Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eden mora narediti tudi kaj takega

Eden mora narediti tudi kaj takega

Nočem izpasti kot nekdo, ki se hvali, ker se nimam pred kom. Daleč od tega. Sem skromna, siva miška, ki živi v odmaknjeni vasi,kjer se nič ne dogaja. Ljudi skoraj ne vidiš, otroškega joka, smeha in vrišča ni slišati.
Torej – prijateljice mi pravijo, da zakaj ne grem hodit, da zakaj sem stalno doma. Ampak jaz povsod vidim delo. Po vrtu, okrog hiše, vidim plevel, listje… Moti me, da je kaos, še posebej, ker ostali družinski člani nimajo časa za te stvari. Danes sem komplet sčistila eno gorsko stezo, ki je bila vsa zarasla od robide in vej. Vzela sem si dve uri časa in sedaj je narejen “prehod”, da se lahko pride do gozda. Neumno se mi zdi, da bi se jaz sprehajala okrog, pot pa je vsa zaraščena. Ne morem si pomagati. Še to – rajši delam zunaj kot v hiši. V hiši stalno čistiš in pospravljaš, pa je naslednji dan že vse isto, zunaj pa se vsaj vidi narejeno delo.

A je MON zdaj postal drugi FB, da je treba vsak drek obeležit??

Cudim se, da sploh imas prijateljice, ko si tako vzvisena nad njimi: ti delas, one se pa sprehajajo…
Siva mis? Japajade…

nova
Uredništvo priporoča

In zakaj je treba biti zajedljiv? Imam polno prijateljic, one pač imajo take može, ki naredijo vsa taka dela. Moj nima nikoli časa, kaj naj naredim?

To je kar malo že OKM =obsesivno-kompulzivna motnja ( obsedenost z urejenostjo, čistočo)….

Ja, res MON je postal drugi FB.
In to velja tudi zate, za tvoje ‘razlage’ o BMW – ju in slikce jeklenih konjičkov, ki jih lepiš gor.
Se zelo dobro spomnim, ker tudi jaz obožujem drzno in hitro vožnjo z mojim “bemflom”.

Lep pozdrav,
Prëhiträ in Prëdrznä

In zakaj je treba biti zajedljiv? Imam polno prijateljic, one pač imajo take može, ki naredijo vsa taka dela. Moj nima nikoli časa, kaj naj naredim?[/quote]
Nič. Pa bo tudi on imel čas. 🙂

Ja, res MON je postal drugi FB.
In to velja tudi zate, za tvoje ‘razlage’ o BMW – ju in slikce jeklenih konjičkov, ki jih lepiš gor.
Se zelo dobro spomnim, ker tudi jaz obožujem drzno in hitro vožnjo z mojim “bemflom”.

Lep pozdrav,
Prëhiträ in Prëdrznä[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=mVeklIh3xAo

Tako pridne punce pa še ne. Res si pridna, nepogrešljiva, neskončno dobrotljiva svetnica, vsi drugi pa lenobe egositične, ki skrbijo samo zase.

To si hotela slišati?

In zakaj je treba biti zajedljiv? Imam polno prijateljic, one pač imajo take može, ki naredijo vsa taka dela. Moj nima nikoli časa, kaj naj naredim?[/quote]

Po žledolomu je ostalo ogromno manj obljudenih potk neprehodnih. To naredi, potem te bo pa mogoče kdo cenil.

Ja, res MON je postal drugi FB.
In to velja tudi zate, za tvoje ‘razlage’ o BMW – ju in slikce jeklenih konjičkov, ki jih lepiš gor.
Se zelo dobro spomnim, ker tudi jaz obožujem drzno in hitro vožnjo z mojim “bemflom”.

Lep pozdrav,
Prëhiträ in Prëdrznä[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=mVeklIh3xAo%5B/quote%5D

Voznik + avtomobil = symbiosis

https://www.youtube.com/watch?v=mVeklIh3xAo%5B/quote%5D

Voznik + avtomobil = symbiosis[/quote]

ti bi bla pa lahko moja bodoča žena…

New Report

Close