočilo posebej.

In se opravičujemo vsem vam, katerih sporočila so se prepletla z njihovimi in zato bila skupaj izbrisana.[/quote]

Temo se sicer da tudi zaklenit in bi bila zadeva resena. Ce se hoce, se da. Ampak pustimo. naj bo to v opozorilo, da se tako ne dela. In dajte ze enkrat blokirat ene in iste problematicne osebke, ki zasmetijo ze cisto vsako temo, da clovek ne dobi enega pametnega nasveta. Na drugih forumih se to ocitno da…


A?????????????

New Report

Close