Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se maščevati bivši?

Kako se maščevati bivši?

Varala me je, okradla me je, ponižala me je, uničila mi je življenje. Podla je do kosti. Kako naj se ji maščujem? Biti mora legalno in dovolj kruto, da bo tudi njej uničilo življenje, le tako si bova lahko bot. Druge ženske odpadejo, ker ji je vseeno. Facebook bedarije odpadejo, to ni nobena kazen, za kar mi je naredila. Pa prosim nobenega moraliziranja v stilu pozabi vse skupaj, bodi boljši od nje, nastavi drugo lice, ker ne bo imelo nobenega efekta.

Kaj ti te lahko ena baba naredi?
Dovolj si tumast in zagovejen, da ti minula šola ne škodi in prav je, da si bil zjeban. Še bolj bi te bilo potrebno in to v>>>

Kvečjemu bom s tem marsikoga rešil. Minule šole pa ni bilo, ker gre za zelo zahrbtno osebo, prosim, da ne govoriš na pamet.

Ne bodi maščevalen, res ne. Vprašanje kaj je pri njej tisto slabotno, da jo je sililo v tako početje.
Škoda da sebe uničuješ.
Postavi ji pa meje.
Ne glede na to kar ti je naredila, imej sebe rad in se spoštuj. Ne uničuj se.

Če pa ne bo prenehala pa jo opozori, da boš vse prijavil in zahteval ukrep zoper njo.
Pomembne so meje.
Želim ti da zadihaš življenje in da imaš mir. :))
Vem, da to boli, v srcu boli. Ampak ti boš zmagovalec po drugi poti, četudi ti je sedaj hudo in bi jo…
Srečno in vse dobro.

Prosim te, da se z njo ne mučiš več. Dokler se boš z maščevanjem obremenjeval, je ona zmagovalka. Prej ali slej bo dobila po betici, ker se vedno najde nekdo, ki je še bolj krut in strupen. Poznaš tisti angleški pregovor, da se ne smeš z idiotom prerekati, ker te bo pripravil, da se boš spustil na njegovo raven, tam pa te bo zaradi izkušenj premagal? Noben naš nasvet ti ne bi pomagal, ker se hinavec, grobijan, nesramnež rodi, drugi te ne morejo takšnega ustvariti niti ti dajati nasvetov, kako se maščevati. Če te je v resnici okradla, je za to pristojna policija, če te je osramotila, pa sodišče.

Verjamem, da hočete dobro in vas spoštujem in cenim, ampak ta tema ni namenjena moraliziranju, temveč predlogom. Hvala za razumevanje.

če nočeš drugega kot maščevanje, potem pa eno okli uhe ali pa 2-3 na gobec!

Ne poznamo je in njenih morebitnih šibkih točk, zato ti ne moremo pomagati.

V bistvu polno premalo, zato se iz izkušenj nisi nič bistvenega naučil za življenje, posledično blodiš v samodestrukciji.

Razloži za začetek česa si bil okraden in s kom te je varala?


Povzročanje telesnih poškodb ni ravno legalno, na ta nivo se bom spustil, če tukaj ne bo nobenega pametnega predloga.

Zgleda da ti je še premalo hudega naredila. Glede na tvoje pisanje se ne čudim, ker je videti, da tudi ti nisi lih nek angelcek

Najhujše maščevanje za tako je, da se postaviš na noge in zadovoljno živiš naprej!
Vse ostalo je bedarija!

Razloži za začetek česa si bil okraden in s kom te je varala?


V resnici je ravno obratno, do sedaj sem bil vedno dober kot kruh, zdaj mi je pa prekipelo


V resnici je ravno obratno, do sedaj sem bil vedno dober kot kruh, zdaj mi je pa prekipelo[/quote]

Pošlješ anonimno pismo njenemu delodajalcu in novemu partnerju?


Končno nekaj konstruktivnega, hvala. Ampak podrobnosti ne bi mogel razkrivat, ker gre za zelo intimne zadeve in tudi ne bi bilo več anonimno. Razen, če bi napisal kaj s strani nevtralnega opazovalca, ampak kaj?

Policija ti bo odgovorila na tako vprašanje. Kar kliči.

Še enkrat jo zapelji, povej, da je vse pozabljeno, naredi ji otroka ali dva in izgini v tujino, nekam v Mehiko.

Boš videl, kako jo boš šele zajebal, ko boš čisto celo svoje življenje živel pod njenim vplivom. Not.


Končno nekaj konstruktivnega, hvala. Ampak podrobnosti ne bi mogel razkrivat, ker gre za zelo intimne zadeve in tudi ne bi bilo več anonimno. Razen, če bi napisal kaj s strani nevtralnega opazovalca, ampak kaj?[/quote]

Ne pisi prevec natancno. Lahko pa se predstavis, da si njena prijateljica in pises kot zenska.

Pokakaj se pred vrata stanovanja.
Pusti kos mesa, da se dobro razkroji, nato našpricaj vodo, ki jo spusti, v prezračevalne reže na njenem avtomobilu.
Zapelji njeno najboljšo prijateljico ali njeno sestro.
Postani par s fenomenalno blondinko.
Postani slaven.
Postani bogat.
Kupi močen avto ali motor.
Druži se z VIP.
O vsem zgornjem objavljaj slike na FB.

To je približno to na tvojem nivoju.

Ocitno si zdej v drugi fazi zalovanja – jeza. Pocakaj, da mine. Ce si si dopustil, da ti je delala, kar ti je delala, nek hud karakter nisi, zato se bolj svetujem – pocakaj, da mine.

Ce je zenska res tak psihopat,kot namigujes, itak ne mores zmagat. Se bo pa tudi sama zapletla, tako da pusti casu cas. Zlobnezi niso srecni.

In delodajalec ima s tem točno kaj že?

Na list papirja si sprintaš fake izvid, da si HIV in hepatitis pozitiven. Doma na mizo zmečeš kup položnic in dokumentov na vrh pa daš še ta izvid. Povabiš jo na kavo in vmes skočiš na WC.

Ti si trotl!

New Report

Close