Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a vaši moški sami kupujejo oblačila?

a vaši moški sami kupujejo oblačila?

vaši možje, partnerji, ali čisto sami kupujejo oblačila, ne vem, gredo v trgovino in si kupijo za oblečt..ali morate ve prej videt, kako izgleda, če mu paše itd?

Možu kupujem spodnje perilo, nogavice, srajce.
Kavbojke, jakne, puloverje, čevlje, to pa si kupuje sam. Tega si pač ne morem pomeriti. Spodnje perilo kupujem vedno ene in iste znamke, iste številke.

Moj ima zelo okus za oblačila. Ima izredno malo, kar pa ima, je lepo, se v tistem dobro počuti in ponavadi ne gleda na ceno. Nima nobenega kosa, ki ga ne bi rad nosil. Takega si niti kupi ne.
Jaz zelo redko kaj kupim zanj. Včasih greva skupaj in kaj vidi, pa kupiva, sicer pa to počne sam. Z izjemo spodnjega perila. To pa res skozi jaz kupujem zanj.

Mojemu kupim vse jaz. Od čevljev do obleke. Če bi si kupoval sam, bi hodil gol in bos.

Kupuje sam. Sicer pravi, da me ima rad sabo, da povem mnenje, ni pa nujno.
Edino nogavice kupujem največkrat jaz, ker grem za celo družino iskat k nogavičarju.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

vedno kupiva skupaj..hlače, srajce, za obut..nikoli ne kupi sam, ker bi rad, da mi je všeč, da vidim, če mu paše.. oz. je kaj kupil, pa je bilo čisto mimo.. oz, tudi meni je všeč, da je meni, všeč..
potem pa pravi, da sva, sem dobro izbrala, ker ga kdo pohvali..
kupuje si sam gate, nogavice, kakšna športna oblačila..pa vidim, da tudi drugi možje neradi kupujejo sami, vsaj v mojem krogu žensk.

moj zeli da sem z njim, povem mnenje


Moj si tudi večino garderobe kupi sam. Pomembna mu je kvaliteta in material pa seveda da mu je všeč, cena mu ni tako pomembna. Si kupi rajši manj pa tisto kvalitetno. Ne mara BTC-ja, zato kupuje v centru Ljubljane in občasno kaj v tujini, na kakšnem potovanju. Takrat sem običajno zraven. Jaz mu tu in tam kupim kakšne gate ali štumfe.

Odvisno, včasih si kaj sam kupi (npr.spodnje perilo, nogavice), večinoma pa me povabi zraven, da mu pomagam in svetujem pri izbiri (npr.hlače, majice, jakne, čevlje).

če moj kupi sam, je katastrofa..pa ima dobro postavo, mu marsikaj paše itd..
zato vedno grem zraven, niti ne upa sam kaj kupit..
v bistvu me tole nakupovanje in izbiranje cot kar utrudi, imam dva otroka,ki ne izbirata sama, moža, pa še zase iskat..ne vem no..nisem fen nakupovanja oblačil.


Tako je, ker si jih razvadila. Mož bi naj bil odrasel, ne pa funkcionalno nesposoben osnovnih opravil…


Tako je, ker si jih razvadila. Mož bi naj bil odrasel, ne pa funkcionalno nesposoben osnovnih opravil…[/quote]

eh ne, otroka sta še premajhna, 6 in 9..mož pa nekako nima okusa..pač nismo vsi za vse.

kupujem sam. če sem v dilemi, ji pošljem sliko za mnenje
1x mi je kupila mikico – naslednji dan bi jo kmalu ub.il, ker smo pred Namo 3je stali v enaki mikici ☻

Sam kupuje, saj je opravilno sposoben.

Poročena sem s krasnim, žal samostojnega nakupovanja nesposobnim človekom.
Imava pa že lta delujoč odličen sistem – naenkrat kupiva 4 pare čevljev (po dvoje enakih), 2 para superg (ja, enaka), 5 enakih kavbojk, 10 enakih temno modrih polo majčk, 5 puloverjev istega kroja različnih barv, 15 parov enakih nogavic, 15 spodnjic, še kakšne majčke in športne trenirke in smo zmagali za par let.
Največkrat vse nakupiva po netu – preverjene znamke in velikosti, ostalo se pač mora potruditi do trgovine, kar je sicer hud napor.
že jaz sem koma za v trgovino, on pa… uf …

Moj mož gre s svojo mamo, ker ona najbolj vé kaj je dobro zanj in kaj mu paše.

… da so moški kot otroci.
Malo je samostojnih pri tem opravilu.
V večini pa je zraven žena ali mama, oziroma mu sploh ni treba iti v trgovino.
Zdaj mi je jasno zakaj se nekateri tudi poročijo.
Pač, nekdo more skrbeti za njih.

pa kje vam je ratal najti tako nesposobne desce ☺
a to so tiste perle, ki za šankom zaspijo in jih sočutne snažilke odpeljejo k sebi na dom

Midva greva ponavadi 2-3x na leto skupaj v trgovino. V trgovini greva vsak po svoje cunje in to je to. Če za kakšno jakno ne ve kako mu stoji me vpraša za mnenje. Jaz pa isto njega za kakšno obleko recimo.

Moj partner načeloma kupuje sam, se pa zgodi, da opazim ugoden komplet nogavic ali bokseric, pa jih kupim, pa magari na zalogo.
Večkrat mu podarim kak pulover, za katerega vem, da ga sam sicer ne bi izbral, kasneje pa postane eden izmed njegovih najljubših kosov.
Ko kupuje čevlje, me večkrat prosi za mnenje … odkar sem dvakrat skritizirala izbor. Danes se strinja s tem, da sem imela prav. 🙂

Moj je sel samo 2x z menoj in takrat kupi ogromno, izkoristim priliko, ker pomeri in pove sam kaj bi. Drugace pa mu kupujem vse jaz, oblacila in cevlje. Ce kaj ni ok nesem ali posljem nazaj, samo vecina je ok.
Za sopping nima casa, pa tudi je mnenja, da ima vsega dovolj. S tem se strinjam, ker mu jaz napolnim omaro.

Avtorica sprašuje po možu. Odgovori pa so večinoma o otrocih. Kaj imate vse otroke za može ali kako?
Kako sploh odraslo žensko privlači opravilno nesposoben moški?
Nikakor si ne predstavljam razmerja z moškim, ki si ne znam sam oblačil kupit.
Jaz sem sposobna to sama narediti, zato me privlačijo samo taki opravilno sposobni moški.

A dokler pa niste bile poročene mu je pa mama kupovala oblačila ali bivša ali kdo?
Ko je šel na zmenek z vami, je mamica nabavila gate ali njegova bivša?

ti razlozim na nasem primeru.
Preden sva prisla skupaj je bil samski in je kupoval sam, ni pa imel xxl oblacil doma. In pri nama je tako, on soppingiranja ne mara, jaz ga obozujem. In moj moz ima urno postavko tako visoko, da je zabijanje casa v trgovini neumnost, ce mu to poleg tega niti ni nek uzitek. Torej mu kupim jaz, on pa takrat dela in nam polni racun. Neka simbioza, saj sva porocena in si rada pomagava, ce lahko. Jaz pa cesa drugega ne maram pocet in on ja, pa naredi potem on, to se ne pomeni, da sem opravilno nesposobna in na stopni otroka. In mene recimo privlacijo uspesni moski in sem z mojim skupaj, ne vidim problema.

Aha, sem mislila, da so večinoma zaposlene ženske pisale.
Pri meni je tako, da jaz hodim v službo, on hodi v službo. Oba sva pa opravilno sposobna. Zato si vsak sam kupi oblačila. Noben od naju pa nima rad zabijanja časa po trgovinah.

Berem tole in mi je hecno, ker pri nas je obratno. Zena me vedno vzame s seboj, ko kupuje zase. Govorim o oblekah, cevljih, ne za spodnje perilo. Nekaj da na moj nasvet in ga uposteva. Kar se mene tice, vprasam zeno za nasvet pri oblekah glede kroja, kako mi stoji – ramena, rit etc.

Se tole, off topic: moski cevlji, v kaksnem cenovno/kvalitetnem razredu jih kupujete?Osebno ze leta nisem kupil lepljenih cevljev, torej od cca. 500€ navzgor.

New Report

Close