Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek PRVO OGRAJENO ARABSKO MESTO V EVROPI – VSTOP TUJCEM PREPOVEDAN

PRVO OGRAJENO ARABSKO MESTO V EVROPI – VSTOP TUJCEM PREPOVEDAN

No, pa smo dočakali tudi prvo arabsko mesto, kamor nearabci nimajo vstopa. Razen seveda domačinov, ali po domače povedano tistih, ki jim bodo stregli od spredaj in zadaj.
Počasi se začenja Evropa spreminjati v Avropo.

http://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=226581

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/u-bih-niknuo-prvi-grad-u-kojem-zive-samo-arapi-bosancima-ulaz-zabranjen—454407.html

Ali veste, da v BIH, torej nedaleč od nas živi 40.000 Arabcev, od tega jih 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pripada nasilnim islamistom. Sarajevo pa se počasi spreminja v arabija land z zakrinkanimi ženskami. Na veliko kupujejo hiše, zemljišča….torej bomo Slovenci kmalu imeli Arabce za sosede?

http://www.avaz.ba/clanak/253072/u-sarajevu-zivi-vise-od-40-000-arapa?url=clanak/253072/u-sarajevu-zivi-vise-od-40-000-arapa

Dubaj kupuje Bjelašnico, smučišča v bližini Sarajeva, kjer bodo zgradili mesto za 40.000 ljudi, verjetno arabcev, luksuzne vile, hoteli, celo bolnico
http://www.express.hr/top-news/dubai-kupuje-bjelasnicu-arapi-grade-grad-kod-sarajeva-7217#

Kaj pa tole? https://www.youtube.com/watch?v=0mDvrk1tzVk

Naša država je aktivno podpirala islamizacijo Bosne. Torej smo bili vsaj v eni stvari uspešni, ne?

Res je, Sarajevo so že pokupili Arabci…..

nova
Uredništvo priporoča

In tako se je zacelo obdobje apartheida na evropskih tleh.

Kje se skrivate velike humanitarke in zagovornice islama? Kje ste borke proti rasizmu?

In kje se skriva bosanska vlada?

Res je, to je začetek apartheida… Nacisti, ki jih tako sovražite so čisti amaterji v primerjavi z muslimani. Na noben način mi pa ni jasno, zakaj tega nihče v EU ne dojame. Po 2. svetovni vojni so Judje začeli gonjo le proti nacistom, ne pa tudi proti muslimanom, ki so jih vse poklali v Arabiji, kjer so živeli pred muslimani. Če jih ne bi, ne bi sploh bili v EU.

Ja, sedaj bodo ženske zatirane, zatirane in zatirane…. konec je z žensko svobodo…. preteklost. Še malo, še mogoče generacijo,… pa bodo tepene vsak dan in vsi tile levičarji in komunisti bodo jokali za kristjani…. bolje rečeno komunistke in levičarke.

Takšno investicijo bi potrebovali tudi v Sloveniji. No, mi ne, mi imamo denarja preveč, ker smo druga Švica. Slovenci seveda z Arabci ne bodo sodelovali. No, razen kupovanja naftice, za pleh Slovenček vse svoje vrednote proda. :)))))))

investicijo? kakšno?
zaprto mesto namenjeno izključno arabcem, tebi bo pa morda v to investicijo dovoljen vstop, da boš njihova sužnja.
pa kaj misliš, da so ti arabci? par desetletij nazaj so bile vse njihovo bogastvo kamele pod njihovo ritjo. In večina njihove mentalitete še vedno funkcionira na nivoju plemen iz predpretekle dobe, ki so se pretepala med seboj:

https://broadly.vice.com/en_us/article/where-maids-are-treated-like-slaves

http://www.middleeasteye.net/news/runaway-ethiopian-maid-oman-1701384227

Vstop v naselje ni prepovedan tujcem, ampak domačemu prebivalstvu.

investicijo? kakšno?
zaprto mesto namenjeno izključno arabcem, tebi bo pa morda v to investicijo dovoljen vstop, da boš njihova sužnja.
[/quote]

Ja, najprej je treba parcelo kupit, potem gradbena podjetja plačat, potem rabijo hrano in verjetno tudi kakšne luksuzne dobrine v okolici kupujejo, če so polni dnarja. Tudi prostitutke nenazadnje rabijo stranke.

Ampak mi ne rabimo nič od tega, smo polni dnarja, biznisa imamo vrh glave.

investicijo? kakšno?
zaprto mesto namenjeno izključno arabcem, tebi bo pa morda v to investicijo dovoljen vstop, da boš njihova sužnja.
[/quote]

Ja, najprej je treba parcelo kupit, potem gradbena podjetja plačat, potem rabijo hrano in verjetno tudi kakšne luksuzne dobrine v okolici kupujejo, če so polni dnarja. Tudi prostitutke nenazadnje rabijo stranke.

Ampak mi ne rabimo nič od tega, smo polni dnarja, biznisa imamo vrh glave.[/quote]

Kaj pa tebi ni jasno? Za njih so drugi samo cenena delovna sila brez pravic. Izgradnja traja koliko, leto ali dve, od takrat naprej jim bos pa suzenj. Res to hoces? A se tebi sploh sanja, kako zivijo delavci, ki na bliznjem vzhodu gradijo za Arabce? Pocakaj se eno generacijo in bos videl, kaksno suzenjsko delovno razmerje bodo z njimi imeli tvoji otroci.

Res je, to je začetek apartheida… Nacisti, ki jih tako sovražite so čisti amaterji v primerjavi z muslimani. Na noben način mi pa ni jasno, zakaj tega nihče v EU ne dojame. Po 2. svetovni vojni so Judje začeli gonjo le proti nacistom, ne pa tudi proti muslimanom, ki so jih vse poklali v Arabiji, kjer so živeli pred muslimani. Če jih ne bi, ne bi sploh bili v EU.

Ja, sedaj bodo ženske zatirane, zatirane in zatirane…. konec je z žensko svobodo…. preteklost. Še malo, še mogoče generacijo,… pa bodo tepene vsak dan in vsi tile levičarji in komunisti bodo jokali za kristjani…. bolje rečeno komunistke in levičarke.[/quote]
Marsikje v muslimanskem svetu so obstajale močne judovske skupnosti še globoko v 20 . stoletju.

Ja, najprej je treba parcelo kupit, potem gradbena podjetja plačat, potem rabijo hrano in verjetno tudi kakšne luksuzne dobrine v okolici kupujejo, če so polni dnarja. Tudi prostitutke nenazadnje rabijo stranke.

Ampak mi ne rabimo nič od tega, smo polni dnarja, biznisa imamo vrh glave.[/quote]

Kaj pa tebi ni jasno? Za njih so drugi samo cenena delovna sila brez pravic. Izgradnja traja koliko, leto ali dve, od takrat naprej jim bos pa suzenj. Res to hoces? A se tebi sploh sanja, kako zivijo delavci, ki na bliznjem vzhodu gradijo za Arabce? Pocakaj se eno generacijo in bos videl, kaksno suzenjsko delovno razmerje bodo z njimi imeli tvoji otroci.[/quote]

Kaj pa tebi ni jasno? Sej Slovenčki so poceni delovna sila čisto vsakemu na severu in zahodu, pa se jim pojejo hvalospevi, kaj je to drugače? Za investicije v Sloveniji zakonodajo še vedno postavlja Slovenija, ne Savdska Arabija. Dinarčki pa pridejo, to pa. Aja, mi jih mamo preveč, iz biznisa se ven ne vidimo, ker mi smo le druga Švica. :)))))))

Kaj pa tebi ni jasno? Za njih so drugi samo cenena delovna sila brez pravic. Izgradnja traja koliko, leto ali dve, od takrat naprej jim bos pa suzenj. Res to hoces? A se tebi sploh sanja, kako zivijo delavci, ki na bliznjem vzhodu gradijo za Arabce? Pocakaj se eno generacijo in bos videl, kaksno suzenjsko delovno razmerje bodo z njimi imeli tvoji otroci.[/quote]

Kaj pa tebi ni jasno? Sej Slovenčki so poceni delovna sila čisto vsakemu na severu in zahodu, pa se jim pojejo hvalospevi, kaj je to drugače? Za investicije v Sloveniji zakonodajo še vedno postavlja Slovenija, ne Savdska Arabija. Dinarčki pa pridejo, to pa. Aja, mi jih mamo preveč, iz biznisa se ven ne vidimo, ker mi smo le druga Švica. :)))))))[/quote]

CETA, TTIP sta tu, ti pa sanjas, da o investicijah odloca slovenska zakonodaja. Zbudi zaspane ocke.

In je drugace, samo, dokler ne beres o zivljenju tuje delavne sile na bliznjem vzhodu, ne filozofiraj.

Kaj zdaj jamrate? Ivan pravi, da je to prava pot naprej.

Janša Savdijce pozval k naložbam v Slovenijo

[img]http://www.nekdanji-pv.gov.si/2004-2008/fileadmin/kpv.gov.si/pageuploads/datoteke_dinamika/2006-11/slike/12nov06_PV_kralj.jpg[/img]

Glede Sarajeva sploh ni problem samo v tem resortu, ampak v poselitvi Arabcev v samem mestu!
Polovica Sarajeva je že arabsko govorečega, Arabci so pokupili vse na novo zgrajene in po vojni renovirane nepremičnine, nastala so prava arabska območja, kjer nam razumljive bosanščine sploh ne slišiš.

Za prebrat…. da boste videli, kako se počasi bližajo. Bosna je že njihova, dobesedno.

Vaš link

Kaj pa tebi ni jasno? Sej Slovenčki so poceni delovna sila čisto vsakemu na severu in zahodu, pa se jim pojejo hvalospevi, kaj je to drugače? Za investicije v Sloveniji zakonodajo še vedno postavlja Slovenija, ne Savdska Arabija. Dinarčki pa pridejo, to pa. Aja, mi jih mamo preveč, iz biznisa se ven ne vidimo, ker mi smo le druga Švica. :)))))))[/quote]

CETA, TTIP sta tu, ti pa sanjas, da o investicijah odloca slovenska zakonodaja. Zbudi zaspane ocke.

In je drugace, samo, dokler ne beres o zivljenju tuje delavne sile na bliznjem vzhodu, ne filozofiraj.[/quote]

To so trgovinski sporazumi z Ameriko, ne pa investicijski sporazumi z Arabijo, malo mešaš zadeve. In še enkrat, v Sloveniji velja slovenska zakonodaja, ne arabska (zato za investicije v slo nima toliko veze, kaj se dogaja pod arabsko zakonodajo). V Nemčiji velja nemška, pa v slovenskih obratih z nemškimi lastniki vseeno velja slovenska. To je dejstvo in trgovinski sporazumi z ZDA tega ne spreminjajo.

Jebat ga, nehaj nafto tankat, pa se ne bodo meli s čim bližat. Aja ne, to pa ne.

Jebat ga, nehaj nafto tankat, pa se ne bodo meli s čim bližat. Aja ne, to pa ne.[/quote]

Predaja evropskega mesta nima nobene veze z nafto, ki jo tankaš tako ti, kot jaz. Gre za deal, ki je bil narejen že med okupacijo srbske vojske nad Bosno, takrat so Bosanci (vlada) podpisali pakt s hudičem (beri: z Arabci, ki zdaj zahtevajo svoje).

Jebat ga, nehaj nafto tankat, pa se ne bodo meli s čim bližat. Aja ne, to pa ne.[/quote]

Predaja evropskega mesta nima nobene veze z nafto, ki jo tankaš tako ti, kot jaz. Gre za deal, ki je bil narejen že med okupacijo srbske vojske nad Bosno, takrat so Bosanci (vlada) podpisali pakt s hudičem (beri: z Arabci, ki zdaj zahtevajo svoje).[/quote]

Seveda je “hudič” orožje za Bosno in današnjo Bosno kupil z nekimi pravljičnimi cekinčki in sploh ne s cekinčki, ki si mu jih ti dal za nafto.

Samo pridno naprej tankat plehasto kočijo, najbolje švabsko z malo večjo mašino, ki rabi fajn nafte, pa se bo vse uredilo. Hehehe.

Hja, odvisno, s katere “strani” gledaš. V tem primeru, ko je to sedaj ograjeno arabsko mesto, so domačini tujci.

Kaj pa tebi ni jasno? Za njih so drugi samo cenena delovna sila brez pravic. Izgradnja traja koliko, leto ali dve, od takrat naprej jim bos pa suzenj. Res to hoces? A se tebi sploh sanja, kako zivijo delavci, ki na bliznjem vzhodu gradijo za Arabce? Pocakaj se eno generacijo in bos videl, kaksno suzenjsko delovno razmerje bodo z njimi imeli tvoji otroci.[/quote]

Kaj pa tebi ni jasno? Sej Slovenčki so poceni delovna sila čisto vsakemu na severu in zahodu, pa se jim pojejo hvalospevi, kaj je to drugače? Za investicije v Sloveniji zakonodajo še vedno postavlja Slovenija, ne Savdska Arabija. Dinarčki pa pridejo, to pa. Aja, mi jih mamo preveč, iz biznisa se ven ne vidimo, ker mi smo le druga Švica. :)))))))[/quote]

Slovenska zakonodaja? Tudi to bi spremenili.
Sicer pa si poglej, kaj je nedavno delala v Parizu savdijska pricesa. Ni bila zadovoljna z delom dekoraterja, zato ga je brez plačila vrgla skozi vrata. No, od je še zahtevala, da ji poljubi stopala, stražarju pa naročila, da ga ubije.
To je njihov način razmišljanja, za njih ostali niso ljudje, kaj šele, da bi imeli kakšne pravice. Na zakone pa pozabi, vsaj pri tej mentaliteti, ki jo imajo.

Saudi princess ordered Paris interior decorator to ‘kiss her feet’ and guard to ‘kill’ him, say reports
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/09/29/saudi-princess-ordered-paris-interior-decorator-to-kiss-her-feet/

Domači zakoni lahko delujejo relativno dobro tudi proti arabskim princem, verjetno tudi princeso čaka kakšna ovadba (sej tud v Sloveniji so razni sinčki raznih slovenceljskih funkcionarjev podobno grozili, tako da to ni nič novega). S tvojega linka:

https://youtu.be/3yqqXSAgGC8

New Report

Close