Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nakup oblačil v tujini,avstrija,italija

nakup oblačil v tujini,avstrija,italija

Ojla!

Zanima me kje se splača nakupovati oblačila( najstniki,otroci) in da je cenovno ugodno?
Hvala lepa za nasvete,izkušnje,priporočila…..

Kolikor vem, so v Ugandi zelo ugodne cene oblačil, tudi kvalitetnejših znamk, le da so zaradi spranosti ali obrabe te znamnke manj opazne.

Oj!

Mislila sem Italija,Avstrija…..kam se splača pogledat?

Hvala

nova
Uredništvo priporoča

Tiare pri Ikei v Vilešu.

tole sem si jaz že ogledala po nasvetu MONovk…tole je isto kot naš citypark ali btc. Nič posebnega ali posebno ugodnega. Terranovo imamo pa tud pri nas. Za tisto ponudbo tam je men BV delat kilometre do Vileša..
A je kdo z Goriškega… hodite še kaj kupovat v staro Gorico? kam?

V GO (staro GO) ne hodimo že zelo dolgo. Kolikor vem, tudi Goričani ne prav veliko. Vsak ima neko trgovino, kamor sicer gre občasno. Nakupov kot včasih že dolgo ni več. Podobno v TS.

tole sem si jaz že ogledala po nasvetu MONovk…tole je isto kot naš citypark ali btc. Nič posebnega ali posebno ugodnega. Terranovo imamo pa tud pri nas. Za tisto ponudbo tam je men BV delat kilometre do Vileša..
A je kdo z Goriškega… hodite še kaj kupovat v staro Gorico? kam?[/quote]Ko

100 m od meje, pa nisem bila (po nakupih) v italijanski gorici že leta. Tisti ki še vedno hodijo (ne poznam nobenega), hodijo verjetno zaradi drugačne izbire. In odkar vidim, da Italijani pri nas kupujejo (tudi) čevlje – kaj naj še kupujemo dol? Zdaj čakam samo še, da bodo Italijanke k nam hodile čistit 🙂

Kaj vem, teh oblacil je povsod malo morje. Italija, hmm.. saj hodijo se oni cez mejo po nakupih. Saj se dobi, samo it dol prav zato, da se bos poceni obleku. Ali pa do Benetk v outlet, meni je to v koncni fazi drag nakup, ceprav zavijes v celofan idejo o izletu, bencin, cestnina, avto in potem se sopping. Jaz bi na tvojem mestu pogledala v S Oliver, Tom Tailor, Esprit, saj imajo vedno police z znizano robo in to tako hitro nizajo, ali pa narocis na spletu, vsi ti imajo spletno trgovino. Jaz sicer zivim zunaj in pri nas imajo sedaj vsi pre sale, znizano jesensko robo, vsi nekaj nizajo. Bodo otroc lepse in boljse obleceni kot s poceni robo iz Italije. Ravno tukaj, ista tema kaksen mesec nazaj, so hvalili eno poceni trgovino cez mejo in ker sem jo ravno tisti cas spoznala ti povem, poliester in roba, ki se ti takoj razvlece, T-Shirt z veliko poliestra, kaj malo boljsega mores pa res vsak kos v trgovini pregledat, da ga najdes. Ne, hvala.

https://www.google.si/search?sourceid=chrome-psyapi2&ion=1&espv=2&ie=UTF-8&q=bata{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20muggia&oq=bata{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20muggia&aqs=chrome.0.0l6.8723j0j4

V Bato v Muggio, zraven sta še dve dobri trgovini z oblačili.Tudi cenovno.

tole sem si jaz že ogledala po nasvetu MONovk…tole je isto kot naš citypark ali btc. Nič posebnega ali posebno ugodnega. Terranovo imamo pa tud pri nas. Za tisto ponudbo tam je men BV delat kilometre do Vileša..
A je kdo z Goriškega… hodite še kaj kupovat v staro Gorico? kam?[/quote]

Žal v stari Gorici nimaš več kaj pametnega kupiti. Okej, se najde tudi kakšna trgovina, ampak … Za Tiare se pa popolnoma strinjam. Mogoče v NewYorkerju najdeš kaj, kar v naših ni, drugače pa enaka roba. Imajo sicer veliko več otroških trgovin. V eni izmed njih sem enkrat dala deset evrov za otroške žabice, ki so se po nekaj mesecih strgale, medtem ko se trikrat cenejše Hoferjeve ne strgajo nikoli. In takšnih nakupov ne bom ponavljala.

Mi gremo v Tiare v Ipercoop in potem takoj ven.

tole sem si jaz že ogledala po nasvetu MONovk…tole je isto kot naš citypark ali btc. Nič posebnega ali posebno ugodnega. Terranovo imamo pa tud pri nas. Za tisto ponudbo tam je men BV delat kilometre do Vileša..
A je kdo z Goriškega… hodite še kaj kupovat v staro Gorico? kam?[/quote]
Jah, še vedno bolje kak Alcot ali pa Boxeur Des Rues iz Tiare , ker tega pri nas še ni ( sploh, ko prideš v času, ko naredijo prva znižanja, pa saj je že tako ugodno), kot pa uniformiranost H&M in C&A.

no, o trgovini Alcot sem pisala zgoraj. Tu jo hvalijo, jaz sem bila zacetek jeseni prvic v njej. Takoj, ko lrides notri ze bes kaj prodajajo, poceni plastiko, robo, ki se takoj razvlece. Ce prav isces in isces mogoce dobis kaksen kos z malo visjo ceno, ki je malo bolj ok, pa vseeno hudo pod kvaliteto S Oliver, TT.

tole sem si jaz že ogledala po nasvetu MONovk…tole je isto kot naš citypark ali btc. Nič posebnega ali posebno ugodnega. Terranovo imamo pa tud pri nas. Za tisto ponudbo tam je men BV delat kilometre do Vileša..
A je kdo z Goriškega… hodite še kaj kupovat v staro Gorico? kam?[/quote]Ko

100 m od meje, pa nisem bila (po nakupih) v italijanski gorici že leta. Tisti ki še vedno hodijo (ne poznam nobenega), hodijo verjetno zaradi drugačne izbire. In odkar vidim, da Italijani pri nas kupujejo (tudi) čevlje – kaj naj še kupujemo dol? Zdaj čakam samo še, da bodo Italijanke k nam hodile čistit :)[/quote]

Po moje tega ne boš dočakala.

New Report

Close